Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je Srbija daleko od istopolnih brakova?  (Pročitano 122997 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Srbija je baš daleko od ovoga, baš baš...

А опет све је ближе. Ако је Врховни суд озваничио геј-бракове а Ирци на референдуму подржало ТО онда ни ми нисмо далеко од "истополних бракова". ЕУ ће то убацити у једно од поглавља за приступ Србије у ЕУ и ето их.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ne mozes porediti irsku i neke  katolicke i ine zemlje...sa nekom zemljom gdje se 85 % stanovnista izjasnjava kao pravoslavni zivalj... Smile pravoslavlje ne podrzava ni obicno pederisanje a kamoli istospolno sklapanje braka Smile

i to sranje ...ne moze da bude nikakav uslov ...za prstup... bilo k cemu...  Smile

srbija ce o takvim stvarima..najvjerovatnije..da odlucuje na referendumu... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 248
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
ne mozes porediti irsku i neke  katolicke i ine zemlje...sa nekom zemljom gdje se 85 % stanovnista izjasnjava kao pravoslavni zivalj... Smile pravoslavlje ne podrzava ni obicno pederisanje a kamoli istospolno sklapanje braka Smile

i to sranje ...ne moze da bude nikakav uslov ...za prstup... bilo k cemu...  Smile

srbija ce o takvim stvarima..najvjerovatnije..da odlucuje na referendumu... Smile

Прво мора да Вучићев министар Вербић да укине веронауку у школама после избора , па геј-парада е онда на мала врата кроз Грђански законик вероватно улазе и геј-бракови. Дај Боже да грешим. 
« Poslednja izmena: 06. Feb 2016, 14:31:47 od Divoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Gej parada je vec tu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Apple 
Lezbejke su zivele zajedno oduvek u Srbiji i bivsoj YU i pre i posle drugog svetskog rata ,niko se nikada nije bunio osim mozda komentara nekih maloletnih mangupa .

Ako dvoje ljudi zivi zajedno treba da im se dopusti mogucnost nasledjivanja imanja i penzije kao kod heteroseksualaca .

Homoseksualnost ljudi je vekovima bila prihvatljiva u Babilonu ,Staroj Grckoj ,Rimskoj Imperiji ,Egiptu ,Persiji i Sparti gde je homoseksualizam bio obavezan .

U prirodi 80 % vrsta je homoseksualno ,a sto se tice primata

Homoseksualnost u životinjskom svijetu
BY BARB051 ON 16/06/2012
Prevela i uredila: Snježana Volarić

Matrix World
News-medical.net
University of Oslo ugostilo je prvu izložbu s temom koja se fokusira na homoseksualnost u životinjskom svijetu.

„Jedna od osnovnih premisa u društvenim debatama je da je homoseksualnost neprirodna. Ova premisa je pogrešna. Homoseksualnost je čest i važan element u životima čitavog niza vrsta“, objašnjava akademski savjetnik izložbe „protiv prirodnog reda“.

Jedna od najpoznatijih homoseksualih životinja je patuljasta čimpanza, jedan od najbližih čovjekovih rođaka.Ta čitava vrsta je biseksualna. Sex igra istaknutu ulogu u svim njihovim aktivnostima i odvlači im pozornost od nasilja, koje je najtipičnija metoda rješavanja konflikata među primatima i mnogim drugim životinjama.

„Seks među patuljastim čimpanzama se zapravo tiče čitave obitelji i slatki malci često pomažu kada se upuštaju u oralni seks jedni s drugima.“

I lavovi su homoseksualni. Mužjaci se često udružuju sa svojom braćom kako bi vodili čopor. Kako bi osigurali lojalnost, jačaju veze kroz seks jedan s drugim.

Homoseksualnost je također prilično česta među dupinima i kitovima ubojicama. Parenje ženki i mužjaka je prolazno dok par mužjaka može godinama ostati zajedno. Homoseksualni odnos između različitih vrsti također nije neobičan. Susreti među dupinima različitih vrsta mogu biti poprilično nasilni, a tenzije se često razbijaju „seksualnom orgijom.“

Homoseksualnost je društveni fenomen i najrašireniji je među životinjama koje vode kompleksni život u krdu.

„Među velikim majmunima, ženke su te koje stvaraju kontinuitet unutar skupine. Društvena mreža se ne stvara samo dijeljenjem hrane i podizanjem mladunčadi, već i seksom. Kod mnogih ženki velikih majmuna, spolni organi nabubre te stoga trljaju svoje abdomene jedna o drugu“, objašnjava Petter Bockman i ističe da je, baš kao i kod nas ljudi, seksualni čin izraz želje.

Homoseksualno ponašanje je uočeno kod 1500 životinjskih vrsta."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
jako blizu..ako malo bolje pogledamo canka-borisa-cedu... Smile
oni bi to voljeli..dobro bi im 'sjelo' za kampanju..cak mislim da bi se i vjencali...samo da udju u 'skupstinu'  Smile Smile Smile Smile

al' ...jbtg..nemere.... srbi su taki -kaki su Smile Smile Smile

ako nista... barem se nadam da ce njihova djeca moci ..slobodno...da nadju sebi ...neki devijantni  istospolni ljubavni stub zivota... i da ce srecno zivjeti do kraja seksualnog zivota... Smile 

a opet...sve je to  tako jako daleko....  Smile Smile Smile
posto je nadaleko poznato da srbi ne vole pedere... Smile
vole ih marisati nekim toljagama... Smile
ali to sigurno nije ljubav..iako jest neka vrsta seksa... Smile

srbi uglavnom...vole... samo lezbache.. Smile
gledo sam sinoc malo...kako se dvije male cure od po 20 i kusur godina... lijepo ljube i vataju u separeu... Smile

ali ne vole ni njih bas svi srbi....istim intenzitetom... Smile
neki ih vole vise..a  neki manje...

ljubile su se one....dok ih ovaj vule...koji ih manje voli... nije vidio....i zamolio ih da se udalje iz lokala... da ne bi bio primoran...
da pusti ' tora i groma'..inace dva mala ...nestasna.... sarplaninca.... od po 100 kg... Smile

Smile

samo ove dvije vole i ckura... Smile

pa ne znam sta je to.. i u koju kategoriju one pripadaju ....i koliko je srbadija daleko od njihovih ljudskih prava  i seksualnih sloboda Smile

ako neko zna... neka slobodno podijeli sa mnom svoja znanja...bicu mu mnogo zahvalan  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2016, 08:45:03 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 532
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Daleko smo mi od istopolnih brakova miljama km,sa time se sprdaju i na zapadu,zamislite istopolni brak u nekim nedodjijama u srbiji,sta ce more reci komsija,jašta more da se smeju komšije kad idete zagrljeni niz džadu,pa da pukne bruka,more budite normalni i radite stvari ko sav normalan svet,jašta more nego kako Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.