Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Победник Групе ?
Бразил
76.3%  (29)
Хрватска
10.5%  (4)
Камерун
0%  (0)
Мексико
13.2%  (5)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa A  (Pročitano 34144 puta)
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
Sofran i godfaker ajd ne bulaznite leba vam, izduvali ste karinu i gotovo, kao uostalom i ustase jos vecu karinu. Umislili i vi i oni da ste velesila a obican ste kurton. Srbija da je imala malo vise srece i da nije bili Sinise debila i raznih Stevanovica, Radovanovica, Petrovica i ostalih kuraca lagano bi isli na svetsko.

A inace se ova raspala Argentina ne moze porediti sa onom iz 2006. Ono je bila ekipcina, ovo sad go kurac osim ovih par igraca u napadu.

a gdje si ti to vidjeo il procitao da sam ja ista pozitivno umislio o hrvatskoj i bosanskoj igri?? realno kita bili i hrvati i bosanci i cao,nema opavdanja,pickasta igra ih vodi doma.

a to sta bi bilo kad bi bilo okaci macku o rep.da nije bilo nisimure i olirija obje bi repke isl dalje,al kurko.sta je tu je,nisu pokzali kvalitet da idu dalje kao sto ni srbija nije pokazla kvalitet da prodju kvalifikacije.

da je baba musko bila bi djed.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
to je druze problem i sa hrvatima i sa bosancima a i sa srbima.sve su to jebacka imena koja igraju u dobrim pa i najboljim klubovima imena koja direktno donose evropske i ligaske titule tim svojim klubovima.a kad je za dres potrcat,kurčić.to dok se ne promjeni necu puno da se brinem o tome sto smo ispali.bice mi krivo kad ispadnu a kad vidm da su se trudili i da su odigrali na nivou na kojem igraju u tim klubovima.ja ne kazem da je to jedan Iran koji ima JEDNU zvijezdu vec 80% tima i bih i hrvacke i srbije cine te rome,reali,interi,bajerni,mancesteri,benfike etc...

pada mi n pamet salihamidzic.jes ti kad vidio taj lik da je hodao po terenu u dresu bayerna?ja nisam,iskreno.a da li si ga vidjo da trci u dresu bosne.ja nisam,i to iskreno.a salihamidzica sada ima na pretek,krenuvsi od dzeke,pjanica,salihovica,mandzukica,olica,rakitica,modrica....

i ponavljam opet,kad pogledam kao se za dres bore amerikanci ili eto ove godine mexikanci,kolumbijci,kostarikanci meni je nesto toplije oko srca Smile to moram cijeniti i draze ce mi biti da takve ekipe uspiju nego ovi nasi licimuri jajari i pederi.
Ništa ne bih dodao,toeto,slažem se,nego ja malo šofrana vraćam kad se pogubi,žao mi čoveka  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
Mexicano loco.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

a451f1179856.jpg
(396.26 KB, 493x740)
herera-1.jpg
(397.65 KB, 746x940)
herera-2.jpg
(272.51 KB, 703x940)
herera-3.jpg
(370.14 KB, 940x677)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Nokia 
ma nije on loko vise je cirkusant i dvorska luda...al ajd narod to voli.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC ONE
Super Saiyan lvl over 9000  Smile
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.254 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.