Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:34:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem s curom koja mi se svidja  (Pročitano 5340 puta)
31. Mar 2015, 00:38:51
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 42.0.2311.60
Dakle imam drugaricu u razredu koja mi se svidja.   Posto zivi u susednom gradu od mog,ja petkom odem u njen grad i olesim se s drustvom od alkohola.   Znam gde zivi jednom je izasla da prica samnom ali nisam smeo da kazem da mi se svidja iako verovatno to zna.   No dosli smo jedan petak opet se ubili od alkohola kao po obicaju i zvao sam je da izadje napolje ali je rekla da je prala kosu i da ne moze izaci napolje na sta sam ja odgovorio da cu joj posle doci do stana da se javim.   Kada smo se popeli na njen sprat njena sestra je izasla i rekla da ona nije tu da je otisla kod drugarice (meni je to sumnjivo posto je njena sestra izasla cim smo se popeli i u istom trenutku otvorila vrata i rekla da ona nije tu + ako je prala kosu nije mogla da izadje tako da sam predpostavio da je u stanu samo nece da izadje) nije se javljala na telefon ali posle nekih 20 min pokusavanja ona se javalja.   Ja onako neocekivano ne znam sta da izgovorim i kazem "Desi ljubavi" ona je na to odgovorila "Sta ti meni ljubavi? Sta ti glumis? Nemoj me zvati vise" i prekinula.    Otisao sam kuci srecom sam bio pijan pa nisam bio depresivan puno.   Moje pitanje bi bilo sta da radim i da li da pokusavam idalje da je "muvam" posto odgovor ne mogu sam da pronadjem i bilo bi dobro da mi date neki savet.   Hvala :)
« Poslednja izmena: 31. Mar 2015, 00:39:13 od ItsLuk4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
SonyEricsson W800i
Iskuliraj malo sto se nje tice. Forsirati jos tu pricu nece ti doneti Bog zna sta dobro, ispadas samo ocajan.
Citat
No dosli smo jedan petak opet se ubili od alkohola kao po obicaju i zvao sam je da izadje napolje
Citat
je rekla da je prala kosu i da ne moze izaci napolje
Citat
ali posle nekih 20 min pokusavanja ona se javalja
Citat
Ja onako neocekivano ne znam sta da izgovorim i kazem "Desi ljubavi" ona je na to odgovorila "Sta ti meni ljubavi? Sta ti glumis? Nemoj me zvati vise" i prekinula.
Valjda ce ti iz ovog biti jasno zasto si "zavrsio karijeru i da mozes samo da jedes govna "   Smile
I bez zezanja, ove gore citirane stvari izbegavaj. Ako bi vec da muvas nesto sto ti se bas svidja, nemoj da budes tako olesen, em nisi sav svoj, ne mozes da se kontrolises niti bilo sta smisleno da kazes, em smrdis, to ne privlaci nijednu treznu, normalnu devojku ( osim neku kojoj se svidjas previse, al' ovde to nije slucaj).
Smanji malo pice, nauci da pijes da ne bi opet bio u situaciji da si kritican kao to vece.  Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2015, 01:38:38 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Брате јеботе мили. Па јеботе живот. Smile

Не, слушај овако, овде нико жив није неки јебач нити заводник па да може да ти открије тајне, поготово зато што метод освајања не постоји, зависи од ситуације до ситуације... али ово што ти радиш, то је перфектан начин да испаднеш сељачина и да смуваш мог ђоку.

Какво лешење од алкохола, шта ти је то? Колико година имаш? Имаш неког брата старијег, рођака, неког нормалног, да те ухвати за уши када те нађе таквог? Попије се понеко пиво, у реду скроз, али да се теби излазак своди на то да се напијеш... па стварно.

Сем тога, једног дана, ако тај дан икада дође, када будеш нашао особу до које ти је стало, скапираћеш колико лепши излазак може бити да изађеш у шетњу, кафић, на крају крајева, биоскоп, са девојком него да проведеш вече тако што ћеш да пијеш у парку са осталим џиберима и да мислите да се врх проводите ако повраћате или правите глупости, а, у суштини, свако би руку до лакта појео да може да "гледа филм" са неком девојком у стану.

Хоћеш савет? Буди мудо па је чист, уредан и трезан нађи уживо, реци јој да ти је жао што си јој пијан долазио на врата и бламирао је пред сестром и питај је директно и конкретно да ли жели да изађе у шетњу са тобом, уз обећање да ћеш бити коректан. Па, ако прихвати, а нема разлога да не прихвати ако је лепо питаш, не каже нико да мора да се уда за тебе у тој шетњи, опет, не буди сељачина, него пробај да будеш природан, нађеш заједничке теме са њом, причај јој о нечему што волиш, слушај ако ти она нешто прича... Јебено гради нормалне људске односе, не покушавај да је хваташ за сису или тако нешто глупо. Доћиће и то на ред касније.

Ево, ово ти кажем одговорно и гарантујем, нисам ја смувао девојку која ми се свиђала колико хоћеш пута, просто јој се не свиђаш и то је то, али свака ће ти дати шансу да покушаш, ако си фин и културан. Никад се нисам вратио попишан или шутнут, чак и ако сам пришао некој авионки, само зато што сам јој културно пришао, провео пар минута са њом у културном разговору и она ми онда културно гестикулирала да није заинтересована за више. Просто, немаш шта да изгубиш, губиш једино ако не покушаш. Идеш даље.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
olesi se...sta ces drugo  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Koji si ti car..bas si dobar utisak ostavio na nju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:34:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: svidja curom

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.