2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли Ћорави треба да иде у затвор ?
Да
80.4%  (37)
Да
19.6%  (9)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
1 ... 469 470 472 473 ... 677
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кошаркашки клуб Партизан  (Pročitano 530076 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Pa naravno da smo tu negde ako racunas stvari koje se tebi svidjaju od godine do godine koja se tebi svidja  Smile

Prvo, ja mislim da nisi corav i da lepo stoji napisano da u smislu neke sampionske istorije vas period ide od '45 - '55 i  tu prica staje i da posle uzimate nesto na mahove Smiley Znaci ja to nisam reko "U odnosu" na Partizan. Smiley
A sve to pricam u kontekstu tvoje paranoje da je vas neko unistio i izdigo Partizan sto je glupost neopevana, jer ste od tih godina bili sasvim prosecan klub koji je uzimao po neki kup na mahove..sto i sam navodis.

Drugo, ja kad sam reko da je Partizan za Evropske okvire institucija u obzir nisam ni uzimao nasa takmicenja, ABA ligu ili silne kupuve..sa finalima i polufinalima.
Vec prostu cinjenicu da smo uzeli evroligu, dva puta treci i dva puta cetvrti..Uz Kup Koraca koji smo uzeli 3 puta dok je bio rang Evropskog takmicenja. I to je sve sta ja uzimam u obzir Smiley
A budi pametan pa se seti da nas je od finale Evrolige u skorijoj buducnosti delila jedna lopta.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Стефанека лепо је то што ти радиш, али причаш зиду.

Партизан, па сви остали Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Stefaneka prica ono sto se njemu svidja od godine do godine koja se njemu svidja  Smile

Pa gde uzme poredi Partizan i Zvezdu u sampionatu, a u evropskim takmicenjma Partizan i klubove iz bivse Juge  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Нема шта мени да се свиђа или не свиђа, прва сезона од када се игра по данашњем систему је 1968/69 и последња сезона Прве лиге Југославије коју су играли сви тимови је 1990/91. Да рачунам од године до године која се мени свиђа, Звезда не би била "ту негде" са Партизаном, него три пута боља.

Даље, ја нисам ћорав него се ти правиш Кинез. Написао си, цитат:

Prvo i prvo imas aposlutno krivo shvatanje odnosa Partizan/Zvezda u kosarci. Jer Zvezda nikad nije bila "kosarkaski" klub

Zvezdu mozes slobodno da svrstas nesto sto je zapocelo razoj kosarke na ovim prostorima, ali Partizan za nase prostore i Evropu u institucije

Јако читљиво пише да Звезда никад није била "кошаркашки" клуб (ово са наводницима ваљда треба да значи да никад нисмо били нешто много јаки у кошарци) и да је само започела развој кошарке овде, али зато је Партизан и за наше просторе (тимови из бивше Југославије) и за Европу (европски тимови) у рангу институције.

Ја сам изнео факте који и за једну и за другу тврдњу свакоме ко уме да чита доказују да су бесрамна лаж. Нити је Звезда била "некошаркашки" клуб јер је најтрофејнији тим у бившој Југославији, нити је Партизан институција за наше просторе јер сам навео барем пет тимова који су као директни Партизанови ривали остваривали далеко веће успехе, а најзад о Европи причати је смешно.

Куп Радивоја Кораћа (тај европски) се у ФИБА-иној статистици води као трећеразредно европско такмичење, иза Евролиге и Купа победника купова. Не понижавам значај европског трофеја ни у ком случају, али мало је симптоматично да сте годинама другоразредно такмичење, дакле, степен боље од овог, звали Куп Славице Ћуктераш, а сада је одједном И ТО мера за европске вредности. Иначе, колика је разлика у нивоима се најбоље види ове године, шампион Еврокупа, Галатасарај, борио се да не држи фењер у Евролиги.

