Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravim blog, sta preporucujete?  (Pročitano 17972 puta)
06. Avg 2014, 15:56:01
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Dunula mi je pre neki dan mozda suluda ideja da napravim svoj blog. Smatram ideju suludom iz razloga sto nisam nikada nista napisao osim sastava iz srpskog, na kom opet nikada nisam dobio 5! No, bilo kako bilo odlucim se ja na taj korak i uradim to. Bas sam eto juce napisao prvi tekst i okacio ga:
http://tandaramandarabroc93.wordpress.com/
Svestan sam da vecinu vas bas briga sta tamo neki lik ima da kaze, odnosno napise, ali ako ima neko dobronameran da da neku kritiku, savet ili mozda cak ideju za sledecu pricu, to bi bilo vise nego odlicno! Cak i bez toga, samo citanje bloga ili cak i lajkovanje i deljenje preko drustvenih mreza, ukoliko vam se svidi naravno, bice izuzetno cenjeno.

Unapred hvala svima, i da umalo da zaboravim, ukoliko ima neko blog sa slicnom temom rado bih ga pogledao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Titov omladinac u penziji

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 79
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung 
Na blogu pišeš što god hoćeš! To i jeste glavna njegova osobina.
Ne preporučujem ti tuđe ideje.
Dok se nije ugasio sajt "mojblog" jedna je dama svakodnevno opisivala šta je radila. Ne znam koliko je imala čitalaca.
Sada sam počeo da pišem na sajtu "wordpress" (http://diplomiraniduduk.wordpress.com/) ali ga još nisam dovoljno upoznao. Ima i drugih sajtova na kojima možeš pisati.
Želim ti uspeh!
« Poslednja izmena: 06. Avg 2014, 16:17:39 od DiplomiraniDuduk »
IP sačuvana
social share
Umetnost življenja je u tome da se svemu nađe prava mera!
"Danas je ludo vreme! Ko nije lud - taj nije normalan!"
Pametan čovek uzima reč zato što ima šta da kaže a budala zato što ima pravo da govori!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Poceo sam vec na wordpressu pisati, nisam ga ni ja upoznao ali se ne cini kao previse komplikovan.

U svakom slucaju hvala na lepoj zelji!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia 6120
A šta je tvoje pitanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
da i ovako na internetu nema dovoljno stvari koje niko ne cita pa su samo tebe cekali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Filip 93: Nema zapravo pitanja, samo tražim da ako neko ima malo vremena da neki savet ili kritiku (primam i dobre i loše kritike  Smile)

fredikruger: Ima gomila stvari koje niko ne čita, ali što da ne probram možda neko krene da krene da čita moje stvari. Nije valjda to toliko nemoguće?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
HTC Sensation XL
I da niko ne krene čitati, sigurno sebi nikad nećeš reći žalim što sam napravio ovaj blog i napisao ove postove...
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Upravo tako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Koliko si motivisan?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Novi sam na ovom forumu ali nisam u svetu bloginga pa želim da ti pomognem i dam par saveta. Prvo sam počeo sa free WP blogom baš kao ti a onda sam odlučio da pređem na nešto veće, portal, isto preko CMS skripte wordpress sam napravio portal čije je ime baš kao i moje ime ovde na forumu(ako želite posetite), za samo nekoliko dana sam uspeo da ga osposobim za rad, sredio dizajn, ubacio pluginove(google malo da vidiš koji su korisni) i krenuo. Ubacio adsense, i malo po malo već se nakupilo 60e što nije loše zar ne?

No da se vratim ja na temu, ono što je veliki minus je činjenica da si na free hostu, sa free domenom i sa jako lošom temom, skupi oko 10e zakupi domen i hosting i kreni u ozbiljniji rad, WP kao CMS skripta je najlakša za savladavanje i savladaš je za 10 dana bukvalno! Ako kojim slučajem želiš da zaradiš od BLOGAni način za to je affilate, eventualno Adsense(ako imaš jako posećen i koristan blog na kojim bi mogli da se prikazuju oglasi koji bi zanimali tvoje posetioce) ili pokretanje sopstvenog biznisa(online knjiga, majce, šolje itd itd). Znači pre nego što počneš moraš da uložiš određenu svotu novca, niko nije napravio novac bez ulaganja(barem na internetu).. Kada kupiš domen i hosting slobodno me kontanktiraj daću ti par besplatnih "časova" Smiley

Inače imam 15 godina, godine nisu izgovor  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Hvala na savetima Smiley
Svakako razmisljam o svom domenu, vise nego o nekoj zaradi od toga. U svakom slucaju pre nego sto bi ista ulozio i mozda zaradio interesuje me najvise jesam li ja za ovo, posto nekako sumnjam u sebe u tom pogledu, odnosno u svoje sposobnosti pisanja Smile

Usput pogledao sam tvoj sajt i moram priznati poprilicno je dobar, a za zaradu te necu nista vise zapitkujem dok ne namestim (ako namestim) svoj domen Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.