Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ко пролази у финале ?
Холандија
63%  (17)
Аргентина
37%  (10)
Ukupno glasova: 27
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/2 финале Холандија - Аргентина  (Pročitano 10330 puta)
Jet set burekdzija


Fol Nić

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5165
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung 500
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Tel.Me Your.Number
Cilesen u zivotu nije odbranio penal tako da mi je nerezonski ostavljati ga ako se skoro pa videlo da ovo ide na penale...

Al dobro, kapiram da je to Van Gal sa svojim ludim taktikama pa pomislio da ovo dobijaju tako sto ce Huntelar da uvalja u 115-om minutu gol.  Smile
Cenim da ga je Indi zeznuo svojom grubom igrom i tako ranim žutim kartonom. I ako je već hteo da ubacije Huntelara ne kapiram zašto to nije uradio ranije, mogao je da igra duže od poslednjih 25 minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
небитна утакмицакад се зна ко ће бити првак  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Meni stvarno nije sto covek navija,navijaj nije problem,ali kad pocne druge ljude da uci kao,koje ti prvenstvo gledas,pa gledamo ono prvenstvo u kojem Portugal dobiju iz 48 otpadaka i gde se pola utakmice ne sastavljaju s loptom,a imaju igraca vise,gledamo utakmicu s Ganom na primer(ali dobro kapiram da ruzne stvari brzo potiskujemo iz svesti,odbrambeni mehanizam valjda sta li),gledamo utakmicu s Alzirom gde su masini valjda tockovi otpali,sta li je problem vec bio,gledamo utakmicu sa Francuskom gde su odigrali onaj najodvratniji fudbal iz svoje istorije fizikalija na max,IQ na min i gol iz prekida i to nesrecno polufinale gde su imali one jadnike preko puta sebe koji kao da su pijani bili...eto to gledamo,protiv Nemacke i Holandije navijam jer su to najodvratnije face koje trenutno(naglasavam trenutno) vidim na prvenstvu,boli me da ne kazem sta za istoriju,Hitlera i fasiste o istoriji pisem na drugim temama,sto se tice fudbala,mene na primer odusevljava Dortmund,odusevljava me Klop podjednako koliko mrzim ovu nemacko-tursko-albansku alijansu sa kopacem rude na klupi i zelim im sve najgore pa mogu jos tri prvenstva da uzmu sto se mene tice!

Sad moram tebe da pitam koju temu pratis i cije komentare citas?  Smile

Za masinu - objasnio vise puta. Tako da nabrajanje utakmica i navodjenje detalja sa istih nema uopste veze ako treba da bude odgovor na moje vidjenje stvari.  Smile

Odgovarao sam na to da nisu naduveni/prepotentni, da se to nije moglo videti niti se to moze videti na velikoj vecini ovih igraca ni u njihovim klubovima, kao ni van terena (onoliko koliko mozemo da propratimo iz medija).

Elem, omasio si tim komentarom uperenim na moje komentare.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jul 2014, 14:12:56 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Ma omasio potpuno,podrazumeva se,a mislim da sam izneo i par pausalnih ocena  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Nemam pojma, nisam se uopste udubljivao u komentar... videh da je potpuno omasena sustina i to mi je bilo dovoljno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Ma jesi lud da se udubljujes,to neko pisanije onako pausalno i bez argumenata,ne znam ni zasto si se osvrnuo na to...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC One
Bas to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1966
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Meni stvarno nije sto covek navija,navijaj nije problem,ali kad pocne druge ljude da uci kao,koje ti prvenstvo gledas,pa gledamo ono prvenstvo u kojem Portugal dobiju iz 48 otpadaka i gde se pola utakmice ne sastavljaju s loptom,a imaju igraca vise,gledamo utakmicu s Ganom na primer(ali dobro kapiram da ruzne stvari brzo potiskujemo iz svesti,odbrambeni mehanizam valjda sta li),gledamo utakmicu s Alzirom gde su masini valjda tockovi otpali,sta li je problem vec bio,gledamo utakmicu sa Francuskom gde su odigrali onaj najodvratniji fudbal iz svoje istorije fizikalija na max,IQ na min i gol iz prekida i to nesrecno polufinale gde su imali one jadnike preko puta sebe koji kao da su pijani bili...eto to gledamo,protiv Nemacke i Holandije navijam jer su to najodvratnije face koje trenutno(naglasavam trenutno) vidim na prvenstvu,boli me da ne kazem sta za istoriju,Hitlera i fasiste o istoriji pisem na drugim temama,sto se tice fudbala,mene na primer odusevljava Dortmund,odusevljava me Klop podjednako koliko mrzim ovu nemacko-tursko-albansku alijansu sa kopacem rude na klupi i zelim im sve najgore pa mogu jos tri prvenstva da uzmu sto se mene tice!

Sad moram tebe da pitam koju temu pratis i cije komentare citas?  Smile

Za masinu - objasnio vise puta. Tako da nabrajanje utakmica i navodjenje detalja sa istih nema uopste veze ako treba da bude odgovor na moje vidjenje stvari.  Smile

Odgovarao sam na to da nisu naduveni/prepotentni, da se to nije moglo videti niti se to moze videti na velikoj vecini ovih igraca ni u njihovim klubovima, kao ni van terena (onoliko koliko mozemo da propratimo iz medija).

Elem, omasio si tim komentarom uperenim na moje komentare.  Smile

Nije uopste promasio, sve je objasnio kako i jeste, ali ti volis malo da palamudis.  Smile

Jedino u cemu nisam saglasan s njim je to da je Holandija ogavna kao i Nemacka...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
ovde ljudi stvarno mesaju teme
kace slike na teme o diskusijama
a diskutuju na temi gde treba da se kace slike  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.