Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:21:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 144 145 147 148 ... 466
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crna Gora kakvu poznajemo  (Pročitano 398239 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Albanci uklonili natpis "TITO", stavili albansku zastavu Smile


Podgorica -- Natpis "TITO" uklonjen je dan posle akcije mladih DPS-a koji su ga obnovili.

Zbog toga je u nedelju popodne bilo pojačano prisustvo policije u Tuzima, piše portal malesia.org.

Navodi se da su pripadnici policije legitimisali građane, a na portalu je objavljena i fotografija albanske zastave na vrhu Dečića.

"Danas su predstavnici druge mladosti Malesije albanskom zastavom poslali jasnu poruku da ovde nema mesta za imena diktatora. Juče policija nije reagovala, danas jeste", objavio je taj portal na albanskom.

Objavljeno je i da je funkcioner Demokratskog saveza Ivan Ivanaj na Fejsbuku napisao da je obnavljanje natpisa "TITO" na Dečiću bilo "sramota za Malesiju" jer "nema dela Crne Gore koji je patio od komunista kao Malesija".

Dvadesetak mladih članova DPS-a Tuzi je na visini od 600 metara u subotu uredilo slova od kamena koja čine reč "TITO" koja je tu još od 946. godine.

Tuzi je nedavno dobilo status opštine, a ranije je to bila opština u sastavu Podgorice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
malesia.org.


Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Jos samo da pocnu da se kolju i bice lepo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Не знам зашто су обрисане поруке, које су могле да отворе значајну дискусију шта је некада био, а шта јданас представља црногорски националоизам- Монтенегринизам и Милодукљанизам, коју смо започели @Yu Warez и ја јуче, када није било ни увреда, нити су биле мимо теме, нити су било коме биле упућене претње нити увреде, а примећујем да су обрисане и поруке @sergia ramosa из јучерашње дискусије  Smile  Smile  Smile

Каква је то ццензура на Буреку, ко их је избрисао и са каквим образложењем, због чега  Smile  Smile   Smile


Иначе, један од најзначајнјих савремених црногорских писаца, Никола Маловић изјавио пре два дана да га не изненађује што Црна Гора не прославља Дан победе у Првом светском рату.....


Citat
Црногорски писац Никола Маловић истакао је прекјуче да није изненађење то што је Црна Гора једина држава која званично не прославља Дан победе у Првом светском рату.

,, Црна Гора не постоји. Од 2006. године имамо Монтенегро, који постоји, али није истинит, баш као што је нобеловац Томас Ман рекао рекао за Хитлерову Немачку- постоји,али није истинита. Зато  Монтенегро једини не слави Дан победе у Првом светском рату''- рекао је Маловић за подгорички портал ИН4С.

Он је то рекао упитан да коментарише историјски апсурд да Црна Гора, некада симбол слободе и јунаштва у Европи, једина званично не прославља Дан победе у Првом светском рату.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Proslavljaju li nemci Dan pobede? I za ruse ne vidim sta da Proslavljaju kad su porazeni. I crna gora je porazena
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Супер поређење, само што су се Руси и Црногорци борили против олоша. Настави да тролујеш слободно, па ћеш се после чудити што те хране говнима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja se ne cudim. Vidim dobro ko je Pun govana PA nudi drugima da jedu.


A to da je svet Pun paradoksa tesko da je cudno. Don't shoot the messenger.

Ipak se sistem zasniva na gomili lazi I ucena
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Не знам зашто су обрисане поруке, које су могле да отворе значајну дискусију шта је некада био, а шта јданас представља црногорски националоизам- Монтенегринизам и Милодукљанизам, коју смо започели @Yu Warez и ја јуче, када није било ни увреда, нити су биле мимо теме, нити су било коме биле упућене претње нити увреде, а примећујем да су обрисане и поруке @sergia ramosa из јучерашње дискусије  Smile  Smile  Smile

Каква је то ццензура на Буреку, ко их је избрисао и са каквим образложењем, због чега  Smile  Smile   Smile


Помешао си теме... http://forum.burek.com/region-32-zabranjen-ulazak-u-cg-matiji-beckovicu-istoricarima-t665695.90.html
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
     МОНТЕНЕГРИНСКИ председник Мило Ђукановић изјавио је да никада раније односи са Москвом нису били толико лоши као данас и да је европски напредак свих земаља региона доведен у питање.

         "Ми смо историјски и културно увек били блиски Русији. Међутим, последних година наши су се односи значајно погоршали. Могао бих чак да кажем да никада раније нијесу били тако лоши", рекао је он за француски лист Le Figaro.

         Упитан које су главне претње за Западни Балкан, он је рекао да је напредак доведен у питање у целом региону и то делом због интереса великих који се поново сударају на Балкану.

         "То није никаква новост: Ми смо у историји увек коришћени као монета за поткусуривање у решавању проблема великих сила", рекао је он.

         Друга околност је, то што се од 1990-их година вуку три проблема који трују регион: Македонија паралисана од 2008, конфликт Србије и Косова чији је крајњи резултат свима непознат, и нефункционална Босна и Херцеговина.

         "Нови преговори председника Србије и Косова стварају посебну нервозу у региону. Нестабилност је појачана недавним погоршањем односа Србије и Хрватске. Плашим се да такав развој ситуације даје полет присталицама Велике Србије. Неки од њих поново почињу са оспоравањем црногорске независности тврдећи да Србија има природно право на Црну Гору. Таква реторика је опасна у времену нестабилности, чему смо могли да посведочимо деведесетих година", рекао је он.

         Упитан подржава ли идеју према којој би приближавање Србије и Косова ишло преко размене територија, Ђукановић је рекао да је помињање евентуалне размене територија потпуна новост, те да треба водити рачуна да се не изазове "домино ефекат" у региону.

         "Та је тема дуго времена представљала табу зато што нас је подсећала на лоша искуства из деведесетих. Након завршетка ратова, у региону се највише говорило о мултикултурализму и међуетничкој демократији. Тачно је да су неке западне престонице промениле мишљење, чак врло експлицитно. Другим речима, дошла су друга времена. Ја мислим да треба сачувати опрезност и водити рачуна о томе да се не створи преседан који ће изазвати домино ефекат у региону. Сачекајмо одлуке два председника“, рекао је Ђукановић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Односи са Москвом никад лошији а ниједан лет није отказан, зајеби причу за наивне. Посо се ради пуном паром.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 144 145 147 148 ... 466
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:21:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.