Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miskovic opet pokusava da izgradi trzni centar na Autokomandi  (Pročitano 846 puta)
15. Apr 2015, 17:08:03
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Miškovićev "ukras" na Autokomandi
IZVOR: B92
Beograd -- Kompanija Delta holding u vlasništvu biznismena Miroslava Miškoviča, najavila je izgradnju šoping mola na Autokomandi – Delta Planet.

 
Foto: Delta holding

Na predstavljanju rezultata poslovanja u prvom kvartalu i planovima za naredni period, kompanija je saopštila da će Delta planet biti budući ukras Autokomande.

Između ostalog, šoping centar će imati pravi park na vrhu zgrade.

Delta Planet prostiraće se na 172.000 kvadratnih metara, a imaće pet nivoa.



Foto: Delta holding

Kako je rečeno na konferenciji za novinare, vrednost investicije u Delta Planet je oko 200 miliona evra, a taj šoping mol biće znak prepoznavanja Beograda i Srbije.

Autor šoping molova Delta siti u Beogradu i Podgorici, izraelski arhitekta Ami Mur, kazao je da će Delta Planet biti najveći i najekskluzivniji šoping mol u regionu, da će se nalaziti na ukupnoj površini od 172.000 kvadratnih metara i da će biti zadovoljeni svi standardi zelene gradnje, odnosno najviši nivo ekološke zaštite okoline.




Izvor: B92
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Autokomanda je već sada žešće preopterećena i zakrčena, pogotovu deo koji vodi od kružnog toka do Južnog Bulevara. A dodavanje ove budževine će samo još više da pogorša stvar i uništi saobraćaj u okolini.

Ali džaba priča, Miško i Zajeb prosto moraju da odmere čiji je veći a vi Srbi ga duvajte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je fantasticno da znam da mu je trebalo jedno 15+ godina da kupi tu jednu parcelu oko koje su ga zajebavali...  Smile

Zivo me zanima koliko je para iskesirano Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 41.0.2272.118
ja da sam na njegovom mestu tu bih napravio beograd na vodi    
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
Uh al mrzim ove koncepte .. obecavaju drvece na zgradama a dobijemo socrealisticku betonjaru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Frizider
Ma nek pravi ko nas jebe. Cveta trgovina, para koliko oces, ne znam gde da ih potrosim pa stekam ko poslednja baba.

Ovo mi fali, da se ratosiljam viska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.