Што се тиче "моје параноје" да нас је неко уништио и уздигао Партизан, молим да ми се наведе када сам ја било шта у вези тога написао. Нигде Звезду нисам спомињао, нити нека моја лична уверења, изнео сам факте да је Партизан постао државни пројекат распадом Југославије и заузимањем свих ресурса од стране Мирка и компаније. Све то што се узели од те тачке па на даље, до овог смрада од Вучића, лепо треба да се стави под ту етикету. Ја за разлику од тебе, уопште не живим у илузији да успеси клубова немају везе са оним ко је на власти у том моменту.    

И сад ћемо, као, да се лажемо да је Партизан био нешто пре тога, а статистика каже да је... пази сад ово... 80% својих трофеја узео након распада. Наравно, човек са развијеном маштом ће ти рећи да је то зато што је Партизан баш тих година пронашао ритам, праве људе, зацртао реалне и амбициозне планове и оформио добитни систем. Човек са здравим разумом ће ти рећи да је био државни пројекат.

Е, а сад ћу споменути Звезду у том контексту, кад ме већ вучеш за језик. Пошто сам у претходном посту показао да је Звезда 25 година била на готово истом нивоу као Партизан, очекивано би било и да, у новој држави и новом такмичењу, када нема оних јачих, тај распоред буде исти, зар не? Е, па, није. Звезда је до доласка "наших" узела целих 5 трофеја, а Партизан невероватних 34. Хоће то.

Најзад, ја све ово не пишем зато што верујем да ћу теби нешто објаснити. Твој ментални склоп је такав да је Партизан, и поред свих факата, некаква "институција". Ја ово пишем зарад клинаца који читају, да не поверују када чују такве будалаштине, па још и да их буде срамота што је Звезда доминантна јер, мош мисити, Партизан је био институција кошарке, а ми смо државни пројекат.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Stef, ne moz da sipas 3l vode u serpu u koju stane 1l, dzabe mu objasnjavas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
Јако читљиво пише да Звезда никад није била "кошаркашки" клуб (ово са наводницима ваљда треба да значи да никад нисмо били нешто много јаки у кошарци) и да је само започела развој кошарке овде, али зато је Партизан и за наше просторе (тимови из бивше Југославије) и за Европу (европски тимови) у рангу институције.

Pa i nije.  Smile
Ako te nema Evropskom nivou nigde, nisi nikakav klub.  Smile

Citat
Ја сам изнео факте који и за једну и за другу тврдњу свакоме ко уме да чита доказују да су бесрамна лаж. Нити је Звезда била "некошаркашки" клуб јер је најтрофејнији тим у бившој Југославији, нити је Партизан институција за наше просторе јер сам навео барем пет тимова који су као директни Партизанови ривали остваривали далеко веће успехе, а најзад о Европи причати је смешно.

 Smile

Gledaj ja nemam problem da ti gledas Partizan po nekom tvom umisljenom kriterijumu, gde je Zvezda bolja, ali ako smo mi nikakvi u poredjenju sa ostalima iz bivse JUge, pa vi ste onda go kurac u poredjenju sa nama  Smile

Citat
Куп Радивоја Кораћа (тај европски) се у ФИБА-иној статистици води као трећеразредно европско такмичење, иза Евролиге и Купа победника купова. Не понижавам значај европског трофеја ни у ком случају, али мало је симптоматично да сте годинама другоразредно такмичење, дакле, степен боље од овог, звали Куп Славице Ћуктераш, а сада је одједном И ТО мера за европске вредности. Иначе, колика је разлика у нивоима се најбоље види ове године, шампион Еврокупа, Галатасарај, борио се да не држи фењер у Евролиги.

Pa to ti i kazem. Ako vi ni u trecerazrednom evropskom takmicenju ne mozete nista, to onda sve govori.

