Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monica Bellucci snima u Srbiji  (Pročitano 2814 puta)
23. Nov 2005, 15:36:23
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Monica Bellucci snima u Srbiji

Monica Bellucci, Jeremy Irons i Dragan Nikolić glavni su glumci nastavka filma Posljednji krug u Monzi, koji će se snimati u Italiji, Londonu i Srbiji. Režiser najavljuje puno vrućih scena seksa.   

Snimanje bi trebalo početi za dva tjedna, aprve scene s Monicom Bellucci trebale bi se snimati početkom sljedeće godine. Za deset dana snimanja ona će, navodno, dobiti milijun dolara, a nije imala nikakve posebne prohtjeve osim da snimanje ne traje više od tri sata dnevno.

Režiser Monze 2, Luigi Perelli najavio je puno vrućih scena seksa, no nije htio otkriti hoće li one biti između Belluccijeve i Ironsa. Inače, Dragan Nikolić će glumiti njezinog partnera, kriminalca Urketa.

U filmu će se pojaviti i zamamne talijanske televizijske zvijezde Sabrina Ferilli iInes Sastre, a premijera se planira za sljedeći festival u Cannesu.

Izvor: Iskon

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

0140007.17.jpg
(11.95 KB, 310x222)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Monika Beluči u filmu „Poslednji krug u Monci 2”

Preduzeće „Komora sistem” iz Beograda najavilo je u utorak srpsko-italijansku koprodukciju filma „Poslednji krug u Monci 2”, po scenariju Dušana Prelevića, u režiji Luiđija Perelija, u kojem će glavne uloge igrati Dragan Nikolić i Monika Beluči. Producent Orhan Dragaš izjavio je, na skupu novinara i filmskih poslenika u Kinoteci, da je njegovo preduzeće ušlo u projekat „sa željom da pokaže da i u našem filmu mogu da se pomeraju granice, da može da se proizvede film koji će biti evropski, a ne lokalni, u kojem će igrati jedna Monika Beluči”. Pereli (68), koji je našoj publici poznat po televizijskoj seriji „Hobotnica”, izjavio je da ovaj projekat ima potencijal da prevaziđe lokalne granice i otvori za sebe evropsko tržište. On je istakao da nijedna nacionalna privreda ne može da pravi samo nacionalne filmove.

„Potreban nam je zajednički projekat, koji će naći i zajedničko tržište. To je put koji smo prešli sa ”Hobotnicom„, dodao je Pereli. U glumačkoj ekipi biće Miodrag Krstović, Dina Prelević, a u planu su i slavni Džeremi Ajrons, Monika Kruz, Alesandro Bertoluči...

Ovim projektom kao producent debituje ”Komora film„, preduzeće osnovano u sastavu ”Komora sistema„, koje se bavi investicijama, finansijama i trgovinom. Dragaš je saopštio da je budžet 3,5 miliona evra. Snimaće se 35 radnih dana u Italiji, počev od 11. januara, u Beogradu od 22. januara, kao i u Londonu.

Plan je da se film završi tako da može da konkuriše za Kanski festival (u maju 2006). Prelević je izjavio da su ga zbog filma iz 1989. godine, o šarmantnom kriminalcu Urošu, ”prozivali da je izmislio samuraje sa beogradskog asfalta„. ”Danas taj prvi film izgleda kao priča o Petru Panu. Drugi deo će ´zakačiti´ i nešto od sadašnjih dešavanja iz tog miljea, nećemo bežati od ružnih stvari„, dodao je on.

Tumač glavne uloge u oba dela Dragan Nikolić izjavio je da je oduvek znao da ”Poslednji krug u Monci„ nije zbilja poslednji. ”Imao sam poverenja da će me „doktor” Prelević oživeti„, našalio se on, aludirajući na pogibiju Uroša na kraju prvog dela. ”U novom filmu moj lik je 15-ak godina stariji, nešto mudriji, možda malo dosadniji, ali u principu to je isti onaj Urke„, rekao je Nikolić.

Predstavnik Ministarstva kulture Srbije Ivan Ivanović istakao je da je za to ministarstvo radost svaki novi film. ”Trenutno se radi na 20-ak projekata. Naša pomoć u novcu nije velika, ali pozdravljam to što ima snalažljivih ljudi i onih koji su spremni da ulažu svoja sredstva. Mi moramo da učestvujemo u koprodukcijama„, istakao je on.

