Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:34:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: duse,haos,bog  (Pročitano 20909 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
neka napise ko sta ima..........
ima vremena da se zakljuca,,,,,,,
ne smijemo nikome uskratiti pravo na misljenje. ma sta/..... ti , ja, ili bilo ko treci mislio..........
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Ne ulazim u detalje, ali da SF nazove idiotom nekoga ko nema isto misljenje kao on, zato sto je ovo njegov forum, ili kako neko rece, zato sto  je ovo njegova kuca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
SF veoma retko bilo koga naziva idiotom i to se desava najcesce samo onima koji to i jesu, i koji daleko predju moj prag tolerancije koji je u poslednjih par godina znatno porastao.
Nisam ja njega nazvao idiotom sto nema misljenje kao ja.
Nema ga ni koni, ni laki, ni arianna ni jako puno korisnika pa njih ne nazivam idiotima, njega sam nazvao idiotom zbog njegovog ponasanja na forumu od samog pocetka kako dolazi i posebno proteklih par dana.
Od one teme u srpskom nacionalizmu pa preko ovih tema.
Nikad, ali nikad, meni neko nece naturati na silu svoje misljenje.
Posebno ako taj neko ne postuje ni 2% onoga o cemu prica.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Nazvao si ga  idiotom na forumu, zato sto je presao tvoj prag tolerancije...hm.
Nikad, ali bas nikad  ti neko nece naturati svoje misljenje, i sa ovim se slazem i ne treba, ali ne razumijem zasto mislis da ti neko natura svoje misljenje, mozes da se slozis sa necim ili ne i svoju pricu zavrsavas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hoces da preformulisem?
Nazvao sam ga idiotom jer idiotsko ponasanje moze se do neke granice trpeti, ali pablo dovoljno dugo ovde samo sranja pravi da je ta granica i pre nekoliko tema koje je pokrenuo u kojima je izvredjao moje bliske prijatelje zbog njihove veroispovesti i nacionalnosti.
Nazvao sam ga idiotom jer se mnogo dugo na forumu ponasao kao maco muskarac koji samo prica o jebacini, tangicama i brusevima a sad mi naglo preobratio u velikomucenika , dobro ne rece da je svetac.
Isto tako, sledeci put bilo ko da se zavuce i stavi stit pravoslavlja iza svojih prica u kojima jasno propagira govor mrznje prema drugim verama i nacionalnostima recicu mu da je idiot degenrik imbecil i majmuncina, to bi mu isto u lice rekao jer sam takav. Iskren, prirodan i dovoljno lud da ne trpim izivljavanja nad mojim prijateljima.
Svi su se slozili iz mesta da je trebao biti banovan, dosta njih je to odavno predlagalo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Jasno mi je , kristalno.
Morala sam ovo primjetiti jer suvise si pametnih  stvari rekao na ovom forumu, da bi pao  nazivajuci nekoga idiotom zato sto izrazava svoje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Suvise sam i glupih stvari rekao da bih ispao filozof, ali ipak sam covek od krvi i mesa koji ne voli da mu se dira ono sto on kao nevernik smatra svetim.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
SF neko veruje bez pogovora i ima svoje razloge za to bilo da je vaspitavan tako od malih nogu, bilo da je izgubio roditelje pa u necemu mora naci oslonac u ovom moras priznati surovom svetu. ipak moramo verovati u nesto. za mene je bog prosto misao i nada da cu na posletku biti srecan i da cu tu srecu moci da podelim sa nekim.....
ne verujem u boga po cijem smo liku mi nacinjeni, ne verujem u price o hristovaj Majci koja je sela na travicu rosnu i dobila dete (mozda nisu pomenuli da je jes neko sedeo na travici rosnoj ali ga nije izvalila ispod sebe:))....neko u te stvari veruje i treba to postovati.
mislim da je verovanje i vera mnogo vaznija od onoga u sta verujemo...vera nas vodi....
ja verujem da cu jednoga dana imati porodicu.....ko mi to daje za pravo da ja u to verujem...ja to neznam.....ali nisam idiot zbog toga....
(ovo je za ovu temu samo a posto sam se skoro ukljucio za te ostale teme ne govorim)
IP sačuvana
social share
~~~HAL~~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Niko ne brani nekome da veruje, ja samo branim da u jedno ubedjuje ljude, drugo radi u privatnom zivotu, a trece na forumu, a drugo i trece su u smrtonosnoj koliziji sa prvim.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Narod MORA da veruje u nesto, dali to bio Bog, Buddah, Allah, Manitu ili cak i njegova cipela, al u NESTO se MORA verovati. Takav je narod i takva nam je priroda.
Ja se slazem u potpunosti sa SF-om i tog dana kad mu je to reko bili smo non-stop u kontaktu preko ICQ-a i kad sam video postove Pabla kad je vredjao SF-a rekavsi mu:
Citat
Idi kupuse seckaj u podrum
, onda sam JA reko SF-u da je sad stvarno dosta i da za ovo ttreba da dobije ban.
Sf to nije odmah uradio, vec ga je iskulirao na to, a tek aksnije kad je stvarno poceo da vredja i da lupeta, tek onda ga je banovao.

Ja takodje ne volim da mi neko namece svoje misljenje. To mislim niko od nas ne voli. Mozemo da diskutujemo na kulturan nacin o svemu i svacemu, ali kad neko kao Pablo pocne da se ljuiti kad neko ima drugo misljenje onda je to stvarno malo preterano.
Znaci, kritike bi trebale da idu na NJEGOVU stranu, a ne na stranu SF-a jer je on tolerisao to i vise nego sto bi mnogi od nas to tolerisali.

Mislim da ne moze SVI ljudi na svetu da budu istog misljenja, ali zato su i ovi forumi namenjeni da se o raznim temama DISKUTUJE, drugacije nebi bile diskusije, nego bi bilo vrsta diktature, sta JA kazem to je TO a sve ostalo nije tacno i niko nesme da misli tako..... hmm... pa to nemoze Bogami.

100% podrzavam SF-a !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:34:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.