Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko nas deru kafedzije? Espreso 15 dinara, sokovi 30 dinara, ...  (Pročitano 98935 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung SGH-E590
Drugar je radio na terasi na kalisu za soma dinara dnevnicu... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Hebote, na jednom zapadu, odes u Pariz pa vidis da tamo ljudi ne sede satima po kaficima vec uobicajeno turisti koji malo odrese kesu. Nit ljudi tamo imaju tolku kintu da se bahate niti imaju i vremena pored posla...  Smile

 Smile Smile Smile

Марадићу јес ти сигуран да си швапски гастос? Понекад више личиш на француску собарицу...

Иначе ја да живим у Паризу, био би ми пун курац одушевљених и погубљених туриста... и ни мртав не би седео по кафићима који су препуни истих...

Pa sigurno, lokalci imaju svoje kafice, gde turisti retko zadju, tako ti je i u Berlinu, samo sto je Berlin najjeftiniji od svih evropskih metropola, cak i za turiste.
Najljubazniji jos prema turistima su Portugalci, mislim, oderu tu i tamo, naravno, samo sto su na ulici uljudniji kad ih nesto pitas...
Hteo sam da kazem da recimo na jednom zapadu deru jos i vise po kaficima, samo sto lokalci bas i ne sede psvaki dan par sati po kaficima
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia 
Lokacija igra bitnu ulogu, tip gostiju koji dolaze..
Realno, ovo nije nikakvo otkriće-plaćaš uslugu, jer ti je i doma sladje kad neko drugi donese čašu vode, a ne još kad se središ, paradiraš krog grad, udariš po selfiju a neko tamo treba da se lomi oko tebe.

Nikad ne mislim o vlasnicima, nego o konobarima-ovamo u glavnoj ulici jedan konobar pokriva 2 kafića, sve fulirano-a u drugom, na sprat, isto u subotu veče radi  1 jedini konobar. I onda odu pa ne plate  Smile

nije im lako, kao i mnoge druge radnike i njih tretiraju kao smeće a opet, bar izvuku bakšiš. A i konobaru se nikad ne zamjeraš  Smile

Dalje, ja sam  recimo naročito kad sam bila bez posla, nasal bar 5 mjesta kroz grad koja su mi dobra za džep a da je pritom usluga ok.

u centru je turska kafa 1e, tu pijemo kad se bahatimo  Smile, a inače 0,70 neznatno dalje, blizu park šume.
Pivo je u centru 1.5, a malo dalje 1e.
isti ukus ali eto.
Pa ti biraj, volja ti a,b ili c (c je kućna varijanta)
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
jadni vlasnici kafica  Smile imaju dazbine zamisli  Smile  a radnici prijavljeni na minimalac  Smile i to svaki deseti  Smile

mnogo mi je tesko zbog vlasnika kafica i restorana  Smile  mozda i njima da oprostimo dugovanja kao i neplatisama pretplate  Smile

Rasplaka me...
 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Jul 2014, 18:31:13 od vigilant »
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Bila neki dan racunica na 9gag-u, kafa u Starbaksu 4 dolara, ista kafa kada je napravis kuci 50 centi. Tako da, nije samo Srbija u pitanju vec cisto jurenje za profitom po sistemu "ako neces da pravis kafu ili kupis pivo u samoposluzi pa pijes kuci onda plati uslugu"...

Ali da je papreno po nekim kaficima vala i jeste. Ono, kupe pivo u maloprodaji za 40 dinara a prodaju za 100+ i slicne stvari...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Kod mene iza coska dupli espresso 2 evrica, drzi neka zena iz Napulja, ambijent ko u Italiji, ali dolaze samo lokalci. 4-5 ulica dalje, vrvi od turista, shisha barova i dzidza bidza, dupli espresso kosta vise neg duplo, al kad uporedis sa Londonom, Parizom i drugim gradovima, ijopet dzabe
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19845
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Sony 
U svakom mestu postoji makar jedan kul lokal, gde se može sesti popiti kafica, pivo šta god.. Smile
« Poslednja izmena: 31. Jul 2014, 19:44:39 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
U svakom mestu postoji makar jedan kul lokal, gde se može sesti popiti kafica, pivo šta god.. Smile
Ал испред гранапа је најслађе.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
badvajzer ispred dragstora 85din
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 36.0.1985.125
kafić je čist luksuz. cene mogu slobodno da budu veće.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.