Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 12:40:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prosečni metalac  (Pročitano 3988 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
nisi skontao.naravno da nemam nista protiv bilo koje vrste muzike stavise vise volim pit sa likovima koji slusaju narodnu nego sa kosonjama.ja prvi nisam ogranicen,slusam sve zivo i tošeta.ako valja valja ako ne jebaji ga.

nego poenta je u tom kako pero isfurava narodnu muziku zato sto je kič i zato st je mrze a onda ti metalcici koji preziru narodnu muziku (a ima ih 90% ogotovo u dobi u kojoj jo nemaju pravo na licnu kartu) se nafuraju na tog peru jer misle da je to kul i daj e smijesno i onda na perinom koncertu to zavija i urla ko da je na sinanovoj svirci.a prezire to,razumijes, konats?ono ironija na kub

i uzmes onda npr.taj lmortal kombat.oni mrze sve i hipstere i pozere i evroviziju i emo picke i zvjezde grajnda i fejsbuk bla bla bla.i onda se ljudi nafuraju na to i oni mrze to sve sto u biti velika vecina naseg stanovnistva gotivi.

ja ne moram da gotivim zvezde granda ali da li to meni toliko smeta da bi to mene nerviralo i da bi mi bila glavna tema na kojoj cu da istresem svoje frustracije? naravno da ne jer je presmijesno da me nervira takva glupost a sve sto treba uraditi je prebaciti na drugi kanal i cao,ima drugih stvari i dosta ozbiljnih zbog kojih treba da se nerviram an tamo neke farme il big braderi.

i onda tu nastaje "šteta" ti metalcici se toliko prime na te stvari kako su neshvaceni i kako mrze sve sto ostala raja voli i oni su najpametniji ovo ono i samim time si nabijaju uzasne komplexe i daju pogresnu sliku o toj nasoj "metal populaciji" .ljudi jednostaavno pocnu da kontaju da smo svi takvi imbecili i kreteni koji ne izlaze iz crnine i koji mrze sve.
ja volim da slusam metal iskljucivo thrash,i sviram u jednom takvom bendu,obisao sam 10001 svirku i festival ali nemam nikakav problem sa drustvom otici negdj gdje pjeva viki ili neki tamburaski ansambl pa cak otici pod sato gdje pici izvorna muzika ili mozda da odgledam zvezde grajnda i donesem neki svoj zakljucak o tome ko ima kvalitetan vokal i tako to jer se na kraju sve svodi na dobru zajebanciju druzenje i guzenje.nemam ja vremena da mrzim fejsbuk big brader hipstere i stalo.


a roki ti si klasicni imbecil koji slusa tamo nekoga cije su pjesme namienjene iskljucivo "fo ma niggas" i ti se pronalazis u tim textovima

kill yourself  Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Citat
i onda tu nastaje "šteta" ti metalcici se toliko prime na te stvari kako su neshvaceni i kako mrze sve sto ostala raja voli i oni su najpametniji ovo ono i samim time si nabijaju uzasne komplexe i daju pogresnu sliku o toj nasoj "metal populaciji" .ljudi jednostaavno pocnu da kontaju da smo svi takvi imbecili i kreteni koji ne izlaze iz crnine i koji mrze sve.
ja volim da slusam metal iskljucivo thrash,i sviram u jednom takvom bendu,obisao sam 10001 svirku i festival ali nemam nikakav problem sa drustvom otici negdj gdje pjeva viki ili neki tamburaski ansambl pa cak otici pod sato gdje pici izvorna muzika ili mozda da odgledam zvezde grajnda i donesem neki svoj zakljucak o tome ko ima kvalitetan vokal i tako to jer se na kraju sve svodi na dobru zajebanciju druzenje i guzenje.nemam ja vremena da mrzim fejsbuk big brader hipstere i stalo.

Indeed se nismo razumeli. To je to. Kad bi svi ovako razmisljali, tolike predrasude o metalu i rokenrolu generalno bi itekako nestale. Zato i mislim da ako imas ovakav stav mozes slusati i peru i mortala, ali da ih svatis na neki nacin kao sprdnju, pera pogotovo. Ili zbog dobre muzike gde mozes da, da ne brines previse sta je u tekstovima, koga oni toliko mrze i sve to. I naravno zbog svog gore navedenog stava neces ni pomisliti da brines o tim big broderima, farmama i sranjima...jednostavno bio si na svirci, bila do jaja zajebancija i to je to   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Облачим се изузетно уобичајено и нормално, носим нормалне патике, фризура ми је у оквирима неписаног стандарда... Хоћу да кажем, да ме неко види на улици, не би приметио да се било како разликујем од 99% осталих људи по нечему, уопште не упадам у очи. А ја сам металац.

