Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ucesnik emisije "DNK" prebio zenu na mrtvo  (Pročitano 5861 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Pink je oduvek bio đubre od televizije , nije im to jedina emisija koja je "dno dna". Problem je što se ljudi pale na takve emisije koje su bolesne i kretenoidne što znači da u Srbiji živi veliki broj blago mentalno zaostalih osoba. Takve emisije opstaju zato što imaju publiku što dosta govori o jednom velikom delu našeg stanovništva.
« Poslednja izmena: 27. Apr 2015, 02:10:31 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
  Ljudi konzumiraju ono što im je dostupno. U ovom slučaju ovakve nebuloze.
  Nemam ništa protiv ovih emisija u slučaju da se emituju preko kablovske i to posle posle ponoćo na primer. Ili da se skrembluju pa ko voli da gleda neka plati.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.109
Pa Pink stvarno vise nije jedino govno, pored svih KCNova, Happyja..itd

Iako je sigurno bio pionirsko govno.

Plus Pink Rock i Pink Movies 1,2,3 su dobri kanali. Za svakog po nesto et. Al opet ima 22 shit Pink kanala. Kvalitet ogledalo ukusa publike.

A opravdanja Zeljka Mitrovica da "samo daje narodu ono sto trazi" su prilicno neiskrena. Sirenje na sistem mreze govori da je covjek ultra ambiciozan, sto ne ide s tim "samo radim svoj posao". Radis ga do daske brale.
« Poslednja izmena: 27. Apr 2015, 16:15:41 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Samsung GT-S7580
Који то обоје да пристану? Не пратим те  Smile
Mozda sam ja tebe pogresno razumeo. Ja sam mislio da mislis na to da je ovi iz emisije maltretiraju, ali sad mislim da nisi to mislio. Smile

Ма, јок, причају о томе како ју је злостављао муж. Кад кажем малтретирање мислим злостављање. Не знам што сам тај израз употребио. Небитно.  Smile


Али, сама емисија је спорна јер се у њој не појављују два идиота, већ се појављују два идиота, која имају децу или дете.
Замислимо дете у пубертету, 12-13 година, чији су се родитељи пријавили свевишњем Пинку и трагачима за истином из ДНК-а. То дете се појављује на телевизији са националном фреквенцијом, значи једном од најгледанијих телевизија, а питање које се све време поставља јесте да ли је мајка тог детета курва. Концепт је такав.

А онда ћемо сви да зажмуримо на то и правићемо се да то дете сигурно нико не злоставља од вршњака, јер су му родитељи нажалост неопевани идиоти? Тако да ја стварно мислим да људи који се пријављују у ту емисију нису нормални.

И опет да поменем моје село... ово се породично гледа. У истим таквим породицама ово гледају деца која још не иду ни у пети разред основне.

Citat: Шлагворт
Plus Pink Rock i Pink Movies 1,2,3 su dobri kanali.

Немам овај први, али мувиси су океј, као и фемили.

Ето, добро је да си и Коперникус поменуо. Сачувај боже каква телевизија.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Citat
Problem je što se ljudi pale na takve emisije koje su bolesne i kretenoidne što znači da u Srbiji živi veliki broj blago mentalno zaostalih osoba.
Takve emisije opstaju zato što imaju publiku što dosta govori o jednom velikom delu našeg stanovništva.

Nismo ništa više blago mentalno zaostali nego bilo koja druga nacija/ ostatak čovečanstva. Sadržaj takvih emisija je previše intrigantan i uvek će privlačiti gledaoce, gde god bio emitovanj er iščekuješ nešto amoralno,"zabranjeno", što se ne viđa svaki dan u normalnim uslovima za život. Jedino po čemu se nacije tu međusobno razlikuju je ta cenzura, ali i ta cenzura je nijansirana jer ovakvi rijaliti programi imaju publiku u većini zemalja, sa izuzetkom recimo Severne Koreje. Smile Kada bi se emitovao lajv snimak nekog ubistva, svi bismo zainteresovano upalili taj kanal i iskolačili oči od radoznalosti i oni iz Indonezije, i oni iz Danske, odasvud, pa i iz Srbije. Neko nakon par trenutaka sklanja pogled, neko nastavlja da gleda, ali bi svi na prvu upalili da vide. To je znatiželja kao sastavni deo ljudske psihe, tako da smatram da priča o našem mentalitetu u tom pogledu ne pije vodu.  I pored poistovećivanja a potom i emocionalnog vezivanja za te učesnike nakon konstantnog gledanja rijalitija (iako je veći deo svega izrežiran, i svesni smo toga, al džaba, i dalje nam je zabavno) jer zaboga, i oni jedu/spavaju/kake/piške/peru se, sve se svodi na iščekivanje ko će se pre pobiti/ pokazati kitu/ koga je prevarila žena/ koga su janičari oteli od majke na rođenju/ ko će se pre,  stvarno me ne bi čudilo za koju deceniju, ubiti. Al bukvalno apsolutno ništa novo, sofisticiraniji ( još uvek) model starog dobrog Koloseuma.  Smile Igranje sa najnižim ljudskim porivima.


