Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad muslimani u svetu budu dovoljno jaki, Nemačka i SAD će reagovati kako treba  (Pročitano 4273 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ajde, mirno i dostojanstveno, ne znam ja u kom svetu ti zivis:









Američki vojnici popravljaju školu
Pripadnici Nacionalne garde Ohaja sa našim vojnicima rade na obnovi sportske sale u Osnovnoj školi „Svetozar Marković“ u Kraljevu.



Ministar odbrane Dragan Šutanovac i otpravnik poslova američke ambasade Dženifer Braš posetili obdanište u Prokuplju koje zajednički popravljaju vojske Srbije i SAD





E, ovako izgleda realnost, kolko vidim, ovima po slikama ne fali ni jedan zub, nemaju cak ni ogrebotinu  Smile

Sto se mene tice, ako pratis ko sto pratis, onda imas u glavi da pisem da je NATO sasvim nepotrebna stvar za Srbiju, al izgleda dzabe pisem...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung 111111
Jel ja pricam sa detetom od 10 godina ?

Sta ja sad treba da ti saljem slike zapaljene Ambasade SAD ili zastave SAD koja gori ?
Ponavljam ponovo.Te slike koje si postavio su marketinske.Od 2000te na ovamo Srbija vodi zvanicni politiku prikljucenja EU..Sasvim je logicno slihtarenje politicara prema istima.Pa ako si sam retardiran nisi u toj meri da ne vidis da nam je premijer lice koje je do juce vodilo antizapadnu politiku.

Dalje,tvoj mozak da ti meni objasnjavas stav Srba..koji si iz pizde materine.AKo kazem Srbi mrze SAD to ne znaci da smo mi divljaci koji skacu na svakog SAD ambasadora ili vojnika..Palimo kola koja sa SAD tablicama i sl.
Mi mrzimo i Hrvate i Siptare..sto ne znaci da ne mozes da nadjes ovako glupe naslove i za njih.

Jos i dalje..Ja znam da si ti retardiran..Ali 2008 su zapaljene ambasada Nemacke i SAD.TO nije bilo pre 100 godina nego pre 5-6.O zastavama da ne pricam,svaka utakmica na koju odem izgore bar dve.
A i ovde na forumu ako si primetio..stavove SAD-a branis sam ti i stanislav.A taj stanislav se decko i ne izjasnjava kao Srbin.Da ne pricam o zastavama Libije i podrsci za Libiju u vreme njihovog gradjanskog rata.

U privatnom zivotu,zvanicno ti kazem..ne znam..Sretao sam svasta.Uglavnom se svodi na to da su ljudi ili apoliticni (manja grupa) ili mrze SAD..ali nisma sreo ni jednog koji smatra SAD I NEmacku prijateljima.Price su doduse razlicite..od toga da mi moramo u EU iako ih mrzimo jer nam odgovoara politicki do nekih petih razloga.

U Srbiji ma koji rat bio izmedju SAD i Djavola..Navijalo bi se za djavola.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.