Citat
Што се тиче "моје параноје" да нас је неко уништио и уздигао Партизан, молим да ми се наведе када сам ја било шта у вези тога написао. Нигде Звезду нисам спомињао, нити нека моја лична уверења, изнео сам факте да је Партизан постао државни пројекат распадом Југославије и заузимањем свих ресурса од стране Мирка и компаније. Све то што се узели од те тачке па на даље, до овог смрада од Вучића, лепо треба да се стави под ту етикету. Ја за разлику од тебе, уопште не живим у илузији да успеси клубова немају везе са оним ко је на власти у том моменту.

Nisi paranoican ali raspadom jure gurali Partizan  Smile
Uzmi malo procitaj kad je Partizan osvojio Evroligu ko je igrao u Partizanu i gde se igralo.

Citat
И сад ћемо, као, да се лажемо да је Партизан био нешто пре тога, а статистика каже да је... пази сад ово... 80% својих трофеја узео након распада. Наравно, човек са развијеном маштом ће ти рећи да је то зато што је Партизан баш тих година пронашао ритам, праве људе, зацртао реалне и амбициозне планове и оформио добитни систем. Човек са здравим разумом ће ти рећи да је био државни пројекат.

Ja ti mozgu kazem, da nisam uzimao u obzir nasa takmicenja, kupove, Aba ligu i slicna sranja vec Evropu  Smile
A evo kolika ulaganja imas u Zvezdu, uz maksimalnu podrsku ste bili 9. od 16  Smile

Citat
Е, а сад ћу споменути Звезду у том контексту, кад ме већ вучеш за језик. Пошто сам у претходном посту показао да је Звезда 25 година била на готово истом нивоу као Партизан, очекивано би било и да, у новој држави и новом такмичењу, када нема оних јачих, тај распоред буде исти, зар не? Е, па, није. Звезда је до доласка "наших" узела целих 5 трофеја, а Партизан невероватних 34. Хоће то.

I nisi paranoican.
6 rezima gurala partizan  Smile

Citat
Најзад, ја све ово не пишем зато што верујем да ћу теби нешто објаснити. Твој ментални склоп је такав да је Партизан, и поред свих факата, некаква "институција". Ја ово пишем зарад клинаца који читају, да не поверују када чују такве будалаштине, па још и да их буде срамота што је Звезда доминантна јер, мош мисити, Партизан је био институција кошарке, а ми смо државни пројекат.

Nema sta ti meni da objsanjavas jer poredis babe i zabe i pokusavas izjednacis nesto sto nije moguce Smiley
Ne mozemo mi da budemo isti jer smo osvajali neke lige po jugoslaviji i kupove. ZNACI NE RACUNAM nase lige i kupove i abe i kurce i palce..kad je razlika izmedju nas i vas u Evropi ogromna.  Smile
I ne pises ti ovo nikakvim klincima, jer ne znam ko je lud da cita neka razglabanja na forumu, pises jer pokusavas sebi da dokazes neke stvari a ja na tvoje bezobrazluke pisem sasvim racionalno  Smile

Partizan jeste institucija uzimajuci u obzir Evropu. Prema tvojim ludim kriterijumima naravno da nije, jer ih sam odredjujes  Smile
Ako uzmes u obzir da su Evroligu, rekordno osvajali za celu Evropu mozda 4/5 tima lupam 6+ puta..a svi ostali koji su je osvajali od 1-3 puta. Bar 5-6 tima koja su igrala ove sezone od tih 16 nema taj trofej  Smile
Da ne pricam da je Barsa uzela 2 puta ili Fener prvi put ove godine i slicno Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
Pustite ove isprane mozgove, ja sam danas krenuo u konverzaciju ali sam brzo video da je to ćoki sve ubedio koja je prava priča. Jedno brdo, dva univerzuma.

@grobar kv
Ne očekujem da ćemo biti prvaci Srbije ili Aba lige dok je pičkousti tu. Videćemo jedino kako će njima biti posle sledeće sezone, koliko će im sipati.

