Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ко пролази ?

Glasanje završeno: 29. Jun 2014, 15:41:08

Костарика
37.5%  (6)
Грчка
62.5%  (10)
Ukupno glasova: 16
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/8 finala Kostarika - Grčka  (Pročitano 9522 puta)
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Produzeci su bili kao da sam gledao Partizan-OFk. I to je naravno druga runda svetskog prvenstva. E moj Sinisa
Kontra  Smile

Torosidis u Vidara/Kuzmara stajlu...idi gde me podseti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
pa kako neko moze da mrzi Kost Kurtu?  Smile

dobise grke njihovom igrom.

lose je igrala kosta rika tacnije lose su postavili utakmicu.da su napadali to bi bila havarija.

meni je zapelo za oko igra koju oni igraju kada krenu od protivnikove polovice ka protivnikovom golu.kako ono djeluje dobro jebo te hljeb.prebrza i pretacna dodavanja,svaki igrac se tako lako otarasi cuvara da to nije normalno.izjebase grke u krugu od 5 metara.fenomenalna kontrola i tehnika lopte.zato je steta to su se odlucili braniti protiv grka,na kraju je ispalo dobro ali s onakvim kvalitetom su mogli rijesiti utakmicu za pola sata.

kad su dali gol poceli su da siluju grke,leprsava igra a onda glupost i crveni.

utakmica losa a opet dobra  Smile

grci su imbecili sto nisu znali okrenuti rezultat.pa sat vremena imate igraca vise jebo vas otac a pola sastava kosta rike pocrkalo.

to je veliki problem pred utakmicu s holandijom.previse su se umorili a moglo je biti rutinski da se sudac nije pravio englez i dosudio penal za KR.

Navas pedobar golman al je i cigan,nazalost.jebalo ga izlzavanje i odugovlacenje,bas bi bila fora da mu je sudija pokazao i crveni.

produzeci redovno postaju smor jer svi cekaju penale sto bas i ne kontam najbolje zasto neko mili da ce prije proci na penle nego u dodatnih pola sata? naravno ekipa koja im igraca manje ide na to ali sinoc grci nisu pkazali zelju da rijese utakmicu u dodatnih 30 min.a ni brazil ni cile se nisu bogzna sta potrudili u produzetku.

stoga ne bi bilo lose il ukinuti produzetke il barem omogucit po jos jednu zamjenu.

cestitke kosta riki ili kota rici Smile

prica prvenstva.imaju kvalitet znaju se nadigravati samo jos malo stisnut muda i mogli bi ici jos dalje.

ja pohvaih grke za njihove sjajne kontre al sta uradise ono sa 5 na 2? doduse Lazaros je to usro ko i svaki put kad je imao kontakt sa loptom tako da nije ni cudo.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Citat
Каpiten fudbalske reprezentacije Grčke Jorgos Karagunis rekao je posle poraza od Kostarike u osmini finala Mundijala da mu je to bila poslednja utakmica u dresu nacionalnog tima.

Karagunis je za reprezentaciju debitovao 1999. godine, odigrao je rekordnih 139 utakmica i postigao 10 golova. Grci su posle penala izgubili od Kostarike, a Karagunis je igrao od prvog do poslednjeg minuta.

"Ovo je bila moja poslednja utakmica za Grčku. Hteli smo da ostanemo u Brazilu još jednu nedelju, možda i duže, ali nažalost sada ne možemo da promenimo stvari", rekao je Karagunis, a prenosi BBC.

On je sa Grčkom pre 10 godina osvojio titulu prvaka Evrope na šampionatu u Portugaliji.
 
"U reprezentaciji su sazreli neki novi momci, vreme je da prepustim mesto mlađima. Nadam se da će reprezentacija biti uspešna i u budućnosti", rekao je 37-godišnji Karagunis.
 
Pored Karagunisa, nacionalni tim će napustiti i selektor Fernando Santos kojem je danas istekao ugovor sa grčkim savezom.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Car  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
lik sa 37 godna sinoc opusteno pretrcao najvise od svih igraca obje ekipe
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Pa dobro, ti svakako nisi Kostarikanac.

Pa sta ako nisam? Simpa mi je tim i navijam za njih. Sto je tebi zasmetalo sto sam rekao u mnozini? I mnogi vicu ajde Grci, Mehikanci, camuge i sl. pa su daleko od pripadnosti tim nacijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Potreban ti je zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1966
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Pa dobro, ti svakako nisi Kostarikanac.

Pa sta ako nisam? Simpa mi je tim i navijam za njih. Sto je tebi zasmetalo sto sam rekao u mnozini? I mnogi vicu ajde Grci, Mehikanci, camuge i sl. pa su daleko od pripadnosti tim nacijama.

Ne kontas sta sam hteo reci, ali nebitno, uzivaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Ako nisam skontao objasni. Nije problem da shvatim ako negde gresim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: finala Kostarika
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.