Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:31:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: WTCC sezona 2015  (Pročitano 20747 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.118
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.118
17-19 april ove nedelje je trka u maroku, budimo uz naseg ducu i ovaj vikend
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla 11.0
Kasnim zbog obaveza u derbiju Smiley

Pa da sad koliko je moguce da ispricam sve sto se desilo u Marakesu ovaj vikend

Duca nije vozio evo I njegovog obrazlozenja

Dragi moji, nadam se da vas neću razočarati ovom objavom. Mislim da je bila ishitrena odluka da uopšte vozim ovu trku s obzirom na bol i tugu koju osećam zbog gubitka oca. Sve je i previše sveže, a ja se u autu osećam jako loše i nemam gotovo uopšte koncentraciju, a ova staza je i više nego opasna. Drugi razlog je auto koji uopšte ne odgovara WTCC standardima i nije po najnovijoj specifikaciji za 2015. godinu već mnogo kasni za fabričkim automobilima. Iskreno vaš Duca


Pre toga je isto napisao da je imao problema sa hondom koja nije ispostovala dogovor...

Duca za sediste sta je rekao : Malo je bolja pozicija sedenja, ne trne mi noga ali je daleko od normalnog u trkačkom automobilu. Vozim za tatu ovaj vikend. Nadam se da će mi tim usetovati auto da pokažem šta mogu! Sećate se prošle godine!

Puno problema na malom mestu... Puna podrska Duci I da nastavi hrabro napred. I jedna slika posvecena njegovom tati isto tako dobrom coveku, Duca mu se zahvalio na prelep nacin.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

borkovic.jpg
(64.33 KB, 720x960)
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla 11.0
 Generalni plasman nije azuriran jos uvek cim bude ja cu da ga napisem ovde
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Puno problema za njega ove godine jbg Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla 11.0
Jbg.. krenulo ga bas lose... covek je borac I izdrzace I nadam se da ce Honda uraditi nesto po pitanju auta I da ce moci normalno da nastavi dalje...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla 11.0
Dusan duca Borkovic se povukao iz WTCC sampionata... puno problema za ducu za kratko vreme, je rezultiralo ovim cinom... vise o ovome u petak posle konferencije za stampu


PODRSKA DUCI!!!
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
od samog pocetka je islo traljavo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla 11.0
jbg, tim je zasro do jaja... ali ipak duca ostaje za sada po nezvanicnim informacijama... njegov PR je pogresno preneo informaciju, sve ce biti tacno receno sutra na konferenciji za stampu, Duca je veliki borac tako da nece tako lako odustati
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Tešku odluku doneo je u dogovoru sa svojim NIS Petrol Rejsing timom, jer je mimo ranije postignutog dogovora dobio znatno lošiji automobil od ostalih vozača Honde, a ujedno nisu rešeni bezbednosni problemi i nepremostive muke sa sedištem, od prve trke u Argentini.



"Osećam se razočarano i izdato. Prošla godina je bila bila prilika koja se otvara jednom u životu, da posle samo jedne sezone u Evropskom prvenstvu dobijem šansu da uđem u Svetski šampionat. Mnogo sam naučio što se pokazalo i podijumom (drugo mesto) u Japanu. Poslednjih meseca dana mi je bilo najteže u životu. Najre zbog smrti oca koji mi je bio i koji bi mi i sada bio velika podrška u donošenju teške odluke. Razlozi prelaska u ETCC su bezbednosne prirode i najviše zato smo odlučili da sezonu nastavimo u Evropskom kupu i postignemo što bolje rezultate", poručio je Borković.



Srpski as je na svakom koraku nailazio na saplitanja sada već bivšeg tima.



"Na testiranju sa Protimom i Hondom uoči sezone u januaru sam rekao da ne mogu da izdržim više od tri kruga, jer mi trne noga, a sedište mi nikako ne odgovara. Od tada je prošlo mnogo vremena, videli su već u fabrici da nakon tri minuta u autu ne osećam nogu, da ne mogu ni kvačilo da stisnem kako treba jer mi smeta neka šipka. Tražili smo potpunu promenu sedište, a sve je kasnilo mesec ili dva. Oni su došli na ideju da karbon sedišta rašire presom, što je neverovatno i verovatno će dobiti doživotnu zabranu zbog toga kada saznaju u FIA. Tražili smo i da mi pedale, koji su podigli, vrate na mesto, što nisu uradili. Iz Honde su me molili da ne vozim u Argentini, bio sam lud i rekao sam da sam Srbin i da mogu da izdržim. Svi znaju da uvek idem do krajnjih granica", istakao je 207 centimetara visoki Pančveac.



Kako je rekao, bila je potpuna ludost što je uopšte vozio, jer su mu već posle tri kruga išle suze usled bolova.



"Da mi se nešto dogodilo, cela fabrika Honde bi bila u problemu, a nisu oni krivi, nego tim koji nije poštovao bezbednosne stvari. Nisam imao dobre ni kočnice, ide se oko 260 kilometara na čas izmežu zidova i to je sve, samo nije bezbedno. Imao sam tri evolucije starije amortizere. Automobil nije bio spreman i ja, i moji spoznori nismo hteli to više da trpimo", naglasio je Borković.



Sezonu nastavlja u ETCC, "mlađoj sestri" WTCC takođe pod okriljem FIA, već na stazi Hungaroring u Budimpešti 2. i 3. maja, i voziće automobil "Seat Leon".



"Nije u pitanju totalno povlačenje iz WTCC, nažalost, desilo se što se desilo, pa sam otišao stepenik niže. Ideja je da probamo već ove godine da oformimo bar 90 odsto naš, srpski tim, da imamo kontrolu da nad svim stvarima, možda već od Slovakijaringa (20-21. jun). U ETCC ću voziti pod imenom NIS Petrol Rejsing tim, inžinjer će mi biti rođeni brat mađarskog vozača Norbeta Mihelica. Što kaže Švarceneger, I'll be back (Vratiću se), možda već sledeće sezone u WTCC i biću još bolji nego što sam bio", poručio je popularni Duca.



I pored svih problema koji su ga zadesili, Borkovića ne napušta optimizam.



"Cilj je da se ugledamo na vrhunske privatne timove, kao što ih imaju Mihelic, Tom Koronel, Čilton... Moja karijera sigurno neće stati, nego će trajati bar još 10 godina, samo nisam hteo da ugorzim svoju bezbednosti i zdravlje, što ne bih mogao sebi nikad mogao da oprostim da sam uradio. Na primer, teniser se poštuju, ali se ne druže, a mi se borimo, jurimo, udaramo, ali opet smo kao velika familija. Dobijam poruke podrške od svih vozača i jedva čekaju da se vratim. Svi oni znaju da imam potencijal, i želim da se vratim jači i motivisaniji. I u WTCC bi više voleli da zadrže mene nego taj Protim, sa kojim će biti problema, jer sam im zanimljiv, bez lažne skromnosti, kako zbog visine, tako i zbog vožnje, navijača", završio je Borković.



Evropski kup sadrži 12 trka tokom šest vikenda. Počinje 2. i 3. maja u Mađaraskoj, pa se seli u Slovačku, Francusku, Češku, Belgiju i Italiju, gde se završava 10. i 11. oktobra.

blic.rs
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:31:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: sezona WTCC

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.