Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zli stanodavci uništiše Srbiju, da nema njih sad bismo imali koloniju na Marsu  (Pročitano 6179 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
ceka se tekstualni post 
Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo, ja cu da napisem - tacno sam znala.

Dole drzava! Drzava je kriva! Vlada je zlo! SNS je kriv! Vucic je kriv! DS je kriv! Tadic je maneken! SPS je kriv! .... (dopisi sam) je kriv!

Dole vlada! Dole drzava!

A ko je jbt. dzava ako ne gradjani?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
ako ja imam 10 stana i uredno placam drzavi porez
To je tvoja obaveza i to je porez na vlasnistvo.

Citat
struju- porez na struju,

Placas prikljucak a kasnije placas utrosak elektricne energije. Koliko potrosis, toliko ces platiti.

Citat
telefon- porez na telefon, tv - porez na tv
Niko te ne tera da imas telefon i tv. Ako vec imas, placas pakete koje koristis.

Citat
i sve druge dazbine i poreze na sve
Sta je to "sve"?

Citat
a stanovi su moje licno vlasnistvo i za svaku ciglu sam platio porez
Niko ne spori vlasnistvo. Logicno da placas porez na vlasnistvo, i dalje.

Citat
sta koga briga koga cu ja da pustim tu da stanuje
To je tacno. Kako ces i s kim da delis svoju nekretninu, nikoga ne sme da bude briga dok ne ugrozavas zakon.

Citat
i za koliko para
E ovo je vec zarada a to se, zamisli, ne samo u Srbiji, oporezuje.

Citat
stvar dogovora izmedju stanara i stanodavca
Taj dogovor ima ime i zove se Ugovor o izdavanju koji mora biti legalan i transparentan. Upravo iz razloga sto se ti tkz.dogovori cesto krse pa onda bude kuku lele ko je koga ostetio.

Citat
-samo da napomene. nemam nekretnine, cisto se zezam...
Ne sumnjam da ce nekima novi zakon o izdavanju nekretnina izbiti zelju kada skapiraju da se poraz mora platiti i da se ljudi koji rentaju stanove moraju prijavljivati.
Dodje stranac u zemlju, ti moras da ga prijavis. Zasto bi to bilo obavezno a domaceg neces jer ce se prikazati u poreskoj upravi. A sto kasnije SUP ima problem sa adresama, to nikom nista.

Novim zakonom ce se regulisati mnogi odnosi, sto ce svakako doneti samo kristalizaciju ove "privredne grane" koja je van svake kontrole.  Smile





IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
HTC One
Ja da izdajem sa zadovoljstvom bih potencirao na ugovoru jer me stiti od mogucih problema koje stanari mogu da naprave... stiti i njih od mojih potencijalno nepredvidjenih postupaka... jedino sto ce ukupna godisnja cifra za porez biti proporcionalno podeljena na 12 mesecnih rata i pridodata mesecnom iznosu kirije.

Ne vidim ja tu neki veliki problem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Pa normalno.
Jedino sto sada, u ovim uslovima, gde nista nije precizno regulisano, Ugovor i dalje nema neku pravosnaznost, tako da su i dalje neresivi eventualno nastali problemi izmedju zakupodavca i zakupoprimca.

Sto se poreza tice (koji ovde neki vide kao sliku kako Mujo dere jarca), nece biti nesto sto se ne moze platiti.
Pa majku mu, ako uzmes 60000 na ime izdavanja jednog dvosobnog ili trosobnog stana, pa valjda je red da drzavi od toga platis bar 10 % i da si miran ukoliko iskrsnu neki problemi?

S tim sto ce se donosenjem novog zakona, nadam se, utvrditi neka pausalna vrednost i da ce samo nerealne budale drzati cenu stanova, koji su, uzgred, sve prazniji i prazniji.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2015, 16:04:45 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Пробем је што није проблем у порезу  Smile  И да нема пореза, опет неки станодавци не би желели уговор.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Jedva čekam taj dan kada će stanodavci izmirti i svoj poslednji dinar duga prema državi, pa da napokon krene izgradnja tih 80 obdaništa, 50 škola, 30 bolnica, 10 aerodroma i više kilometara autoputeva nego u Nemačkoj.

Ako je tih 50 miliona evra zaista najveća rana države ajde de da se osvestimo i udružimo i da joj udelimo te pare. Na kraju krajeva, narod je najviše i unakazio Srbiju, pa red je da je narod sada najviše i potpomogne.

Štaviše, da se sutra uvede novo smanjenje plata i penzija, nama neće biti mrsko jer ćemo znati da će svaki taj dinar uzet od nas otići na pravo mesto i biti upotrebljen za stvaranje bolje Srbije.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2015, 17:34:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Gradjani da uzmu tel u ruke i prijave privredni kriminal svake vrste, najcesce onaj u kome sami ucestvuju i cekaju odgovor od agencije za borbu protiv privrednog kriminala i zastitnika gradjana. Pa molim vas, hocemo vladavinu prava  Smile prvo svoje dvoriste pa onda idemo dalje  Smile

Jedva čekam taj dan kada će stanodavci izmirti i svoj poslednji dinar duga prema državi, pa da napokon krene izgradnja tih 80 obdaništa, 50 škola, 30 bolnica, 10 aerodroma i više kilometara autoputeva nego u Nemačkoj.

Ako je premijer rekao da privatnike ne sme niko da takne, to znaci da ce privatnici nadtaviti da budu najveca stetocina, parazit, rak drzave. Dozvoliti privatnom sektoru da svoje obaveze ne izmiruje a oporezovati radnike i penzionere, moze samo kompletnom idiotu da bude logicno. Zato kada oporezuju stanodavce, eto nove Zore u Srbiji  Smile za to vreme svi zaposleni u privatnom sektoru prijavljeni na minimalac, 30 000 firmi sa jednim zaposlenim i prometom sto miliona godisnje, 6000 firmi bez ijednog zaposlenog i prometom sto miliona.  Smile

nije problem, evo da vratimo komunizam, dajem drzavi dve sobe.. ne treba mi tri.. da vidim kako se to puni drzavna kasa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Imaj vere Munka. Imaj vere.

Kao što je novac od donacija za vreme poplava upotrebljen za obnovu/početak obnove nasipa, tako će jednog dana i ovih 50 miliona evra biti upotrebljeno za izgradnju bolje Srbije.

Samo treba imati vere, poverenja i optimizma!



Uostalom... ajde bre ljudi, izdržimo još 443 dana i ima posle da bude Hakuna matata! Ajde, možemo mi to!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Tu su pare .... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.