Kako se saznaje, veći deo budžeta namenjen je glumačkim honorarima. Ugovor sa agentima Monike Beluči, koja će igrati sekretaricu glavnog junaka, podrazumeva desetak dana snimanja, sa po tri sata efektivnog rada dnevno, za oko 800.000 evra. Poznata glumica i lepotica snimaće ne samo u Italiji već i u Beogradu, što u ”Komora sistemu„ očigledno smatraju za dobru investiciju. Italijanski koproducent je ”Minerva pikčers„. (RTS)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2005_11_23_monika_beluci.jpg
(4.74 KB, 200x150)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Dragan Nikolić o žestokim momcima koji su mu pomogli da kreira lik Urketa

Pravih mangupa više nema

Posle svega što se dešavalo na beogradskim ulicama od 1989, kada je bila premijera „Poslednjeg kruga u Monci“, pa do danas kada se snima nastavak tog kultnog filma o beogradskim kriminalcima starog kova, Draganu Nikoliću, baš kao što reče Dušan Prelević, priča iz prve „Monce“ deluje čak romantično, a njegov lik Urke poput Petra Pana.

- Jeste. Tačno je to da tih mangupa više nema. Ali, kad kažem „mangup“, ne želim da to zazvuči pejorativno. Jer, cela ta Preletova i moja generacija, i ona pre naše, zna da je mangup nekada u Beogradu bila kategorija. To je maltene bio čin. Danas toga nema. Dakle, i tu se nešto izvitoperilo i promenilo. Mangup je uvek znao gde mu je mesto; postojala je neka etika, neki kodeks ponašanja. Vremena su se izmenila i mangupa više nema.
Vi ste zaista poznavali te ljude. Žiku Živca, opevanog u pesmi Bore Čorbe, i tu ekipu...

- Kako da ne. Znao sam i ove beogradske i one pariske mangupe. Ali, nikada se nisam mešao u ono čime se oni bave. To su bili ljudi, što kaže Prele, ne sa asfalta već sa kaldrme. Ljudi koji su znali odakle su i gde su im koreni. Život ih je bacio u neke avanture a da nisu ni bili svesni koliko su ušli u sve to... Mislim i na Stevicu Markovića i ostale pariske desperadose, a mislim i na mnoge odavde. Svi mi potičemo... Mi! (smeh) Evo, sad i sebe ubrajam... Ali, s pravom, jer i ja sam tu neki hroničar. Svi mi smo bili Beograd. Beograd u Parizu, Beograd u Njujorku...
Da li su zaista ti stari mangupi u odnosu na ove nove, kao što se priča, bili gospoda kriminalci?

- Odrednici kriminalac ne može baš takav opisni pridev da se pripiše. Ja jesam poznavao mnoge mangupe, ali nisam poznavao nijednog kriminalca. Prosto, kriminal je pitanje policije, suda... Znao sam neke normalne ljude koji su govorili: „Eto, mi tamo, po inostranstvu obijamo banke, a te pare trošimo u našoj zemlji!“
Patriotizam?! (smeh)

- Pa, jeste... Neka patriotska misija jeste (smeh). E, sad to, naravno nije za edukaciju mladih, ali ima neke, ako smem da kažem, etike u svemu tome.
Mislite, neki drugi su krali ovde, a novac odnosili u švajcarske i kiparske banke?

- Ti drugi, nećemo da ih pominjemo, jesu iz sfera bližih politici.
I nisu gospoda kriminalci?

- I nisu.
Pretpostavljam da vam je druženje s tim mangupima pomoglo da kreirate lik Urketa.

- Druženje je malo obavezujuća stvar. Ne mogu da kažem da sam bio prijatelj s njima. Prosto sam ih poznavao. Ovo sad ne govorim da bih opravdao sebe i svoj način života, već da stavimo stvari na svoje mesto. Bilo je to društvo iz kraja; iz kafića, noćnih klubova... Ja sam čovek koji voli da živi i volim sve one koji prepoznaju život.
U nastavku, Urke postaje biznismen. Izgleda da su svi kriminalci koji 90-ih nisu završili u čitulji, danas biznismeni.

- Urke je ipak filmski lik. Ali, dobro... Ima i takvih koji su danas zaista postali biznismeni. Ja poznajem neke ljude, uglavnom iz pariskog miljea, jer sam tamo živeo i radio, koji su harali Parizom... U stvari, nisu harali, ali su osvajali korak po korak i sticali pozicije. Mislim da je u svemu tome čak bilo neke romantike. Ne kriminala, onog definitivnog, krajnjeg, koji je došao kasnije.



Izvor: Blic \ Simonida Stanković
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.