Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:02:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Suicide Squad (2016)  (Pročitano 19617 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
mob
Apple 5
Ja ovu pizdariju nemam nameru da gledam  Smile
Ako nekog zanima a i ako ga ne zanima zabole me kurac  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Prica je klasicna holivudska tj. glupa do bola.

Likovi nisu lose odradjeni, pogotovo Harli Kvin i Bumerang, ostali nisu upecatljivi. Dzoker i nije toliko los koliko su ga ocrnili, jeste da nije kao Nolanov ali i nije u tom fazonu pa ga ne treba porediti. Ovaj je vise stripovski kao i Harli tako da je ok.

Efekti ok osim kod brata one vestice, tu je skroz omaseno.

Muzika je pobedila, to je otprilike i lajt motiv.

Gluma i nije mogla bolje jer je prica s brda s dola tako da sve izgleda sklepano.

Ovo vise izgleda kao upoznavanje sa likovima i priprema za drugi deo...
« Poslednja izmena: 23. Avg 2016, 23:31:03 od Shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
  Odgledao sam sa klincima i ovaj filmski hit u kom ima svega i svačega i o tom ću u nastavku. Ono što zaista ne znam je kakav bi ovo film bio da nije prošao cenzuru. To se vidi i bez gledanja jutjuba i informacija da postoji gomila izbrisanih scena koje ni možda film učinile boljim. Bar ne bi bilo nedotupavnih nelogičnosti i rešenja zbog kojih radnja liči na taze sašivenog i oživljenog Frankenštajna.

  Koncepcija po kojoj su članovi tima redom manijaci i psihopate nije nova. Novo je što su i predstavnici američke vlasti predstavljeni kao veći šljam od onog kojeg su nagrabuljali što je uostalom realno stanje američke vojske u kojoj većinu čine latinosi koji čekaju državljanstvo i robijaši kojima će biti smanjena kazna. To je novo i to mi se dopada za razliku od svega ostalog. Neki članovi tima su nešto više od rekvizita i statiste jer su tu samo da bi popunili prazninu. Opet su u timu mentalni alhemičari sa super moćima koje nisu iskorištene na pravi način. Scena u kojoj veštica nevoljno demonstrira šta sve može je debilna i naivna. Svako normalan bi je odmah poslao da na isti način dovede/donese sve neprijatelje koje ugrožavaju dobre sjedinjene države. To nije ni za strip već za crtać sa teletabisima namenjen teletabisima koji ovo mogu da svare. Najlepše od svega je ipak što je glavni negativac nedefinisan do samog kraja.

  Što se samih likova tiče neki ne samo da nisu viđeni već je za viđene bilo bolje da nisu. Džoker izgleda kao karikatura M.Mensona koji je u nedostatku kokaina prešao na ekstazi. Bar da je u ovom slučaju jedini...

  Sve u svemu ovima bilo bi bolje onima koji su stali iza ovog filma da su bar jednom odgledali neki stari dobri filmski klasik. Na primer, 12 žigosanih. Svi likovi su predstavljeni i tretirani na pravi način za razliku od ovog hopa cupa sistema u kom se ne zna ko je lud a ko zbunjen. Ozbiljno razmišljam da neke filmove ne gledam više sa klincima a zbog ovakivih čudesa to ću i da uradim.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.31
mob
Apple iPhone 7 Plus
Konacno odgledah. Sve od non spoiler kritike sto sam procitao u vezi filma pre gledanja je potpuno tacno. Glavni problem - montaza je K-A-T-A-S-T-R-O-F-A-L-N-A.
Znaci ako je studio stvarno preuzeo seckanje filma, to je stvarno tragicno. Toliko nepovezanih stvari, toliko scena koje se vidi da su skracene i seckane, toliko nepotrebnih scena. Uzas! Pri tome je film prosaran fantasticnom muzikom, u jednom trenutku sam mislio da ce svi od jednom samo da krenu da pevaju sve one svetske hitove i da ce film da se pretvori u mjuzikl.
Gluma tjah. Moglo je bolje. Dafinitivno mi se svidela Margo Robi. Znaci prava je ludaca, ko stvorena za ovu ulogu. Vil Smit je Vil Smit. Ostali? Cek i oni su bili u filmu? Wow, na njih sam potpuno zaboravio.

Sve u svemu, propustena dobra prilika. Iskreno se nadam da de blue-ray verzija ukljuciti i directors cut.

Inace, sala je juce bila puna u cineplexxu. I to u onom terminu od pola 5.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Izašao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
  Genijalno  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.87
Misli na to da je izasao "extended edition". Celih 11 minuta vise.  Smile

http://screenrant.com/suicide-squad-extended-cut-new-scenes-differences/
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Ја чекам да изађе БР рип 3д па да гледам ка чоек.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 16. Nov 2016, 21:34:45
  Genijalno  Smile Smile Smile

Ukoliko se odnosilo na na moj post a ne na kakav je film da pojasnim neke stvari. Kada napisem da je izašao mislim na to da ima "dobar" snimak bez nalepljenih prevoda itd. Razne verzije snimka se odmah, ranije pojave, to svako zna. Ne znam čemu takva reakcija. Ispada kao da sam te "napao" jer si ti gledao neku drugu verziju snimka ranije. Ti si gledao snimak koji tebi odgovara i ja nemam ništa protiv toga, ja napisao za neku drugu verziju snimka da je izašla i to je to. Šta bi bilo da si pomislio da se to "izašao" odnosilo za bioskop ili da sam napisao u koliko časova, kog dana, meseca se pojavio snimak...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2016, 15:08:33 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:02:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.