Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:21:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fury (2014)  (Pročitano 6641 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
Nisam znao da su ih i tada koristili Smiley Do sad nisam vidjao filmovima u ovolikoj meri pa deluje smesno Smile
malo su ga preterali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Pa da, i bas zelena nasuprot crvene, sve vreme sam pomisljao na star wars Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
A vi kako ste komentarisali ja sam očekivao ekranizovani World of tanks. Nije mi smetalo uopšte. Smetalo mi je što ih još uvek drma Titanik sindrom, recimo. I neka mi neko kaže zašto su se suprostavili švabama ? Jesu li branili funkcionalno vozilo ? Nisu. Jesu li branili strateški bitan položaj ? Nisu. Kako reče Bredov lik: "Braniću ovu raskrsnicu!". Onu na kojoj su slučajno zaglavili tako što ih je sjebala mina inače se ne bi zadržali ni minut. Možda sam nešto propustio jer ga nisam najpažljivije pratio, ima dosta praznog hoda zbog kog su mi misli lutale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Možda sam nešto propustio jer ga nisam najpažljivije pratio

Bice da je to u pitanju.  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Zašto su onda ostali ? Zbog ljubavi prema oklopnjaku ? Mislim da su se na takav potez odlučivali samo oni koje ništa nije čekalo po završetku rata, jer čovek koji ima dete sigurno ne bi tako postupio. Ljudi dok gledaju Breda Pite imaju u glavi i Anđelinu i svu tu usvojenu decu, prosto povezuju lik sa glumcem i onda im deluje herojski njegova odluka. Ali svakako bi pametnije i očekivano od savesnog vojnika bilo da se povukao sa svojim ljudima, preživeo još jedan dan i narednog napao SS trupe u okolnostima koje im daju prednost. Besmisleno je izigravati spartance u takvom odnosu snaga i načinu ratovanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Препаковали овог лолу:

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Wittmann

IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Oni su imali naredjenja kao tim od vise tenkova da brane tu raskrsnicu. Na kraju je posle borbe sa tigricem, ostao samo jedan tenk, Fury. Pit je resio da izvrsi naredjenje iako je bio nadjacan. Ne znam da li ga je neko cekao kod kuce, mogao je da pobegne ali nije. Beg bi mozda takticki (u pravom ratu) bio pametno resenje, ali ne i u filmskom ratu, gde se ide na dramatizaciju, na emocionalnu povezanost sa oklopnjacom, sa ljudima sa kojima je preziveo tolike borbe. Posle svega, nije hteo da pobegne, jer ipak, to je bio "najbolji posao koji su ikad imali".

A sto se tice tog Witmanna, bolje da su njegovu karijeru obradjivali, taj je bio jedan od najuspesnijih tenkista u nemackoj vojsci sa 132 unistena tenka, plus ucestvovao je u bici kod Kurska, sto bi bilo intersantnije gledati, a to smo i ranije zakljucili.  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Oni su imali naredjenja kao tim od vise tenkova da brane tu raskrsnicu. Na kraju je posle borbe sa tigricem, ostao samo jedan tenk, Fury. Pit je resio da izvrsi naredjenje iako je bio nadjacan. Ne znam da li ga je neko cekao kod kuce, mogao je da pobegne ali nije. Beg bi mozda takticki (u pravom ratu) bio pametno resenje, ali ne i u filmskom ratu, gde se ide na dramatizaciju, na emocionalnu povezanost sa oklopnjacom, sa ljudima sa kojima je preziveo tolike borbe. Posle svega, nije hteo da pobegne, jer ipak, to je bio "najbolji posao koji su ikad imali".

Znači ipak su mi promakle neke informacije, nisam spazio to naređenje. Eto koliko mi je držao pažnju. Ali vidi, dramatizacija se može konstruisati i na logičniji i prihvatljiviji način. Najbolji primer je Band of Brothers i to mi je najbolje ratno ostvarenje ikada. Snimili su 300 na svoj način i tu izmiksovali Titanik i još po neku pizdariju. Razumem ja to što pričaš ali je moglo na mnogo bolji način da se snimi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
branili su raskrsnicu koju su svabe mogle da zaobidju lakog kurca jer su livade na sve strane i oni ne bi mogli nista da preduzmu po tom pitanju jer su zaglavljeni znaci epska glupost za kraj filma,a dotle je bio kolko tolko solidan
a i niko normalan u pravom ratu raskrsnicu na livadi ne bi smatao strateskom za bilo sta most da,raskrsnucu u planinskom klancu al na livadi raskrsnica je od strateskog znacaja kao i noz za otvaranje pisama u bici sa tenkovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Citat
Razumem ja to što pričaš ali je moglo na mnogo bolji način da se snimi.

To ne sporim. Mogli su to malo bolje da izvedu. I sa fredijem se moram sloziti. Ta raskrsnica ne deluje kao neko stratesko mesto, al ajd sad, ko sam ja da dovodim u pitanje umetnicke slobode reditelja. Film kao film, meni i nije los, al je mogao biti bogatiji. 

Zato i kazem da, sto se tice tenkova, postoje u istoriji mnogo kvalitetnije bitke i dogadjaji koji su mogli biti ekranizovani. Samo da to ne uradi Majkl Bej ili MCG. Muka mi je od njih.  Smile

Pre bih dao recimo Stenliju Kjubriku da to radi ili Kopoli, Ciminu, pa cak i Spilbergu.  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:21:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: judge Fury

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.