Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:49:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ovo sam sanjala  (Pročitano 9273 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Sanjala sam jako cudan san. Kao nalazim se u nekoj gustoj sumi na nekom puteljku, koji vodi između gustih stabala. Odjednom se ispred mene na nekih 10m, pojavljuje neki covek u crnom mantilu i crnim sesirom na glavi. I on ide ispred mene, ne vodi me, ja ga ne pratim niti se on okrece da vidi da li ga iko prati. Predeo se menja pa se sad umesto drveca pojavljuju kao brda sa leve i sa desne strane, a na njima ponovo neka gusta suma...Iz tako nekog zbunja, skace neka zenska osoba sa dugom kosom, polugola, kao neka indijanka, ispred onog coveka kida mu ruku iz ramena i ponovo se vraca na svoje mesto na vrh brda i tamo ponovo cuci i sad jede onu ruku koju je iscupala. E a u jednom trenutku ja pogledam gore i prepoznam u toj divljakusi moju poznanicu koja onako kad me je ugledala ispusti onu ruku iz usta, a onda kao da se nije ništa desilo nastavi onako mirno da je jede...

E sad mi pomozite da rastumacim ovaj san!!!!

Molim vas!!!

Nema tu sta da se tumaci. Ti bi tako postupila sa "drugaricom"...ali nemas onu stvar Smile (da izvine zenski deo populacije  :[115]Smiley da joj to kazes, pa si to duboko u sebi potisnula. Taj potisak tvojih misli se mora negde manifestovati...u ovom slucaju kroz san! Smile
Da si kojim slucajem skupila hrabrost (tj. pokazala da posedujes i onu stvar, pored svega ostalog sto ti nesumnjivo posedujes Smile Smile) i rekla svojoj drugarici sta ti zapravo mislis o njoj...doslo bi do zestoke tuce, pa bi u tom slucaju sanjala dobar zenski fight. Verovatno bi dobila po pikani, ali nisam siguran.
Drugarica je bila polugola!? Ovo znaci samo jedno: u svojim mislima ti pokusavas da svoju drugaricu skines, da joj ukrades odecu i da odes..... Smile Smile
            Eto toliko! A ti nemoj da mi se sekiras za ovakav san...ne znas ti sta ja sanjam! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
...  =D>moguce...moram da konsultujem cika Frojda veceras u snu...mozda je to potisnuta moja zelja da dodje do zesce zenske tuce u kombinezonima u blatu ili u spagetima... Smile Smile
Smile Smile
Bas si me nasmejao.. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Linux
Browser
Mozilla (Debian-1.5.dfsg+
Pre mesec dana sam bio u Turskoj na letovanju. Turci su inache jako napadni sto se tiche trgovine, tj. skloni su da te spopadaju na ulici da kupis stosta od njih...
Posle nekih 3-4 dana provedena u Turskoj pocheo sam da sanjam turke kako me presrecu na ulici i kako pokushavaju da mi uvaljaju neshto... I to poznate face, iz prodavnice suvenira i jedan sto je radio u butiku jednom...

Drugi primer:
Imam prijateljicu koju zaista nikad nisam pogledao seksualno, sa zeljom... Ali mi se dogodilo 2-3 puta u poslednje vreme u razmaku od mozda par dana... I posle toga opet nishta... Ali desilo mi se da sam sanjao sex sa njom nakon nekih mesec dana od tih mojih misli.....

Milsim da je tvoj san slika onoga sto vidis na javi a chega nisi svesna, samo ne mozes jasno da povezes to sa tim dogadjanjima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cy3i, posle ovog tvog sna drago mi je da dugo vremena skoro nista ne sanjam i sto sam po prirodi flegmatik  Smile, nisam tumac snova ali mislim da nije tacno da svaki san mora imati nuznu vezu sa realnoscu i nasim zeljama, strahovima, nadama, frustracijama, bliznjima i ne tako bliskima ali pazi jednu stvar: nadam se da ti se taj san nije ponovio jer u suprotnom vec mislim da tu necega ima ali cega i kako to objasniti  Smile ... Gledao sam onaj dokumentarac o Frojdu i njegovim pacijentima i ubedljivo najstrasniji slucaj mi je onaj njegov ruski pacijent koji je jako dugo godina sanjao jedan te isti san: On se budi nocu u krevetu pogleda u stranu i kroz otvoren prozor vidi nekoliko vukova koji stoje na drvecu i nemo ga posmatraju! Frojd nije uspeo da mu pomogne tj da mu otkloni iz svesti uzrok takvog sna i nesrecnik se ubio posle nekoliko godina neuspesne terapije, mislim da je Frojdova ideja bila da identifikje vukove posto su navodno oni licnosti iz njegovog zivota itd ali nije ni u tome uspeo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja sam sanjala nadgrobni spomenik koji se prevrnuo ? Shta to znachi? Nishta nije pisalo na njemu ? San je bio crbo-belo- zelen ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
kada Frojd nije uspio da identifikuje vukove, tesko da se oni mogu ograniciti samo na licnosti iz zivota, sigurno je u pitanju nesto mnogo sire

-------------

@MunkaZe

Sanjas nadgrobni spomenik koji se prevrnuo, ali to samo po sebi mnogo toga moze da znaci. Bitno je kako si se ti osijecla dok se spomenik rusio, jer iz osijecanja nicu dogadjaji. Oni su samo kako bi intenzivirali emociju.

-------------

Ja sam cuo kako je jedan covijek dugo godina sanjao izgled vlastite smrti, i nakon sto je umro tacno je tako sve i bilo. Strasno !!!  Smile

« Poslednja izmena: 18. Jul 2006, 01:22:47 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
nije se spomenik srushio, samo se prevrnuo i pojavila se trava na tom mestu. A osecala sam se uplasheno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 8158
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia NGage QD
Ja ne verujem u razna tumachenja snova...to su chiste gluposti... Smile
Nekad sanjam lepo a nekad ruzhno...i to sve zavisi kako mi je proshao dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja ne verujem u razna tumachenja snova...to su chiste gluposti... Smile
Nekad sanjam lepo a nekad ruzhno...i to sve zavisi kako mi je proshao dan.

moze se reci da si upravu za oko 50 % snova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:49:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.