Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:39:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dan u Zivotu  (Pročitano 115730 puta)
31. Okt 2014, 20:40:38
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Ustajem ujutru rano...oko 5 sati izjutra...osecam se neoubicajno napeto...hvata me kijavica...Odlazim uzimam kombinovani prasak u nadi da ce mi poboljsati stanje medjutim nema ga.Uzimam Febricet i zgutam ga,glavobolja prolazi posle 20 minuta...hiljadu misli mi prolazi kroz glavu...Da li sam trebao da raskinem sa njom? Da li sam bi dobar muskarac? Da li je to moglo duze biti? Da li ce me drugi sjebati? pokusavam da se setim...medjutim previse analiziram i bol u glavi mi se vraca.Ne znam sta da radim...pokusavam da je zamislim isto kao ovog trnutka ali jebena toplina u nedrima mi neda mira...pokusvam da se setim osecaja kada mi je gutala...ali ne mogu.Do vraga.Ustinem se.\gotovo popizdecu.Zasto ovo sve radim.Sto ne pustim niz vodu.Osecam se weird.Osecam se da sam zreo za ludnicu.Gutam Ksalol i opustame posle 10 minuta.Govorim u sebi.Koji sam ja debil.Sve je bilo u redu sa njom.Medjutim posle 5,6 sati.Mracner misli se vracaju kao i telesne senzacije...Imam utisak da sam u nekoj drugoj realnosti.U nekoj u kojoj sam izgubio sebe.Do vraga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:39:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Dan Zivotu
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.