@Sancus
Po poslednjim informacijama, Iskrin gura samog sebe, malo se dodvorava Vučiću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Не, веруј ми, баш се о томе ради. Ја сам на овај форум дошао као клинац и читао сам (и веровао) у разне глупости и лажи које су људи писали у "разглабањима", па сада јако, јако пазим шта се пише зарад данашњих клинаца.

Океј, ако ћеш ти да се правиш луд тако што на факте да нисте институција одговараш са "а шта сте онда ви"... Мислим, оно. Иди, играј се са осталом децом. "Ја то нисам узимао у обзир". Знаш, ја сам најбољи фудбалер на свету, али ако не узимамо у обзир све остале који су бољи од мене. Неозбиљно скроз.

Замисли, реално. Партизану је са Магом требало шест сезона да би кроз иглене уши ушао у 16 најбољих тимова, а Звезда, са оволиким улагањима и чудима, у својој четвртој сезони - само девета.

Не, Партизан није институција, Партизан је једнократни пројекат. Партизан је пројекат на који су се из године у годину повећавала улагања до врхунца, када је остварен Ф4, а онда се све срушило као кула од карата и отишло у курац. И сад преживљавате до наредног једнократног пројекта.

А, иначе, сада разумем у чему је твој проблем, што ти заправо немаш појма шта значи реч институција. Ево, да ти помогнем: институција је систем стабилности и поретка социјалних односа. Ако бисмо неки, на пример, баш клуб назвали спортском институцијом, то би значило да је тај клуб нешто изван социјалних токова, да стоји и постоји као такав независно од климе. Постоји одржив систем на који друштво може увек да се ослони. Реал у фудбалу се, на пример, може сматрати спортском институцијом. Клуб који је, без прекида, 60 година константно конкурентан и на релативно истом нивоу.

Партизан није одржив систем јер се види да га свака промена поремети, није независан од климе, није нипошто изван социјалних токова, нити, најзад, годинама одржава своје европске резултате на истом нивоу. То што је једном освојио Евролигу и онда наредних 30 и претходних 30 ништа не чини га институцијом него управо тим што јесте - освајачем Евролиге.

Ти институцијом очигледно сматраш случај када је неки клуб далеко бољи него остали. Али то нема везе са мозгом.

Барселона је каталонски државни пројекат. Ако мало узмеш да копаш по историји и тако то, видећеш да процват Барселоне осамдесетих година баш креће у време најжешће кампање за аутономију Каталоније.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
Не, веруј ми, баш се о томе ради. Ја сам на овај форум дошао као клинац и читао сам (и веровао) у разне глупости и лажи које су људи писали у "разглабањима", па сада јако, јако пазим шта се пише зарад данашњих клинаца.

Ma ja uopste ne ulazim u te price, ne verujem da ce neko da lista forum i cita moju i tvoju raspravu.
Imas ti i sada ovde ljudi koji pisu svasta jer imaju problem u glavi. Smiley Ignorises i kraj. Smiley
Samo ne moras da brines zbog mene, ja pisem sta mislim..bezobzira na navijacku opredeljenost. Sa tobom sa krenuo u raspravu jer mi delujes kao okej lik na sportskom forumu i to sto se ne slazem sa tobom ne smatram da si debil koji je dosao da truje ili provocira.

Citat
Океј, ако ћеш ти да се правиш луд тако што на факте да нисте институција одговараш са "а шта сте онда ви"... Мислим, оно. Иди, играј се са осталом децом. "Ја то нисам узимао у обзир". Знаш, ја сам најбољи фудбалер на свету, али ако не узимамо у обзир све остале који су бољи од мене. Неозбиљно скроз.

Mnogo prosto. Poredis dva puta druge stvari.
Prvo poredis Zvezdu i Partizan i vadis neki prosek iz godinu u godinu koja se tebi svidja vezanu za prvenstvo. A onda za Evropska takmicenja poredis Partizan i druge klubove.  Smile

Citat
Замисли, реално. Партизану је са Магом требало шест сезона да би кроз иглене уши ушао у 16 најбољих тимова, а Звезда, са оволиким улагањима и чудима, у својој четвртој сезони - само девета.

