Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:37:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Putin bi mogao da bude još opasniji u 2015  (Pročitano 204433 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

do jaja tema... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Pa nije napala mene,koliko sam razumeo obraca se ovim drugima

Pa tebe citirala kolko vidim  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Pa nije napala mene,koliko sam razumeo obraca se ovim drugima

Ma pusti ti Maradica, njega niko ne uzima za ozbiljno. Ne zna covek a trpa se.

ПУТИН: Како сам постао обавештајац


 јун 21, 2017330


Председник Русије Владимир Путин испричао је да је, када је одлучио да постане обавештајац, дошао на пријемницу КГБ-а Совјетског Савеза како би сазнао како да доспе тамо и зашто се предомислио и није постао пилот.

„Просто сам отишао на пријемницу КГБ-а СССР-а. С улице. Моја породица је радничка, нисам имао веза. Куда да идем? Отишао сам директно на пријемницу“, рекао је Путин током сусрета с с разредним старешинама завршних разреда средњих школа.

Према Путиновим речима, тамо су га посаветовали да прво заврши факултет и да стекне правничко образовање.

„Од тог тренутка престао сам да се бавим физиком, хемијом, математиком. Просто сам престао“, рекао је Путин.

Шеф државе је додао да се потом уписао на правни факултет. „Пре тога сам желео да будем пилот. Отишао сам у пилотску школу, прошетао ходницима, погледао. Затим сам замислио како ће тећи мој живот“, рекао је руски председник и додао да је најзад схватио да му то неће бити интересантно.

Владимир Путин је 1975. године завршио Правни факултет Лењинградског државног универзитета, затим крајем седамдесетих, почетком осамдесетих – московску Високу школу КГБ-а. Од 1985. до 1990. Путин је радио у ДНР.

(Спутњик)


IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
odbio kisobran danas...

srecno... Smile


« Poslednja izmena: 22. Jun 2017, 21:13:25 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Владимир Путин: Руски обавештајци су "јединствени"


Руски председник Владимир Путин похвалио је припаднике руских обавештајних служби, назавши их "јединственим особама", које су посвећени својој земљи.



- Да се одрекну свог живота, својих најближих и најмилијих и напусте земљу на много година и да посвете живот отаџбини, нису сви способни да то ураде - рекао је Путин за руску телевизију.

Према његовим речима, "то су људи који нису као остали" - они имају неуобичајне квалитете, убеђења и карактер, пренео је АФП.

- То су јединствени људи. Желим им срећу и напредак - поручио је Путин који је, подсећа АФП, бивши припадник КГБ-а.

Путин је као агент КГБ-а, од 1985. до 1990. године био у Дрездену, који је тада припадао Источној Немачкој, наводи се у његовој биографији.

Како се додаје, Путин је рекао да је још пре него што је завршио студије, желео да буде обавештајни официр, а привукли су га романи о шпијунима.

(Танјуг)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
rogozin je juce-prekjuce rekao da ce nato da izgubi rat sa rusijom..ako napadnu rusiju...
rekao je i da rusija zna sve planove amerike i natoa....
i da rusija ima spremene odgovore i na kopnu i na vodi i u vazduhu....
Smile

prva ovakva vrsta govora od strane nekog visokog ruskog zvanicnika...jos od 2013te...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sad ce napraviti ovo raketne koje gase svu elektroniku...

i to je ovako...neletalno oruzje...

a onda ce vas zarobe sa sve topovi... Smile


to ce onako da bude maksimalno ponizavanje...

tipa ugase nosac aviona... Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2017, 13:37:58 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ako je vjerovati ljudima sta govore ....vec je to sve koristeno na krimu....
meni je to sve malo dza i bu...i ciri ba ciri bu...

ja sam onako vise za staru skolu....za kaubojstinu staru dobru...
faktor izenedjenja..skretanje paznje....udari jako i zestoko i nestani....u to vjerujem....

znaci klasicno ...kundak pod obrazom...oko na nisanu... prst na obaracu....i ajmo...razvaljuj guzice.... Smile

a te neke fore svemirske..nist ja u to nemam povjerenje....cak i busolu i kartu vise cijenim od gps'a...
busola se ne moze ugasiti i ne moze se nadzirati i ne mozes fejk podatke slati na nju,....i ne moze se locirati...

a gps....neka...dobra je i busola... Smile

ali momci koji su mi pricali price o krimu....i kako je zauzet....djelovali su mi pouzdano i stabilno......
a to je prica holivud i za film....

naravno tu je opet  i pravilo propagande ....i sl...
ali da nesto tu ima....ima..jer da nema...davno bi placenici i razni drugi pokusali da vrate krim ....
a posto krimu ne smiju ni prismrdit....i za to vjerovatno postoji dobar razlog....

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
ЧЕКАЈУ У РЕДУ: Ево са киме је све разговарао Путин


07/08/2017 12:26  Фокус Фокус 2 Свет Планета

Председник Русије Владимир Путин је исцрпно изнео став Москве о ситуацији у Украјини немачкој канцеларки Ангели Меркел и француском председнику Емануелу Макрону, изјавио је портпарол руског лидера Дмитриј Песков.



Председник Русије Владимир Путин је исцрпно изнео став Москве о ситуацији у Украјини немачкој канцеларки Ангели Меркел и француском председнику Емануелу Макрону, изјавио је портпарол руског лидера Дмитриј Песков.

Председник Француске Емануел Макрон, председник Русије Владимир Путин и немачка канцеларка Ангела Меркел пре састанка у оквиру самита Г20 у Хамбургу

© РЕУТЕРС/ ПХИЛИППЕ WОЈАЗЕР

Меркелова, Путин и Макрон: Важно поштовање режима прекида ватре у источној Украјини

„Председник је као и увек лаконски, али исцрпно објаснио саговорницима став Русије“, рекао је Песков.

На маргинама другог дана самита Г20 у Хамбургу одржан је састанак Путина, Меркелове и Макрона.

Путин данас одржао и кратке сусрете са француским председником, премијерима Италије, Холандије, Норвешке и Вијетнама, као и са генералним секретаром УН и председником Европске комисије, додао је Песков.

„Јуче је била свечана вечера. Путин је кратко разговарао са (Марком) Рутеом, премијером Холандије, разговарао је са генералним секретаром УН (Антониом) Гутерешом, премијером Италије (Паолом) Ђентилонијем, са (Емануелом) Макроном, председником Француске. Прилично срдачан разговор имао је и са господином (председником Европске комисије Жан-Клодом) Јункером. Поздравио је премијера Норвешке, разговарао са премијером Вијетнама“, испричао је Песков новинарима.

Он је истакао да је током вечери Путин имао прилично активне контакте.

Погледајте ОВДЕ ко су људи у црном који праве хаос у Хамбургу.



Извор: rs.sputniknews.com

Бонус видео

Овако се Путин обрачунава са корупцијом:

http://www.pravda.rs/2017/07/08/cekaju-u-redu-evo-sa-kime-je-sve-razgovarao-putin/
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 131 132 134 135 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:37:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.