Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijani ginekolog hteo da radi kiretažu  (Pročitano 2525 puta)
13. Feb 2015, 08:39:07
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Dr Bratislav Todorović, ginekolog GAK u Kliničkom centru u Nišu, suspendovan je sa posla jer je 11. februara pijan hteo da radi kiretažu jednoj pacijentkinji.


Čeka ga zatvor zbog iznude i primanja mita: Dr Bratislav Todorović
- Nakon alko-testiranja utvrđeno je da ima 2,09 promila alkohola u krvi, zbog čega je protiv njega odmah pokrenut disciplinski postupak! Ako komisija utvrdi da je došlo do uznemiravanja pacijenata, osoblja ili nedoličnog ponašanja, biće sprovedene sve zakonske mere pa i otkaz. Tražiću da budu najrigorozniji u zakonskim okvirima. O incidentu sam obavestio i ministra zdravlja dr Zlatibora Lončara - kaže direktor KC Niš prof. dr Zoran Radovanović.

Radnik obezbeđenja Z. M., koji je alarmirao nadređene, u pisanoj izjavi upravi KC Niš naveo je da je dr Todorović došao pijan na kliniku na dežurstvo nakon čega je jednoj pacijentkinji hteo da radi kiretažu.

 
Nisam kriv, pijem antidepresive
- U vrlo sam nezgodnoj situaciji zbog iščekivanja presude koja je donesena i nalazim se u teškom stanju zbog te neizvesnosti. Duže vreme sam pod nadzorom psihijatra i uzimam antidepresive i sedative - kazao je dr Todorović.
Kaže da ne zna kome smeta.
- Imam iza sebe 25 godina besprekornog rada i na hiljade pacijenata zadovoljnih, mislim da je ovo samo način da se dodatno ukalja moj ugled. Prilikom prvog alko-testiranja rezultat je bio nula. Naknadno su nešto petljali oko tog aparata - dodaje on.
„Pacijentkinja se usprotivila videvši u kakvom je stanju. Požalila se dežurnoj sestri jer je bila uplašena. Dr Todorović je pred njom radio čučnjeve da bi dokazao da nije pijan i pozivao je u sobu ‚da je oslobodi od straha‘“, navodi se pored ostalog u izjavi Z. M.

- Zatekao sam ga u sobi gde je pokušavao da pregleda operisanu ženu. Pokušavao je da je skine, ona se branila. Dežurna sestra je pozvala direktora klinike i dala mi mobilni. Doktor Todorović je tada pobesneo i počeo da mi preti - navodi se u izjavi Z. M.

On je pozvao kolege u pomoć jer je dr Todorović hteo da se fizički obračuna s njim.
 
Kako se lekar nije smirivao, zatraženo je alko-testiranje alko-metrom. Lekar je odbijao da uradi alko-test punih sat vremena, tokom kojih je popio pet limenki „fante“.

Nakon što je na kraju pristao, pokazalo se da u krvi ima 2,09 promila alkohola.
 
Budući da je i dalje nasrtao na Z. M., pozvana je policija koja ga je upozorila, a juče i protiv njega podnela prekršajnu prijavu.

U Osnovnom sudu u Nišu kažu da je Todoroviću upućen nalog da se 12. marta javi na izdržavanje zatvorske kazne. On je osuđen u oktobru prošle godine na godinu i po dana zatvora i novčanu kaznu od 300.000 dinara jer je od supruga jedne porodilje tražio na poklon mobilni vredan 170 evra. Policija ga je snimila u holu klinike kako prima telefon.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kakav olos... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
policija ga upozorila  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Vec osudjen zbog mita jer je trazio mobilni.. i on RADI. On pregleda zene svaki dan, on operise, on prima platu.

I posle neko kaze treba se obracunavati na sudu, sud je pravedan. Pravda je spora ali dostizna.

Kako da ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Dobro da nije hteo kurotažu.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Тај доктор је више него нормалан.
Он има душу и срце..Само частан и поштен човек би се пропио или био под антидепресивима да мора да ради те-киретаже- од јутра до мрака.

Киретажа=убиство,чишћење Smile
(нисам ни знао шта је то док ми сад чика Гугл није рекао)

Шта је..стидите се да то назовете правом речју-Убиство нерођеног детета него се употребљавају стране речи?

Преко 100.000 убистава се тако одради годишње у Србији.
Срам Вас било..онда вам доктор крив?  Smile

Слобода за Доктора!

Слушај Багро:


IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
sto nije pio u slobodno vrijeme... Smile
ko sav normalan svet... Smile

to sto on radi stresan posao..ne da je mu... pravo ...da se igra zivotima pacijenata...
kao ni pravo ...da trazi mito...jer radi za platu... Smile

doktor olos - naaaa robiju.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Ни она Пољска није нека економски напредна земља али је тамо абортус ипак законом забрањен.
Код нас се жене крешу све у 16 и иду на те "киретаже" 20 пута годишње док демонократске Власти прижељкују абортусе и по 50 пута годишње само да они за свог мандата не би имали додатна социјална давања.

Зато јебених пољака има 60 милиона док ћемо ми ускоро да нестанемо како би се подмирили разноразни страначки апарати.

Нестанак биолошки-још пре завршетка транзиције  Smile
Нека нам је на част.
« Poslednja izmena: 13. Feb 2015, 19:37:36 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako je abortus ubistvo, onda je drkanje genocid.

Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
tako je teta anea  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.