Ne znam dal mislis na Vujosevic, ali ocigledno..Vujosevic jeste ozbiljan trener Smiley Mislim da tu mozemo odmah da se slozimo da se ne slazemo jer nema svrhe i ne znam po kom kriterijumu da ga ocenjujemo.
Partizan je igrao 4 puta fajn for. Vujosevic je odigrao zadnji i odigrao ga korektno.
Mnogi timovi sa vecim ulaganjima i "Boljim" trenerima nisu to uspevali.

Citat
Не, Партизан није институција, Партизан је једнократни пројекат. Партизан је пројекат на који су се из године у годину повећавала улагања до врхунца, када је остварен Ф4, а онда се све срушило као кула од карата и отишло у курац. И сад преживљавате до наредног једнократног пројекта.

Ja se nesto ne secam da smo mi trajali kratko i bili jednokratni projekat. Imali smo uglavnom uspehe, i pad je deo sporta. Sad si dole sad si gore. Mi i ovako na dnu smo imali sasvim pristojnu sezonu. Prosla jeste bila daleko najgora.

Citat
А, иначе, сада разумем у чему је твој проблем, што ти заправо немаш појма шта значи реч институција. Ево, да ти помогнем: институција је систем стабилности и поретка социјалних односа. Ако бисмо неки, на пример, баш клуб назвали спортском институцијом, то би значило да је тај клуб нешто изван социјалних токова, да стоји и постоји као такав независно од климе. Постоји одржив систем на који друштво може увек да се ослони. Реал у фудбалу се, на пример, може сматрати спортском институцијом. Клуб који је, без прекида, 60 година константно конкурентан и на релативно истом нивоу.

Ja ne izvodim nauku ovde da razglabamo o terminima  Smile
Definisi kako hoces, ja samo kazem..da je Partizan jedan od najvecih klubova u Evropi. Zovi ga institucija ili ne..po mojim parametrima (a verovatno i svakog normalnog) za igranje u Evropi od svog postojanja na ovamo Partizan tu spada. Smiley
Eto ti imas neka druga merila, sta ja tu mogu.

Citat
Партизан није одржив систем јер се види да га свака промена поремети, није независан од климе, није нипошто изван социјалних токова, нити, најзад, годинама одржава своје европске резултате на истом нивоу. То што је једном освојио Евролигу и онда наредних 30 и претходних 30 ништа не чини га институцијом него управо тим што јесте - освајачем Евролиге.

Ne mora Partizan svake godine da osvaja evroligu da bi bio veliki klub  Smile
Partizan je bio prisutan u Evropi gotovo stalno. Igrao je 4 puta fajn for i jednom osvojio..Igrao je Koraca i sl. Izbacio brdo igraca, par ozbiljnih trenera i sl.
Ja uopste i ne racunam top 8 ili 16 i slicna sranja.

Citat
Ти институцијом очигледно сматраш случај када је неки клуб далеко бољи него остали. Али то нема везе са мозгом.
Барселона је каталонски државни пројекат. Ако мало узмеш да копаш по историји и тако то, видећеш да процват Барселоне осамдесетих година баш креће у време најжешће кампање за аутономију Каталоније.

Ja smatram i Ajaks i Seltik institucijama  Smile Znas nema veze sto Barsa moze da ih pobedjuje petardom. I oni imaju svoje pobede i traju dugo dugo. Izbacili su gomilu igraca i dali doprinos fudbalu i traju. Ali ne osvajajju svake godine po trofej, imaju uspone u padove. Dok na primer tim iz Superlige ide jednom u sto godina u Ligu evrope i bori se da osvoji 2 boda iz 6 utakmica..pa ga nema naredne 5 godine jer se zakuca u kvalifikacijama.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
Čekajući Gagija Nikolića...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 469 470 472 473 ... 677
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.