Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ко пролази ?

Glasanje završeno: 02. Jul 2014, 13:26:11

Белгија
75%  (9)
САД
25%  (3)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/8 finala: Belgija-SAD  (Pročitano 5493 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Fuck USA!!!
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1966
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
U svakom slucaju svaka cast i jednima i drugima... tako se igra fudbal.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Ove dve repke su vise pokazale kako se igra nego Spanci, Portugalci, Englezi i Italijani zajedno, cak i Urugvaj zajedno. Steta sto je jedna morala da otpadne, ali pravi test im sledi tek sad. Videcemo da li su Argentinci stvarno kilavi i koliko znaju i da li Belgija vredi ili je samo precenjena zbog lake ovde i u kvalfikacijama grupe i toga sto su jednom morali da nalete na dobru generaciju koja ce neko vreme da traje.
« Poslednja izmena: 02. Jul 2014, 02:40:11 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Ma je**m ja njihov fudbal i pravi mec,trebalo mi 3+ i nista jbt,a nije da nije bilo sansi,a u produzecima fazon umalo 5 golova ne pade...Kompani doktor,Belgijanci po meni zasluzeno jer ocekivao sam vise od SAD,ipak je Belgija bila dosta bolja,sto me,iskreno,iznenadilo...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
ko god kaze da je ovo bila dosadna utakmica nema veze o zivotu.

ovo je lagano uz holandija - australija i alzir-njemcka najbolja tekma na SPu (vidi ironije,2 najbolje tekme otisle u 0:0)

za jednim samo zalim : braco ameri zasto se niste nadigravali od prve minute ? cemu povlacenje jebemu sunce Smile

belgija ide zasluzeno dalje,nema sta. fenomenalan fudbal su sinoc pokazali 5 puta bolji nego u grupnoj fazi ali i dalje ih jebe realizcija tj.mozda lukaku treba da igra barem zadnjih pola sata.
ja sam rekao na pocetku da bi belgija opusteno mogla osvojiti i evo vec im se otvara mogucbost s obzirom da idu na uzasnu argentinu.

ameri znaju igrati fubal,ono kod slobodnog udarca je  remek djleo a i ona akcija za DEBILČINU vondolovskog takodje ali ne shvatam zasto u se fokusirali na odbranu,cijelo vrjeme sam mislio da belgija ima igraca vise.

belgijanci uzasno dobro spremni mislim da je i to sjebalo amere,mozda je klinsman ocekivao da ce se belgijanci raspasti s obzirom na onakav ritam utakmice al kurac.

ameri ih ubili u drugom produzetku (eto koliko su spremni,sto neko rece kakav je to ritam utakmice u 115 minuti) ,ne mogu vjerovati da je demsi onakvu sansu sjebo.bilo je tu jos odlicnih ubacaja na 10m onog yedlija kao i bizlija al nece kurva u gol.jones zmalo da izjednaci al nece.

fer uakmica,muska bez IJEDNOG nepotrebnog izlezavanja. respekt i to ogroman.

 Smile Smile za Howarda

 Smile Smile za nastup amera na ovom SPu

 Smile Smile i za belgiju i lukakua i nadam se da oni il kolumbija idu do kraja

Zoran SUko komentator na BHT koji je to car
Njega treba samo pratiti kako izvaljuje

 

drago mi je da je neko pimjetio koji je to car.strasan hejter i strasno dobar smisao za humor.koliko lik izjebe hulka,pepa i tako te ovnove.i pored toga najbolje prati statisktiku igru i sve ostalo sto ide uz komentatorski posao.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC Sensation
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Ja lepo rekoh, Hauard u zivotu nije toliko dobro branio kao juce...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

BrfsYE4CQAEDUri.jpg
(70.98 KB, 925x690)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
kad smo vec kod šuke,sinoc nest u ovom fazonu:

"zaista je nevjeroatno koliko je fudbal postao popularan u americi.naime utakmice grupne faze su bile gledanije od
NBA finala.to je dokaz koliko se fudbal ili po americki soker populaizirao u americi.mnogi amerikanci nisu bas sirokih poglda pa im je ovaj pravi fudbal neznimljiv.oni vise vole onj svoj fudbl,razbijacki.a svi znmo koliko tu treba bit inteligentan" Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

mada mni licno je dobar i NFL,odlican a doduse samo kvoterbek treba bit inteligentan a vecinom je kvoterbek bijelac Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Belgija finala
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.