Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Numerologija u ljubavi - trouglovi  (Pročitano 65075 puta)
28. Jan 2015, 18:38:33
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Ovo je jedan oblika ljubavne numerologije pomocu kojeg se izracunava da li su dvoje ljudi kompatibilni kao ljubavni par. Ovo se nigde ne moze naci na internetu, mene je jedna ciganka spremacica na poslu naucila.  Naravno, svako to moze shvatiti kao neku salu, to je vasa sloboda. Svi ce reci da je to samo jos jedna racunaljka za klince. Mozda i jeste tako, ali ko zna, proverite. Prenosim sve onako kako mi je ona rekla, nista nije moje delo.

Vrlo je jednostavno. Treba prvo sabrati datume rodjenja obe osobe. Recimo, na primer:

13011990    +
04061986
-----------------------
17073976

Dalje, nacrtaju se brojevi od 1 do 0 kao na brojcaniku telefona.



Potom se olovkom povezuju brojevi iz rezultata u neprekidnu liniju, pocevsi od 1, pa 7, pa 0......zavrsi se na broju 6. To onda izgleda ovako:



E sad, vidi se da ima tri trougla, posto se racunaju svi vidljivi.

Kompatibilnost bi isla ovako:

0 trouglova = ne vredi se truditi, apsolutno nikakva sansa ni za pogled a kamoli nesto vise.
1 = primetili biste jedno drugo i nista vise.
2 = ako bi vas i neko upoznao, verovatno bi ostalo na osmesima i pozdravu, eventualno kratak razgovor.
3 = razgovarali bi ste. Nesto biste mozda i osetili, ali to bi nestalo cim vidite koliko se ne uklapate. Veza za jednu noc.
4 = razgovarate, skontate da imate par slicnosti, mozda se i smuvate. Takve veze su obicno kratkotrajne i nemaju perspektivu jer je jedan clan oko neceg nezadovoljan. Nasilno se odrzavate, vestacki. Razdvajanje kad tad neminovno. Ako i dodje do nekog braka, bice pun lazi.
5 = kvalitetna veza je moguca sa nekim kompromisima. Neko ce morati stosta da oprasta i proguta, ali ce ljubavi ipak biti. Funkcionisacete pre svega jer mozete da komunicirate i dogovorite se oko vecine stvari. Vecina veza u brakovima se vrti oko petice i sestice, srecni su oni koji imaju lepsu ljubav sa vise trouglova. 
6 = nemate previse poteskoca da se slazete. Ide vam od ruke sve. Volite se kvalitetno, postujete, komunicirate lako. Tek poneka mala svadja vas zadesi ponekad ali to prebrodite. Deca budu srecna, porodica je ok. Standardna slika svake porodice.
7 i 8 = jaka veza. Nije tu samo ljubav, to je jace od toga. Dusu paru poznajete, znate kako dise. Drzite se za ruke non stop kad ste napolju, zaljubljeni ste do kraja zivota. Retko kad se svadjate a i onda se pomirite ljubeci se uz puno izvinjenja. Dusa vas boli ako onaj drugi zbog neceg pati. Retko lepa ljubav.
9 i 10 = te dve osobe su karmicki spojene, rodjene jedno za drugo. Nikakva sila nije jaca od njih. Njihove duse su i u proslim zivotima bile zajedno, njima je bilo predodredjeno da zive zajedno i pre nego su se rodili. To nije samo emotivna ljubav, to je duhovna ljubav.
Ne verujem da postoji neko ko bi imao vise od 10 al ko zna..... Takvu ljubav ne mogu ni zamisliti.

Evo mog licnog iskustva sa ovim. Izlazio sa raznim devojkama. Obicno ne verujem u horoskop i ne citam ga jer ne verujem da polozaj neke tamo zvezde, koja verovatno vise i ne postoji a svetlost njena putuje i dalje, vodi moj zivot. Volim ja da imam kontrolu nad njim.

Jedna devojka sa kojom sam imao 3 trouglova, sa njom sam imao poteskoca da se vezem. Ona je dobra devojka,ok je, ali sam ubrzo skontao da bi mi bilo jako tesko da budem sa njom, da se ukopimo. Jednostavno ne bih mogao da trpim to njeno rezonovanje, drugacije razmisljam od nje, ne volimo iste stvari. Na kraju nisam ni imao vezu sa njom. Bilo je devojaka i sa manje trouglova sa kojima nisam mogao ni da pricam i jedna sa 4. Sa tom sam bio oko god dana u vezi.

Sa trenutnom devojkom imam 7 trouglova na moju srecu. Dve godine i 3 meseca smo zajedno. Posle dve godine i vise i dalje smo jako zaljubljeni. Ljubimo se kao prvog dana sa jednakom strascu. Planirali odavno da se uzmemo, al smo imali nekih materijalnih problema i ja i ona. (Dobiste bonus malu ispovest.  Smile)

Opet kazem, mozete verovati da je ovo igrarija za klince. Mozda i jeste, mozda nije. Mozda je glupost, mozda je istina, ali takav je, na kraju krajeva svaki horoskop, zar ne? Smile





IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
E dobro ti ovo, zanimljivo  Smile

Nasmejah se kako se ciganke razumeju u geometriju  Smile

Ali ok, i meni je malo bio problem da prebrojim onolike trouglove  Smile .... pa jos se ispostavilo da ima istine ...  Smile

Reci cu ti tacno za mesec dana  i drago mi je za tebe i tvoju partnerku. Samo napred i hvala na zabavi  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.