Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:42:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deep Purple ponovo u Beogradu  (Pročitano 14489 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Neki shit
Hvala bogu sada se nekajem sto nisam otisao

Nego vise nikada nece doci u srbiju

Prvi put su ih ispalili za ozvucenje i salu a sada ponovo

Sramota
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Ma sta ce nama Deep Purple kada mi imamo Cecu,Seku,Karleusu.... Smile

Sala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ipak treba da zale svi koji nisu prisustvovali, bez obzira na sve propuste,to je ipak bio Deep purple!!!

Za Keca i sve koji imaju snimak: ,,Nema veze kvalitet stavite sve sto imate.Recimo ,,Smoke On The Water,, se verovatno fenomenalno cuo jer su svi u publici pevali!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia 2730
Na koncert je itekako vredelo doći!!!!!!!

Bend je svoj deo posla odlično odradio! Relativno loše ozvučenje u kombinaciji sa užasno (ne)akustičnom halom je verovatno pokvarilo doživljaj ljudima koji su stajali pozadi. Nama ispred bine je bilo ekstra!

Ko iole voli ovaj bend, a nije išao, ima za čime da žali...

Mada su rekli da će ponovo doći!  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2006, 23:35:55 od crusader84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple Iphone 5s
Cecu,Seku,Karleusu :chainsaw: icon_2gun icon_2gun icon_2gun icon_2gun :teevee:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja ne znam,ali meni tesko padaju napadi na Purple.Oni stvarno nisu krivi nizasta.Oba puta su dokazali da su majstori.Da sledeci put sviraju na tranzistoru ja cu ici ponovo!Aco kako ti se cini ovaj klip?Trenutno imam puno obaveza,ali postavicu i ostale sto pre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ja ne znam,ali meni tesko padaju napadi na Purple.Oni stvarno nisu krivi nizasta.Oba puta su dokazali da su majstori.Da sledeci put sviraju na tranzistoru ja cu ici ponovo!Aco kako ti se cini ovaj klip?Trenutno imam puno obaveza,ali postavicu i ostale sto pre.
Normalno da ljudi nisu krivi. Usviranu su do besvesti. Slušao sam prethodni koncert. Ali to ne znači da 10000 ljudi može stati u prve redove!!!
Ovo da sviraju na tranzistoru - vredi ukoliko sviraju u nekom lokalnom klubu a ti si dužan da popiješ piće.
Ne bih da popujem ali imam dosta godina a bogami i dosta iskustava sa raznih belosvetskih koncerata i ono što se prethodni put odigralo(odsviralo) u hali1 je katastrofa.
Napadi na Purple?!? Pa normalno je da su ljudi razočarani i to debelo za svoj novac koji su dali za ulaznicu a bolji koncert i zvuk može da priredi grand parada od Purple i organizatora! Zar mislite da na takvom ozvučenju Purple svira u nekoj evropskoj prestonici?!? Aha, ali malo sutra. Ovo je Srbija i tu se može sve. Verovatno se smatra nerazvijena bagra pa šta oni znaju, neznaju za bolje pa će im i ovo biti vrhunsko!!!
Možda se koncerti ovde u Srbiji svidjaju nekima koji nikada nisu prisustvovali koncertima po evropskim prestonicama ali nekom ko jeste i doživeo sam zvuk, atmosferu, da ne govorimo o ljubaznosti samih organizatora, organizaciji, samoj "predstavi" nema potrebe objašnjavati ili uzalud nekoga ubedjivati!
Pored svega toga iskreno ne zaostajemo previše ni po cenama za same koncerte u tim državama. Uzimajući mesečna primanja mi prednjačimo i to debelo!
Zato rekoh, ovde u prelepoj našoj državici Srbiji je moguće organizovati vrlo dobre i kvalitetne Rock koncerte ali onda nekome kesa nije do kraja puna, samim tim pribegava se štednji u opremi i lokacijama radi lične dobiti organizatora - ništa novo, "deja vu" u našoj svakodnevnici i sve dok je tako ovde će se svirati po principu "uboden koncert ili ne"!! Samo će zadovoljstvo imati sami organizatori i niko više.
Pored toga moramo biti svesni da se na nas gleda kao na neku nerazvijenu ratobornu i krvoločnu naciju i dalje pa samim tim nikome od tih bendova i nije u interesu da sad "prosvetljava" srbe zvukom kada nisu ni čuli ništa bolje od toga.
Ubijte me ako grešim!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Nokia 2730
Za lokaciju ne treba bas previse kriviti organizatora. Oni su planirali Arenu, ali pitajte gradsku vlast u Beogradu zasto koncert nije bio u Areni!  Smile
Sad, ne znam, ako zaista nije bilo vise od 10000, mozda smo mogli i u Pionir da se naguramo, ali... ne znam bas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Iz prethodnog navedenog samo se moze konstatovati da mi takvu sliku sami o sebi stvaramo organizujuci takav koncert.A oni su samim tim veci profesionalci , jer i pored takvih uslova pristaju da sviraju.Da li je se iko od Vas (koji su se zalili na hladnocu) obucen iu tople zimske jakne pomislio kako je bilo njima u prslucima i majcama? Neka nasa domaca razmazena zvezda bi se samo okrenula i otisla.E to je profesionalizam!
(Napamet mi pade nekad davno najavljen i neodrzan koncert Prljavog kazalista na Kalisu negde '82 ili '83, kada su pred masom ljudi odbili da sviraju zbog loseg ozvucenja.Srecom tu se nasao pravi pro Aki Rahimovski i na opste odusevljenje sa jos par momaka koji su ga pratili odrzao koncert i cas iz profesionalizma ) .
A misljenje o nama verovatno zasluzujemo sami jer se ne borimo da ga promenimo! I to je deo te iste profesionalnosti , odnos prema poslu i nama samima!
(Da je negde u Evropi odrzan onakav koncert naslo bi se 5 udruzenja i 6 pravnih kancelarija, koji bi tuzili organizatora koncerta.Ali za to treba puno volje, snage i organizacije.Opet. A mi vise volimo da pricamo nego da se organizujemo i nesto konkretno radimo i uradimo!)
Nije zato ni cudo da smo tu gde smo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Da Kec zvuk u klipu je malo mrljav kao i ozvucenje , ali nema veze kaci ostale!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:42:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.