Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:41:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: lekovi za potenciju  (Pročitano 41618 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.130
mob
Sony 
Jednog mog poznanika devojka ostavila jer se predozirao fejk kamagrom, posle jadna nije mogla da hoda 3 dana  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Cijalis moze da se kupi kod nas,ali dosta je skup,ima ga po apotekama. Ja sam isao kod urologa i rekao mi je da imam benigno uvecanje prostate sto se odrazilo naravno i na potenciju,pa mi je dao Bilive lek da probam,kaze da se on prepisuje za oba problema (i potenciju i prostatu jer to je povezano),e sad nisam jos probao ako ima neko da jeste bilo bi dobro da napise svoje preporuke.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Evo mog iskustva. Bas prave lekove za potenciju nisam nikad pio, uglavnom sve radi ok, ali sam pio one biljne sto pomazu erekciju, kad ne zelim da se ispalim i sl. Te africke sljive, Potencijal i sl. to je sve shit. Meni je najbolje posluzio Satibo. Preporucujem ga svima. Biljnog je porekla, ne sadrzi hormone, a bolji je od Vijagre, to svi kazu, i oni sto su probali, i u sex sopovima, i recenzije na netu. Bolji je jer se erekcija brze postigne, duze traje, posle odnosa nema onog osecaja obamrlosti kao kod vijagre, sveukupno raspolozenje i euforija su jaci i samim tim zelja za seksom. Svi mi rekli da uzmem pola pilule ja uzeo celu. Osecao sam se nalozen, da budem iskren, kao da me neko ukljucio u struju. I raspolozen, neumoran, ful osecaj. Satima sam imao odnos. Sto je najbolje, dejstvo traje mislim 12 sati, ali mozes praviti pauze. On radi samo kad si seksualno uzbudjen, dok imas odnos, pa odmoris, pa mozes opet i tako kao konj, non stop.. Hocu reci da funkcionise besprekorno, a osecaj koji daje je predobar. Ja sam ga uzeo u sex shopu u Lominoj, da ne imenujem sad, mozete guglati. Dve tablete su oko 900 din, kutija oko 3000.

Kad smo zavrsili, kaze mi devojka, auuu sta ti je danas? Nikad bolje. Ja se smeskam, kazem primio platu i neki bonus, kad vidim tolku lovu digne mi se, hahaha... Salim se naravno. Nije znala al je rekla da nije bilo nikad bolje. Zadovoljna zena je najbolja reklama. Satibo, preporuka. Nema nuspojava ni kontraindikacija.
« Poslednja izmena: 13. Avg 2015, 18:48:20 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
mob
LG G3
Spremi 70€ nazovi lokalnog llerdija uzmi mić belog i evo ja ti garantujem da nikad bolji seks neces imati   Smile Pošto već planiraš da se rokaš raznim hemudžama za potenciju,ovako bar rokni se zdravo nesečenim koksom  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
Jednog mog poznanika devojka ostavila jer se predozirao fejk kamagrom, posle jadna nije mogla da hoda 3 dana  Smile Smile

jedan moj poznanik je doslovno shvatio da je kamagra šampon.kaže sutradan "jebo vas bog,nije mi bilo dosta ni za jedan pazuh"
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
samo redovno tamaniti  ljute papricice...i koja kvalitetna zestica dnevno... i nema sekirancije....  Smile
i naravno cest osmjeh na licu ... Smile  smjeh je lijek za sve  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.157
i meni je cura iz apoteke pre neki dan rekla za taj bilive što ima isti sastav kao i cijalis, samo sa manje nus pojava a i jeftiniji je, može da deluje i do 36 sati bokte nisam probao ali planiram pa ću javiti utiske vidim da je neko pitao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Probao sam taj Bilive u medjuvremenu i zadovoljan sam kako funkcionise,stvarno ima duze dejstvo,nisam merio koliko,ali držao me je sigurno duze od jednog dana,nastavicu da ga uzimam redovno kako mi je lekar preporucio pa cu videti kako ce da deluje na prostatu i potenciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.101
je li taj bilive jeftiniji od cijalisa?koliko?jer ako imaju isti sastav onda kapiram da mu dodje na isto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Jednog mog poznanika devojka ostavila jer se predozirao fejk kamagrom, posle jadna nije mogla da hoda 3 dana  Smile Smile
Znaci da nije bila fejk  Smile Ili sam nesto pogresno razumeo Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:41:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.