Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:20:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mlad al' u svojoj glavi uspesan  (Pročitano 7260 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Nokia 


vau,fazon iz drugog svjetskog rata.

daleko ces dogurati....

milić
ja sam mu rekao sta treba da uradi a to sto je on seljacina koja ne zna da pihvati kritiku i brani se nevjerovatno invalidskim fazonima to je drugo.

ako ces ti reci za novu pjesmu dzstin timberlejka ili Cece da je sraje isto tako mozs reci i mitru da je sranje a ne da  se ustrucavas samo zato sto je "domaci".i to je kritika,zar ne?

inace mitrova rasprava u fazonu "ljubomorn si" i postavljanja slicica iz svog djetinjstva samo potvrdjuje da je atenšn hor koji misli da je neki veliki umjetnik jer zna udariti 2 akorda na gitari.

da ti ponovim ono glavno:

 


ako se smatraš muzicarom i ako zelis time da se bavis (a ocito je da  zelis) onda pristupi ozbiljnije,napravi prvo AUDIO snimak pjesme jer ovdje je ocito bilo da u prvi plan stavis sebe i svoj alternativni imidz a onda skačeš sebi u stomak trazeci alibi za los zvuk i slab glas.ako mislis da ti je bio los zvuk i slab glas koji kurac si uploadovao na net i otvorio temu o svojoj pjesmi?ovakvih snimka poslije proslave prvg maja imas na stotine pa se ljudi ne kurce s njima



IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Konstruktivno je kad objektivno i bez puno psovki kazes sta valja sta ne valja.

Bahato je kad odma kazes "sranje".. "mitar se rimuje sa siptar"..  Smile  Smile
Koji je tvoj jebeni problem. Mislis da si faca ako se tako izdrkavas na ljudima anonimno.

Jebo sto posle svega si dao neki savjet. Nisi tako poceo i nemoj sad da se vadis. Zasrao si prilicno.
--
I pazi duplih arsina:

Ti nekom kazes da je muzika "sranje" "mitar-siptar"-  a onda se strasno uvrijedis kad ti kazu da te ne shvataju ozbiljno i pricas kako si samo kritikovao.

Bas si pickica. Pravis se da si rokenrol i tako kenjas po svima.. a kad ti neko malo nesto kaze odma sizis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
Samsung GT-S7580
@godfucker

И ја мислим да тој слици није место на форуму, јер су наша главна посла овде дискусије и пичкарања.  Smile

Само ми није јасно како ти очекујеш да ти неко лепо одговори на то што си написао, када ти први не пишеш онако како би требало, односно не пишеш нормално? 'Оћеш уз одговор и ноге да те целива? Ми смо некако и навикли на тебе, од новајлија се очекује да те пошаљу у три лепе, дечко је још и културан.  Smile

Јеси ти металац?

« Poslednja izmena: 12. Okt 2014, 00:33:18 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Jeste pre drugog svetskog rata slika, ali salje sasvim dobru poruku za celu ovu raspravu ovde Smiley Arguing je svadjanje, nije raspravljanje. Raspravljanje je sjajno, a ovaj lik je ocigledno ovde da se svadja jer, pa, moze, jebeni je internet u pitanju. Smiley

To sto se oblacim tako sto se oblacim i JESTE bitno. Ne pokusavam da posaljem poruku muzikom vec svim sto radim. Delujem egocentricno? Jesam. Ali ne trudim se da ugrozim tudju pojavu, ili tudje razmisljanje, ili jednostavno napadam nekoga cisto iz potrebe da ga napadnem. Smiley

Pozdravljam i kraljeve poput tebe, lepo je znati da si iznad nekoga cisto iz razloga sto imas manire. \o/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5701
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Ako se covjek zgrozio nad tom pjesmom, ne vidim problem sto je to i rekao. Ili se prihvataju jedino hvale?
Dobio si i neke dobre savjete pored te prvobitne reakcije na pjesmu. Kompetentan je da ti ih daje...ali vidim da ne prihvatas nista sto nije ubaceno izmadju nekih finih rijeci.


