Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kada ce Win7 pasti ispod ~7%

Glasanje završeno: 18. Jun 2015, 11:45:08

2018
40%  (2)
2021
20%  (1)
2025
0%  (0)
2030
20%  (1)
...tesko je reci...
20%  (1)
Ukupno glasova: 5
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada ce Windows 7 pasti ispod ~7% (posto ce se verovatno dugo zadrazati??  (Pročitano 8616 puta)
04. Maj 2015, 11:45:08
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Samsung S7
Kada ce Win7 pasti ispod ~7%?

Svedoci smo prisutnosti legendarnog Windows XP na svetskoj sceni i posle zvanicnog ubistva od strane idejnog tvorca - M$.

Windows 7, najbolji, najpametniji, naj, naj OS ikada napravljen do sada, ne planira da se tako lako uspokoji kao njegov stariji brat (otac mozda) WinXP.

U OS godinama svaka godina je je kao kereca dakle jedna vredi kao 6 ili 7 godina.
WinXP danas ima oko 80 godina (OS), ali se vremesni dedica razdragano vrti na oko 25% racunara u svetu.

Mislim da bi ultimativno ubistvo bilo kad bi M$ dao XP u open sourca, jer bi onda milioni entuziasta ovog dedicu podmladili u decacica. I opet bi bio 10X puta bolji od 8 i 10 zajedno.

A sta vi mislite ?



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 04. May 2015, 13:15:07)
« Poslednja izmena: 04. Maj 2015, 11:47:04 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ne razmisljam ja o tome  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
ja vec odavno koristim win 8
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Pasce cim izadje win10... napravljen je update da svi sistemi &, 8, 8.1 da se automatski apdejtuju na 10-tku... bilo legalnu bilo ne.. tako da ce pad ispod sedam posto biti vec u 2016 godini...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Da.



Pfff... Ne  Smile

Pasce cim izadje win10... napravljen je update da svi sistemi &, 8, 8.1 da se automatski apdejtuju na 10-tku... bilo legalnu bilo ne.. tako da ce pad ispod sedam posto biti vec u 2016 godini...

Kladimo se u pivo da nece bas tako biti?
Hm?  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Da.



Pfff... Ne  Smile

Pasce cim izadje win10... napravljen je update da svi sistemi &, 8, 8.1 da se automatski apdejtuju na 10-tku... bilo legalnu bilo ne.. tako da ce pad ispod sedam posto biti vec u 2016 godini...

Kladimo se u pivo da nece bas tako biti?
Hm?  Smile

Ja tebi svakako dodjem pivo Smile ja nisam zaboravio Smile
Zvanicno stoji da ce tako biti da ce ici update na 10-tku... i poslednji put kad sam pricao sa ovima iz microsofta (kupovali licence neke za firmu) rekli su da ce se normalno apdejtovati
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
mob
Samsung GT-S7580
Кристални да утврди шта желе постићи тим апдејтовањем, мало ме то брине
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Da.



Pfff... Ne  Smile

Pasce cim izadje win10... napravljen je update da svi sistemi &, 8, 8.1 da se automatski apdejtuju na 10-tku... bilo legalnu bilo ne.. tako da ce pad ispod sedam posto biti vec u 2016 godini...

Kladimo se u pivo da nece bas tako biti?
Hm?  Smile

Ja tebi svakako dodjem pivo Smile ja nisam zaboravio Smile
Zvanicno stoji da ce tako biti da ce ici update na 10-tku... i poslednji put kad sam pricao sa ovima iz microsofta (kupovali licence neke za firmu) rekli su da ce se normalno apdejtovati

Upgrade sa win 7/8/8.1 na 10 ce biti free, ali piratske verzije operativnih sistema upgrade-om ne dobijaju licencu.
Free upgrade ce biti za sve koji imaju licencirani OS (u prvih godinu dana, tako se prica za sada, a posle ce se i upgrade na starijeg licenciranog OS-a na 10-ku placati).
Svi koji imaju piratske verzije ce moci da predju na win 10, ali ce pre ili kasnije morati platiti licencu, ukoliko zele da nastave sa koristenjem OS-a.
Cene/licence za sada nisu poznate...tako da preveliki pad win7 OS-a ne bih bas tako lagano predvidjao...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.