Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:02:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 163 164 166 167 ... 394
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivana Milenković - Voditeljka rts  (Pročitano 1131488 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava

Pa... na sve to što je napisano u poruci 1638 se praktično nema šta dodati,
sve je tačno i sve je "obuhvaćeno".

Prokomentarisaću samo ono "autorsko" novinarstvo, tj. "autorske" emisije.
To ne postoji ni na Javnom servisu, ni na drugim televizijama.

Autorsko novinarstvo bi bilo pravo, analitičko, dubinsko istraživanje važnih pojava...
korupcija, nepotizam, kršenje Ustava, ekonomska politika, uticaj stranog faktora,
migranti, porodično nasilje, urbanistička mafija, narko mreža, mafijaški klanovi itd. itd.

Jedno vreme se time bavila neka Brankica Stanković (valjda beše na B92), ne znam gde je sada.

Trenutno se takvom vrstom istraživanja bavi političarka Marinika Tepić.

Nije "autorska" emisija ono što već 250 godina radi Olja Bećković ili Olivera Jovićević.
One su se samoproglasile "autorima", a nije nikakvo autorstvo niti novinarstvo poređati
2, 3 ili 5 osoba na stolice u studiju i ćaskati 45, 60 ili 90 minuta.

Kada je reč o Ivani Milenković, mene više od njenog statusa na TV "zanima" ona sama,
kao osoba, građanin, žena. Ne zabadam nos u tuđu privatnost, nisam ni neka tračara, ali opet...
lepa je, pokazana je... primetio sam je... pa, prijatnije je ponekad u dokolici "uzeti u razmatranje"
nju, nego npr. kretenke iz Skupštine ili Vlade Srbije.

Koliko to ona godina "već" ima? Jel 33? Fizički ultra primamljiva, prestižna, obrazovana...
pitaću onako "starinski", kao neka baba sa sela - da li i kada misli da se udaje (tj. da rađa decu).

Isto pitanje bih postavio i za nekoliko godina stariju od nje, Dušicu Spasić.

Nije valjda da je njihov "plan za budućnost" da ostanu večite devojčice?

Pa, kako da se snađe, kako da navata muža mlada žena koja radi u samoposluzi ili nigde ne radi?
« Poslednja izmena: 31. Okt 2020, 11:59:54 od Van der Gojko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 314
Kada sam rekao autorsko novinarstvo, mislio sam na emisije tipa Studio znanja.     Njeno „prirodno stanište“ su redakcije za nauku, obrazovanje, kulturu.     Dakle, mogla bi da bude urednica i voditeljka emisije iz tih oblasti i da tu gradi karijeru.     Ali čim je prešla u Jutaranji znači da nije imuna na popularnost.     Mislim da je iz profesionalnog ugla to greška.     Popularnost je prolazna, klasa u profesiji je večna.     A ona svakako ima potencijal da bude vrhunska klasa.    

Uzgred.     Vinka Marinović je isto sjajna novinarka, ali je na Rts-u drže u nekom trećem planu, umesto da joj takođe daju neku emisiju, kada već više ne snimaju Studio znanja.    

Citat: boka bay pirat link=topic=624172.    msg12614101#msg12614101 date=1604139565
Slazem se sa ovim kilometarskim komentarom donekle.     Moze zena da ostane dama o dosledna iako se nekad obuce malo slobodnije, nije dosla gola u emisiju.     Nije ona dopicnjakusa kao Jovana Joksimovic, Ivana je ipak prilicno obrazovana sto je automatski sklanja od poredjenja sa ovim kurvestijama sto su preko kreveta stekle "diplomu" i dobile posao.    


Slažem se da nije za poređenje sa voditeljkom koju si pomenuo, prvenstveno po obrazovanju.   Ali stvar i jeste u tome da onda nije trebala da pređe jednu liniju koja je uvela na teritoriju takvih voditeljki.   Trebala je onda da se drži po strani, poput Bojane Marković, Ane Emić, Lidije Kljaić, Vinke Marinović koje se ne eksponiraju u tom smislu i drže se svoje teritorije.   Ona je ipak u jednom trenutku počela da bude provokativna, što znači da je taj vid nastupa ipak zanima.   Jednom nogom je zakoračila u tu teritoriju, a drugom je ostala na staroj teritoriji; hoće i jedno i drugo.  



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 898
Posle ovoliko teksta da napišem i ja koju...
Meni se lično sviđa što Ivana vodi Jutarnji. Nekako lepo je ustati ujutru i videti lepu i pametnu mladu ženu.Kulturni dnevnik sam gledao isključivo zbog nje, a Studio znanja takođe. To nije bila loša emisija, ali je opet imala i nekih loše osmišljenih delova. U toj emisiji Ivana je često imala i izazovnija izdanja nego u Jutarnjem.