IP sačuvana
social share
- Besramno, Mefisto, zaista besramno - reče zgađeno Gospodar Raja i stade pred mene, ne skrivajući docrtane rupe od zarđalih eksera. Apostolke rupe, masna kosa preko ramena i belo haljinče. Gospodar Raja. Tužno i smešno u isti mah.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.101
mob
Nokia 
slagvort ti ocito imas neki pik na mene.cak si mi uradio i psihoanalizu.impresioniran sam sto nekoga nerviram i intigriram NA FORUMU  Smile  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

de mi ovo objasni: kako ja mogu glumiti facu ili biti cool AKO ME NIKO NA FORUMU NE POZNAJE PA CAK I NEMAM FOTOGRAFIJU!!! jel to ima smisla i nekog cilja? pa nema.mislm da ti i ja nismo imali neke rasprave ali iz posta u post me prozivas i pokuavas da me desifrujes.sta je tvoj poblem?

ja pickica??? dobro,kako ti kazes Smile  pravim se rokenrol ??? dobro kako ti kazes.šizim???ne šizim već nemam dlake na tastaturi Smile Smile pisem ono sto mislim.

mitar - siptar je bila zjebancija.razumes lega? ili mozda ne razumes?a jadan ti jbg. a to da je muzika sranje je moj stav.imam svako pravo da kazem da je sranje jer to sto je mitar postavio nema veze sa pjesmom.objasnio sam i zasto amo reba procitati malo bolje a ne hvatati se jedne il dvije recenice.

ja necu reci za sebe da sam muzicar ali imam iza sebe dosta nastupa uzivo kao i par abuma IZDATIH!!!!ne na jutjubu vec putem IZDAVACKIH KUCA.i ja sam se susretao sa komentarma tipa "sranje" "bezveze" pa nisam  napadao ljude jer NE MOGU JA NEKOGA NATJERATI DA SLUŠA NEŠTO ŠTO NE VOLI I DA VELIČA MOJ RAD AKO MISLI DA JE ISTI SRANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.glavni problerm kod mitra je taj sto se iz njegovih postova da vidjeti da je lik pun sebe i da misli da je veliki umjetnik a ustvari je samo jos jedan klinac koji se docepao akusticne gitare,skinuo pola diskografije riblje corbe i pomislio da moze praviti hitove koje ce slušati cijela ex yu.

jel treba opet da postavim sta treba da mislim o nekome ko svoje djelo okaci na net i automatski ima izgovor za "loš" snimak???

milić

nisam ja metalac.ja sm covjek koji izmedju ostaloga voli dobru muziku,bila ona metal,rap,electro,il seljacka izvorna...

2.stvar: ajde budi realan pa reci da nikad nisi rekao za neku pjesmu da je sranje?? bila to nek cajka ili neki MTV hit koji ne volis?jesi jesi Smile

e pa vidis,ja cu reci da je nova pjesma Jelene Karluse sranje iz razloga sto koristi autotjun iz razloga sto joj nije orginalna muzika bla bla. isto tako cu reci za Mitra da je njegova pjsema sranje zbog ukradenog ritma na gitari,zbog glasa,zbog ukradene melodije bla bla.

jel metalika treba da dodje na svaki moguci forum i na svaki video upload s jutjuba i da pocne napadati ljude zbog toga sto ih hejtaju u komentarima zbog St.angera? naravno da nece.oni snimili album,na ljudima je ocel preslusati i ocel im se svdjti i oce li ga mozda mrziti.

krajnje je neprofesionalno napadati nekoga ko je napisao da ti je pjesma sranje.dil vid it,demokratija ovo ono!!! postavio si pjesmu na net,SVI imaju pravo i da je poslusaju i da iznesu svoje misljenje,neko ce eci da je super,neko ce reci da je toliko super  da bi ti najradje prepsiali svu svoju zemlju i dali ti jos 17 goveda u znak zahvalnosti al ce isto tako neko reci da mu se pjesma ne svidja kao i da je pjesma jedno veliko konjsko sranje.



pozdrav za slagvorta,ljubi te deda  Smile


IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Decaci...  Smile

Moze ta komunikacija, kritika, rasprava...i bez vredjanja i bez teskih reci.
Ako ne moze, slobodno nastavite, pa se vidimo malo kasnije da krenem redom i svakoga ko nema postovanja prema sagovorniku, a i ovom forumu, malo posaljem da odmori, bio on klinac, metalac, egocentrican...  Smile



Edit by chelavi1: Ok, sa obzirom da ne znate da stanete kada vam se lepo skrene paznja, a i kako ovakve teme koje imaju za cilj samo jednu stvar, a to je samopromocija, generalno ne tolerisemo - ovu temu zakljucavam.


[lock]
« Poslednja izmena: 12. Okt 2014, 02:16:21 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:20:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.