Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Победник Групе ?
Алжир
0%  (0)
Белгија
60%  (12)
Русија
35%  (7)
Јужна Кореја
5%  (1)
Ukupno glasova: 20
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa H  (Pročitano 19019 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Meni je jasno, vidis kakva je afera izbila zbog mita za ogranizaciju SP u Kataru 2022. Znam ja, nego mi nije jasno sta je fifa kriva sto su ispali Englezi, Italijani, BiH, Portugalci ili Rusi koji su nesposobni da pobede Alzir. Alzir je borbeno, ofanzivno, hrabro odigrao i zasluzeno prosao. Nije Ffia vezala noge Rusima i KOrejcima u grupi da ne mogu da pobede Alzir. Alzir ije nikakava velesila da ih neko gura. Rusima je bila grupa nikad laksa, imali su za protivnike ekipe slicne sebi kao i na sp 2002 (Belgija, Japan i Tunis). Ljudi nemaju snagu da igraju protiv jacih ili sebi slicnih na velikim takmicenjima, defanzivno igraju sa u proseku 0-2 po mecu. Za mene veoma slabo. Koreja ume da bude ofanzivna kad hoce. Jedna Kostarika je vise pokazala. Shvatam kakva je Fifa, znam kako je prosla Francuska na SP 2010., znam da je namerno nepriznat gol Ukrajini protiv Engleza na EP 2012. kad je Devic da gol samo da bi Englezi prosli dlalje. Tu se vidi da pmoc sudije zavisi i od velicinie domacina, ne od samog domacina kako bi trebalo da bude da slabiji domacin na sovm terenu napravi neki uspeh u svojoj istoriji, jer ko zna kad ce sledeci put ucestvovati na sp ili ep.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
SonyEricsson k 850i
Dobro je dok Vucic i Haarp nisu krivi za ispadanje evropskih reprezentacija..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
auuu radosave,bogumi dobri alzirci (barem za ovu grupu a i to je nesto)

dobra i utakmica u picku materinu al sveukupno gledano alzir zasluzeno dalje.

Kapelo je kriv.od same pripreme za prvenstvo je sam sebi kopao grob.od djagojeva pa do ovog akinfejeva.eto ti sad akinfejev jebo te on.

nego sinoc je kapelo ispao levat samo takav.slucajno sam naiso na intervju poslije utakmice gdje je on popizdio i histericno galami kako uvijek al uvijek suci ostete rusiju na velikim takmicenjima i kako ovaj put nije svirao cist penal za njih Smile Smile Smile Smile Smile

jel on gledao utakmicu? ustvari jel on gledao kakvo je sranje od rusije napravio na ovom SPu?
stid me bilo njega  Smile

alzir borben njemacka ne bas uvjerljiva...moguce je tu sve.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC ONE
Prave zveri kasno pokazuju svoje adute Smiley sad u osmini ima da se kidaju!
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.