Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako učvrstiti stomak? (bez mišića)  (Pročitano 13582 puta)
Hronicar svakodnevice

Sve je ok, znam ko si, no hard feelings ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 762
Zastava Munze Konza
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
mob
Samsung GalaxyS3
Ja imam jednu veliku plocu na stomaku, umesto vise manjih.
Verujte, mnogo je lakse za odrzavanje.
IP sačuvana
social share
Kill all my demons and my angels might die too
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Jebote i trening postao nauka,mi koji smo nekad trenirali bez medicinskog tima oko sebe smo izgleda dobro zivi ostali...ovom jadniku sto je otvorio temu prvo ce trebati recnik da pohvata sve,zatim nutricionista,a onda ce da kaze a u k**ac i kupi koji metar konopca da se obesi i resi se bede...

True story! Samo sto ce umjesto konopca vjerovatno kupiti porodicnu pizzu, sladoled i 2l kole i odvaliti se od hasanja  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 50
OS
Windows
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ma kakvi treninzi ovo ono. Redovan sex, menjaj poze, visi s plafona i, cuci, lezi, izvrci se, izvodi akrobacije, pa da vidis sta su gradja i kondicija...  Smile

Ovo više deluje kao opis šizofrenog napada.   Smile

napravi test petnaest dana budi na dijeti bez ugljenih hidrata, ali ne izbacuj voce, vec i njega jedi.umereno, nemoj pojesti cetri banane odjednom i sl.

ako ti splasne i zategne se stomak vidno znaci da se u tome krije zec.. onda bar znas kako da se hranis a da budes i zdrav i da trosis sopstvenu naslagu sala uz lagano vezbanje

ako ne pomogne dijeta bez ugljenih hidrata znaci da moras da predjes na kardio treninge i tesko zamaranje  Smile

licno najvisemrzim taj deo i divim se svakome ko moze da pretrci 100m  Smile

Ma ih. Trčanje je gotivno, samo je problem što izgledaš kao kreten dok protrčavaš pored ljudi. (Bar meni deluju tako, ljudi koji trče po parkićima i ulicama.)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19845
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Sony 
Odeš fino na neku stazu predviđenu za trčanje i rešen problem.. Smile
Meni je lično dosadno da trčim na stadionu i svim sl. mestima samo u krug, smorim se brzo tako da imam nekoliko svojih deonica koje trčim, i zabole me da li me drugi komentarišu.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
SonyEricsson k 850i
samo je problem što izgledaš kao kreten dok protrčavaš pored ljudi. (Bar meni deluju tako, ljudi koji trče po parkićima i ulicama.)  Smile

Meni npr izgledaju kao kreteni oni koji imaju 20-30 godina i ne mogu da potrce malo, a da to ne bude kriticno za njihovo zdravlje, meni je gotivno kad vidim nekog ko ne moze da trci puno, ali trci, trudi se, i vremenom ce sigurno napredovati..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 36.0.1985.128
smesno? veruj mi da svaki put kad neko protrci pored mene ja pomislim "e svaka tebi cast"  Smile

mislim da oni sto trce podsecaju ostatak prolaznika na koliko su tromi i lenji, pa vas zato mrzimo i zavidimo vam u isto vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Није ни трчање здраво, навучеш се на допамин.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Ili na dop, kad ti trcanje dosadi  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Nokia C5-00
Ma ih. Trčanje je gotivno, samo je problem što izgledaš kao kreten dok protrčavaš pored ljudi. (Bar meni deluju tako, ljudi koji trče po parkićima i ulicama.)  Smile

Проблем у глави... Мислим на то "изгледаш ко кретен"
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других... Јако здраво и важно, чак и важније од овог првог...
Ту сад уствари има још нешто... Не само да треба да те боли курац дал ту неко поред кога си прошо мисли: "Вид ове будале", већ треба и да савладаш проблем у глави, па да укапираш да људе поред којих пролазиш, у 90% случајева заиста боли курац за тебе (осим ако нису бабе наклаћене на сеоску ограду), али ти конструишеш у глави сценарио где цео свет буљи у тебе,баш о теби размишља, и баш се теби смеје...  Smile

Причам из сопственог искуства... Раније док сам био млађи, управо ме ово спречавало у трчању... Јбт, кад се сетим која човек уме будала да буде, сам се себи чудим... Сва срећа што сам то превазишао, тужно што доста њих није, и овде не мислим само на трчање, већ уопште на "радио бих то и то, али шта ће рећи свет", али баш оно може да ти помогне да то превазиђеш... Наравно, не причам ово директно теби, већ се осврћем на филозофију из твог поста...  Smile

Данас могу глат да трчим у старој мајици, патикама и шорцу (да, ја сам од оних који трче у старој гардероби, не носим нове адидас тренерке опеглане, и патике које су први пут обувене при сваком трчању), док са мене лије зној, и Кнез Михајловом улицом, и тотално да ме боли курац... Много добра ствар та курцобоља, треба се томе учити...  Smile
« Poslednja izmena: 01. Avg 2014, 14:14:23 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung SGH-E590
Ma nista bez trcanja... zato ja imam salo! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vrstiti stomak

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.