Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:35:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: skype samoubistvo  (Pročitano 7905 puta)
26. Avg 2014, 12:06:44
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung 
Posto je pametni microsoft ukinuo mogucnost instaliranja starije verzije skajpa a nova verzija 6,18 ne prepoznaje kameru koja je takodje microsoft i koja radi u samom windowsu ali u skajpu neradi....win xp
sp3 sveze instaliran sa zadnjim drajverima....laptop je u pitanju hp nx9005...postoji li nesto sto ce da poveze kameru sa skajpom ili neka pametna ideja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
HTC 
Evo ti stara verzija, samo iskljuci update. Iskljuci update i u servisima.

http://www.speedyshare.com/9HwQf/SkypeSetup-5.10.0.116.zip
« Poslednja izmena: 26. Avg 2014, 12:27:54 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung 
Probao...i kad hocu da se konektujem  ...nemoze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
HTC 
Probaj ovaj

Kucaj u run %appdata% pa u Skype obrisi tvoje ime, onda pokusaj.

http://www.speedyshare.com/eZJjY/SkypeSetup-6.0.0.120.zip
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
Mislim da ne postoji nacin da se Skype i dalje koristis na Windows XP. Jedino sto mozda mozes je da se vratis na MSN, on bi trebalo da radi na Windows XP. Pitanje je samo kako da prebacis sve kontakte sa Skype-a na MSN.
Ukoliko odlucis da se vratis na MSN, evo ti link za MSN: http://windows-live-messenger.en.softonic.com/
Link programa koji vraca MSN: http://download.cnet.com/Messenger-Reviver/3000-2150_4-75910465.html
Skines Messenger reviver, otvoris program i kada detektuje MSN samo kliknes na start/revive (imas samo jedno dugme, ne mozes da pogresis) onda ce za nekoliko minuta da vrati MSN.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung 
Probaj ovaj

Kucaj u run %appdata% pa u Skype obrisi tvoje ime, onda pokusaj.

http://www.speedyshare.com/eZJjY/SkypeSetup-6.0.0.120.zip

Probao i ovo al nista i dalje nece da se konektuje

Mislim da ne postoji nacin da se Skype i dalje koristis na Windows XP. Jedino sto mozda mozes je da se vratis na MSN, on bi trebalo da radi na Windows XP. Pitanje je samo kako da prebacis sve kontakte sa Skype-a na MSN.
Ukoliko odlucis da se vratis na MSN, evo ti link za MSN: http://windows-live-messenger.en.softonic.com/
Link programa koji vraca MSN: http://download.cnet.com/Messenger-Reviver/3000-2150_4-75910465.html
Skines Messenger reviver, otvoris program i kada detektuje MSN samo kliknes na start/revive (imas samo jedno dugme, ne mozes da pogresis) onda ce za nekoliko minuta da vrati MSN.

Sve ja to razumem da je xp sto se tice podrske mrtav...JA sam zbog ovog problema podigao nov sistem posto sam zakljucio da na desktopu sa xp-om i sa ovom kamerom skype radi i sa novom verzijom .Sad kontam da je nesto do laptopa al mi vise nepada nista na pamet posebno zato sto sam probao tri kamere i ni jednu ne konta u skajpu a u windowsu savrseno rade....a lap top se koristi bukvalno samo za skajp i ni za sta drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
Probaj da reinstaliras drajver od kamere. Ako ne uspe onda probaj da ih update-ujes, samo pazi sa update-om mozda nova verzija drajvera nece da radi sa XP-om. Ako to ne uspe onda ne znam sta je problem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 262
Zastava sivac
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung 
Uradio sve predlozeno na xp i nebilo mi tesko instaliramn windows 7 sve drajvere, flash player, java i sve sto je potrebno i naravno skype 6.18 i opet isto..u windowsu kamere rade u skajpu neradi ...neverovatno.A  starijim verzijama skajpa je sve radil bez poblema.

Cega se Microsoft dohvati odma pocnu zajebancije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


govorim tiho i vodim psa sa sobom

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1267
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung 
ja imam drugačiji problem sa skajpom. ne prepoznaje mi kameru. juče sam pričao sa drugaricom iz slovenije i sve je normalno funkcionisalo, a danas kada me je pozvala meni izbaci da mi skajp ne prepoznaje kameru... sve sam pokušao, na lap topu pritiskao fn + f12, prečicu za kameru jer sam mislio da sam je tu isključio, ali i dalje nije htelo. onda sam reinstalirao skajp, ponovo skinuo i instalirao sve drajvere i opet djoka... već sam poludeo jer ne kapiram u čemu je problem...  Smile
IP sačuvana
social share
nije važno živeti, već vredeti u životu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.102
@danzel027 Da li ti prepoznaje kameru u Windowsu? Ako ti Windows prepoznaje kameru, onda otvori Skype, uloguj se, idi na settings zatim options, kada ti se otvori novi prozor klikni na video settings. Gde pise camera izaberi tvoju kameru (pise model i marka kamere), zatim klikni na apply. Probaj da li je ocitao kameru.
Ako ti ne prepoznaje kameru u Windows-u probaj da ukljucis u drugi port kameru. Ako i dalje ne prepoznaje probaj da update-ujes drajvere za kameru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:35:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.