Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:49:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mass Effect Andromeda  (Pročitano 24713 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
'ebali su mu nanu sa zahtevnošću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
mob
Nokia 
Sutra krećem sa MassEffectom 3 i ne znam kako dalje da li kao sentinel ili infiltrator   Smile

Bio sam vangard ali ne bih isto .

A Andromeda verovatno sledeće godine u ovo vreme kada se kupi nova grafika
i ako izađe do tada  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1042
Zastava
mob
HTC desire
Kako su upropastili igru teski idioti znaci igra ima zanimljivu pricu da nema remnant vaulta igra bi bila dosadna,
Lojality misije nemaju nikakvog smisla kad ni jedan saborac ne moze da ti pogine, onda Mass Effect se proepoznaje po tome sto ima jaku i dobru pricu i lepo razradjene likove a u MEA su tako uprostili dijaloge da se sve svodi na to ok uradicu to , ma nema problema dosadno nema neke dublje price menju likovima sve prosti razgovori, MEA nije diablo 3 pa da ti skupljas najbolji loot i armor i pusku nego je to sekundarna stvar i to da ne mogu da ja licno opremim svoje borce sta ce da nose kakav idiotizam u ME 2 i 3 si mogao to , goomila nepotrebnih stvari ja one silne augmentove nisam ni koristio za armor ili weapon a tek pojedina oruzija sto imaju glup i mali dmg pa sta recimo assault rifle ima dmg 55 i ja sad da ga levelujem do 90 nema nikakve svrhe kad je tu snajper ishauri ili black widow koji ubija bez problema drugo gde su nestala specijalna oruzija  kao missle launcher ili cain ili arch projector i sam kraj igre glupav, a da ne govorim o istrazivanju planeta sve se svodi na xp  pronalzenje meteora ili ti nekih krhotina iam dosta planeta ja sam na kraju imao 80% i istalo mi 4 ne istrazena sistema i izgubios am zelju da ih istrazim jer se sve svodi na isto bezveze totalno ne zainteresovan za dalju igru dok sam 1,2,3 presao po vise puta i uvek pronasao nesto novo ovo nemma zelju da igram ni na insane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1042
Zastava
mob
HTC desire
sto se tice zahtevnosti nemi je radilo na medium i grafika je odlicna ne treba ti vise od toga na 12g staroj masini ja igram na ovome i to na medium detalja
phenom 2 x4 quad core 965 b.e procesor,
r9 270x 2gb power color turbo duo samo mi je to novo
ram ddr3 6bg 1333mhz  sa 6g radi odlicno nema seckanja a neki se tripuja da mora 8 cista laz
nez ssd diska obican wd 1 terabajt green
1650x1050 monitor 22 samsung
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:49:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.