То како ће неко да се облачи, да ли ће пуштати косу, везивати се у ланце и катанце, уоквиривати очи крејоном, носити каубојке или на неки седамнаести начин исказивати своје музичко опредељење - потпуно је субјективно. Не мораш носити црнину да би слушао метал, ако је то твој избор.

Што се тиче турбофолка, ја се не фолирам. Ту музику не умем да трпим ни пола сата, ни пијан, ни трезан. Не могу ни да се зезам уз ту музику, просто ми та фреквенција делује страшно погубно на мозак и зато се места на којима се исти слуша клоним. Људе који воле турбофолк сматрам људима на интелектуалној маргини и искрено их сажаљевам. Али, да поновим, људе који ВОЛЕ турбофолк. Имам ја сијасет другара и познаника који турбофолк не могу да смисле али им је зато потпуно ОК да се негде повремено проџумбусају уз шта год било, па макар и то.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
pero ima jebeno dobre muzicare kao i mortal koji vjerovano ima i najjacu produkciju sto se tice nase scene.ali realno,da ne pjevaju o tome sto vec pjevaju ne bi bili ni blizu toliko popularni.a kad i popularan onda ti se moze sve.mozes svoju svirku naplatiti 1000 eura a ja z 1000 eura mogu dovesti 10 jebackih bendova tipa toxic trace,pollution,space eater,vortex,sacramental blood,infest etc...

cinjnica je da metalci u velikom postotku "mrze" cajke kao sto recimo americki metalci "mrze" bibera ili britni a onda uzivaju u peri.e sad ako si ok lik kojem ne smetaju cajke,ne moras ih slusati ali nemoj ni hejtati,onda dure,uzivaj u peri zajebancija ovo ono mirna bosna.al ako mrzis cajke,kako mozes slusati peru koji je isto tako cajka samo sa zescom muzickom podlogm? to meni nema smisla.kzem opet,veca je meni zajebancija na cajke jedan DJ krmak nego pero.

mortal je tipican primjer kad neko ubode glup i isplativ fazon.kao sto je nu metal ubo fazon kada su privukli klince svojim zalopojskim textovima i stavovima kako je pop muzika smece i da to treba mrziti i pobiti tako je i mortal kombat odigrao na tu kartu a ona je ta da vecina mladjahnih metalca imaju komplexe od evrovizije,program pinka pozera i ostalog i ovi u se nasli u tome i kompelxi su sada jos veci i predrasude ocito nece nestati jer itekako ima podloge za istu.

znam ja da se sa mnom nece sloziti vecina ali ja ne volim te furke gdje je muzika na kraju u totalno drugom planu a textovi u prvom.vise volim zajbanciju tipa horror piknik,septica isl.nego peru.
isto kao sto ne volim dubiozu kolektiv koja pjeva o recesiji i siromastvu a svoje koncerte naplacuju sa po 3-4 hiljade eura.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Citat
Облачим се изузетно уобичајено и нормално, носим нормалне патике, фризура ми је у оквирима неписаног стандарда... Хоћу да кажем, да ме неко види на улици, не би приметио да се било како разликујем од 99% осталих људи по нечему, уопште не упадам у очи. А ја сам металац.

Kad jednom priznaš, posle je lakše Smile

Stvarno, ovo počinje da liči na sastanak Anonimnih metalaca Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia 
Sinan je bog  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
kako se ova tema inace posvecana slikama sa posprdnim natpisima pretvorila u raspravu koje manji debil  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jun 2014, 15:54:06 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Sinan je bog  Smile

Ipče bogotac  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
« Poslednja izmena: 22. Jun 2014, 17:19:15 od godfucker »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
kako se ova tema inace posvecana slikama sa posprdnim natpisima pretvorila u raspravu koje manji debil  Smile

Ne znam, nisam odavde.
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 12:40:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: all Prose metalac

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.