Naš srpski (ili balkanski, kako god) mentalitet se ogleda upravo u ovome:

Citat
garant se jos porodicno okupljaju da gledaju kako su izasli na televizor.

e takvu seljačku i idiotsku zatucanu filozofiju možemo da izvozimo kao brend  Smile jer je današnjem prosečnom Srbendi jedna od svetlijih tačaka u životu da se vidi na ekranu i da ga vidi komšija, i da se taj famozni doživljaj prepričava kroz lozu, prenosi s kolena na koleno.  Smile


Ovakve emisije će ispariti sa tv-a onog trenutka kada čovečanstvo bude izumrlo.


evo ga ćale i ktitor, priznao je! Smile



i sad sve ovo što je rekao preneseš na skupštinu, nema još gađanja stolicama, za početak samo cipelice, milina...  Smile


« Poslednja izmena: 28. Apr 2015, 01:27:31 od Miss Who »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Шта ТВ може да направи од људи,јеее Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Ja mislio u nastavcima emisije se daje ubistvo pa komentarisete i dalje. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
ZLOČIN POSLE EMISIJE DNK: Za stravično ubistvo supruge (26) osuđen na 30 godina


Crna Hronika 13:36, 04.06.2016. 35

JAGODINA - Stevan Kojić (30) iz Jagodine osuđen je na 30 godina zatvora za svirepo ubistvo supruge Žakline (26), potvrđeno je danas u sudu.

Ubistvo se dogodilo 2. aprila prošle godine u kući u kojoj su stanovali. Žaklina se od silnih udaraca i šutiranja, ugušila u sopstvenoj krvi.

Sudija Lepomir Milosavljević je, prilikom izricanja kazne, ocenio da bi svaka manja kazna loše uticala na eventualne buduće izvršioce ovakvih dela.

Ubio sam je u besu i iz ljubomore. Borio sam se za svoju porodicu, ali nisam mogao da podnesem da bude s drugim - rekao je ranije kroz suze Stevan Kojić (29) iz Jagodine, koji je zbog bolesne ljubomore nasmrt pretukao suprugu Žaklinu (26) pred njihovom maloletnom decom.

Nekoliko dana pre zločina Stevan, Žaklina i njen bivši momak Ivan gostovali su u emisiji „DNK“ na TV Pink, u kojoj je Stevan izneo sumnju da je on otac dece koju ima sa Žaklinom. Iako je u emisiji dokazano da su ćerka i sin njegovi, on je i dalje tvrdio da ga Žaklina vara i da ne može više da joj veruje.

Ubio sam iz besa

Stravičan zločin dogodio se u noći između četvrtka u petka u stanu u Ulici Petra Kočića u Jagodini.

- Stevan je došao pijan iz grada oko 22 sata i ubrzo je počela svađa između njega i supruge Žakline, naočigled njihove ćerkice stare četiri godine i sina od pet meseci. Ubrzo se svađa otela kontroli, Stevan je udario suprugu po glavi tupim predmetom, a potom, kad je pala na pod, počeo da je davi i krvnički šutira. Ona je tada ostala bez svesti - kaže za Kurir izvor iz istrage i dodaje:

- Pokušao je da je povrati, ali uzalud. Popušio je nekoliko cigareta i pozvao policiju.

Na mestu zločina bio je stravičan prizor.

- Stevanu su ruke bile modre koliko je mučki udarao nesrećnu ženu. Ona je sva bila u podlivima, toliko ju je šutirao da su joj popucali unutrašnji organi. Stevan je plakao i govorio: „Šta sam to uradio?“ - kaže naš izvor.

Kojić je odmah priznao zločin.

- Učinio sam sve u besu i zbog ljubomore. Žao mi je što sam ubio Žaklinu. Borio sam se za porodicu, želeo sam da znam da li su deca moja - rekao je Stevan, koji iza sebe ima još jedan brak i decu.
Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir
Autor: EPK,Agencije,Foto: Facebook

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Ericsson jeste
Citat
Sudija Lepomir Milosavljević je, prilikom izricanja kazne, ocenio da bi svaka manja kazna loše uticala na eventualne buduće izvršioce ovakvih dela.
kud ćeš manje kazne od 30 jebenih godina  Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1516
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
колика је макс. казна код нас за тешко убиство?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.