Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:23:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ovo sam sanjala  (Pročitano 9275 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
e i ja sam cuo..to za rast kad sanjas da padas...
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sto se tice sna sa pocetka teme strava i uzas.  Smile

Vecina snova koje sanjamo predstavlja nas psiholoski profil. Snove ne koci svijest, pa oni punom parom izviru iz nase podsvijesti. Sve sto je duboko u nama potisnuto, sve duboke emocije dozivljavamo tokom sna kao reprodukciju necega sto smo kroz citav zivot bar jednom osjetili.

Znaci san je istkan iz emocija, a svi dogadjaji u snu su tu samo kako bi emocijama dali volumen.

Kada sam ja prije slusao kako neko prica svoj san obicno sam postavljao gomilu nebitnih pitanja, tipa "Kad je to bilo?" "Gdje si se nalazila?" "Kako je izgledalo ovo a kako ono" ali to je sve nebitno za razumjevanje sustine.

cy3i
Glavni dogadjaj u snu je tenutak kada divljakusa dolijece do covijeka, otkida mu ruku, vraca se na brdo i zdere je. Sporedno je sve prije toga osim ako tu nisi dozivjela burna osjecanja. U stvari gusta suma, brda, covjek sve je to posluzilo kao koncept da se stvori slika o onom glavnom.

E sad pitanja ?

1) U trenutku kada otkida ruku, zdere je i pogledi vam se susrecu mozes li da kazes sta si osjecala prema njoj. (bitnije)

2) U kakvim si odnosima sa tom poznanicom i gdje je odprilike vidjas. (manje    bitno)

I to je to. Mozda postanem psiholog ?  Smile   

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ako me veceras vampir ne prozdere nece nikad.  Smile
Taman da krenem na spavanje kad sjetih se jos jedne vazne stvari.   Smile

Covjek, ruka... ruka. Sta crnjina sesira i ostalog znaci ne znam bas, ali nije bez veze otkinula bas ruku. Ruke su izvor sposobnosti i intelekta. Jedini nacin da budemo kreativni je preko ruku. Kako to vazi za javu tako ima smisla i u snu.

Ovo izgleda sad kao da tvoja poznanica unistava nekom sposobnosti, a i ti nekako mozes biti ili ne biti povezana sa tim. Mada ovo ne mora imati ama bas nikakve veze sa poslednjom konstatacijom sigurno ima neke veze sa intelektom. Ako sanjate covjeka bez ruku i nogu i sljepog znaci da mu je blokada intelekta 90%. Sve ovo ima smisla jedno sa drugim samo treba probiti zid   Smile     

Cy3i, nadam se da ces mi pomoci odgovorima na postavljena pitanja    Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
to se zove TEORIJA.ima ih jos mnogo.recimo da su snovi nasumicno sklopljenje price od nasumicnih slika...pa zato nemoj tako samouvereno objasnjavati snove!
IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
@ magic master

E ovako> znam je jedno 3-4 godine unazad. Upoznale smo se u gradu ono na mestima gde izlazimo...cisto spontano druzenje.
E a sto se tice mojih osecaja u trenutku dok cupa coveku ruku, mogli bi se opisati kao prvo nepoverenje ( kao ono sta to radis?), a posle toga odredjena doza straha( "ja sam verovatno sledeca..). A posle toga kad odlazi i kad shvatam da mi nece prici uopste i da sam totalno postedjena, veliko olaksanje i osmeh ( zasto i kako ne znam)....

E a onda kad smo se posle nekog vremena srele i ja joj ispricala san, nagovestila mi je da joj je tog dana bio rodjendan ( o cemu ja nisam imala pojma!?) pa  je mozda to proradila samo moja podsvest...ne znam...sve mi deluje to jako cudno: sanjati nekog prijatelja u takvom snu na dan njegovog rodjenja a da pritom ni ne znas da mu je tad rodjendan!?! Smile Smile Smile
E ako smislis neku teoriju ili analizu ovog sna reci mi...i please  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46902
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
    @ Caruros

Ja samouvjereno govorim samo o onome sto sam zakljucio na osnovu snova koje sam ja sanjao. Ti bi prvo trebao da se odlucis za jednu teoriju (recimo onu sa slikama) i da je pojasnis a ne da objasnjavas kako ima puno teorija a ni o jednoj nista ne govoris. Ne treba se truditi da se pojasnjava kako nista nema smisla, tim samo pravis dodatni zid      Smile
Treba se potruditi da se nesto poveze u cjelinu.   Smile
 
Ako se ja citav dan vozim u autobusu, dodjem kuci umoran da spavam i u snu sanjam da moram da zurim na autobusku stanicu da ne zakasnim, vidi se da je java povezana sa snom i to vise nije TEORIJA vec TVRDNJA. Ako vise TVRDNJI sklapamo  svakako dacemo dobiti istinitnu a ne teoriju (koja moze a i ne mora biti istinita).
E druga je sad stvar sto se ja, da bih bio sto blize cilju, oslanjam i na predpostavke. Konstrukcija pociva na istini a ne na predpostavci. Ona opstaje i bez prisustva predpostavke tako da ako je srusis konstrukcija prozeta istinom ostaje u zivotu.     

     @ cy3i

Nisam puno toga uspio povezati, kad nesto shvatim javicu ti  Smile

Dok sam pisao ovaj post, slusao sam: "Bices nocas moj, napravicu lom, samo joj pozeli lakunoc...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
Ja nemam nameru da se uplicem u ovu raspravu pa zato nisam ni objasnio ovu teoriju, a ovo sam napisao samo zato sto ti pises nebuloze kao sto su :Ovo je tvrdnja.
Nemas pravo da tvrdis da je bilo koja od ovih teorija tacna, bas zato sto su teorije.Mozes da je branis ili zastupas ili da kazes da se slazes sa njom, ali da je prodajes kao nesto ocigledno svima jasno, kao univerzalnu istinu, to prijatelju moj nemas pravo da radis i sve dok to budes radio te tvije reci nece imati nikakvu tezinu.
IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tumačenje sna:
Ti sebe tjeras na nemoguće stvari,to nije tvoj put.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@hadd

i to sam pomislila... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
... ali je izazov uvek drazesan Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:23:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.