Smatram da bi se ona snašla u svakom tipu emisije, ali da smo navikli da je gledamo u naučnim i kulturnim jer smo je tu prvo videli. Međutim, postoji u njoj nešto vragolasto što je izvan granica toga. Nije mi preterano za neku uštogljenu i strogu formu...ne kažem ni da je Jutarnji prava stvar, ali joj dobro leži i od svih dama koje trenutno tamo gledamo njoj opet najviše priliči...jer mene lično najviše podseća na onaj Jutarnji kada je Maja vodila. Volim da gledam i Bojanu Marković, preslatka je, ali Ivana je Ivana.

Eto, toliko od mene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Uf, puno ste napisali pa ne mogu da citiram svaku rec posto mi danas i nije nesto dobro, imam stomacne mucnine. Ali neke stvari hocu ipak da napisem:

@barsajax343:
Citat
Za početak, sve pohvale za Carleta i Marcosa 81 što godinama „nose“ ovu temu! Ivanin radim pratim praktično od početka njene karijere, pa sam sabrao utiske i voleo bih da čujem vaše komentare.

Hvala ti. Ivanicu gledam od kada je pocela 2014-e godine u "Kulturnom Dnevniku" i prakticno bez prestanka "pratim" njenu karijeru ili bolje da kazem njen rad na RTS, i ako sam poslednje dve godine uskracen prijemom RTS Svet-a. Sreca sto koliko toliko se postave snimci na YT a i majstori snimanja ovde se potrude da obeleze sve vazne momente.

Inace se u potpunosti slozim sa tvojim napisanim tekstom, jer i ja mislim da je ona negde "izmedju stolice". Ima visoku dozu jebozovnost, koju ipak ne zeli ili nema hrabrosti da se pokaze do kraja...necu da umanjujem i njenu koleginicu sa "Studio znanje" Vinka Marinovic, koja takodje ima ogromni potencijal, ali ga ne iskoristi do kraja!

U kratkim recima: Mogla bi mnogo vise, ali (kao sto sam rekao) nece ili nema dovoljno hrabrosti. Mozda je jedan (moguci) razlog decko (ako ga zaista ima) ili je to zbog "kodeksa oblacenja" na RTS-u, posebno u jutarnjem. Moze se spekulisati mnogo i dugorocno, ipak ostaje cinjenica da nikada se nece doznati pravi razlog njenog ponasanja.

Da li je rad u jutarnjem programu sa nju degradacija? Ne bi iskljucio, ipak je ona tu "samo" voditelj, dok je npr. u emisiji "Studio znanje" bila u svakoj drugoj emisiji urednik (druga je Vinka). To moze svako protumaciti kako god zeli... Smile

Jos neka korekcija drugih priloga sto ste napisali:

@Van der Gojko:
Citat
Koliko to ona godina "već" ima? Jel 33? Fizički ultra primamljiva, prestižna, obrazovana...
pitaću onako "starinski", kao neka baba sa sela - da li i kada misli da se udaje (tj. da rađa decu).

Isto pitanje bih postavio i za nekoliko godina stariju od nje, Dušicu Spasić.

Nije valjda da je njihov "plan za budućnost" da ostanu večite devojčice?

Ivana ima 35 godina, 08.01. sledece godine ona ce slaviti 36. rodjendan.

To sto je (jos uvek) neudata i bez dece, nije najgora stvar na ovom svetu, ja sam deset godina stariji od nje i u istom sam "porodicnom stanju" kao i ona. Za mene je vise kasno nego za nju, posto sam bukvalno pola moga zivota posvetio negovanju mojih roditelja, to je moja odluka i s tim se moram snaci, ma koliko god mi tesko palo biti bez sopstvene porodice.

Isto vazi i za Dusicu Spasic, i ako doduse nista vise se ne zna sto se njenog trenutnog zivota tice, mesecima je nema na IG (o njenom "poslu" na "ruzicastom smecistu" da ne govorim), tako da to moze da znaci sve ili nista.

Eto, to je sve za sada.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3811
mob
Samsung 
 Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

122605293_115112280383509_2349610175009711662_n.jpg
(79.63 KB, 932x1165)
IP sačuvana
social share
Pazi na svoje misli, jer će postati tvoje riječi, pazi na svoje riječi, jer će postati tvoja dijela, pazi na svoja dijela, jer će postati tvoja navika, pazi na svoje navike, jer će postati tvoj karakter.

Nikada ne pitajte ženu da Vam kaže nešto o svojoj prošlosti.

Strah životu kalja obraz često!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 593
Ivana je tako dobra da inspirise literaturu.  Smile 
Ali ta guza! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1324
Na ovu zadnju sliku na Instagramu ladno dozvoljava razne komentare. Neko joj napisao "Imas dupe za medalju". Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Guza za platinastu medalju (kada bi postojala). Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Na ovu zadnju sliku na Instagramu ladno dozvoljava razne komentare. Neko joj napisao "Imas dupe za medalju". Smiley

Realno i ima dupe za medalju i to za zlatnu !   Smile

Nedostaje mi kulturni dnevnik samo zbog onih par sekundi kada se okrene i ide prema stolici.  Smile

« Poslednja izmena: 31. Okt 2020, 17:47:15 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 593
Treba nam kompilacija svih njenih vrckanja guzom.
Zaista ima spektakularan okret.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 163 164 166 167 ... 394
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:02:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.