Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:29:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: fixne zvezde  (Pročitano 18552 puta)
12. Jan 2004, 15:50:48
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Imam egzaktnu konjunkciju (0.09 orbis) meseca i neptuna u trecoj kuci u strelcu u konjunkciji sa antaresom. Ta konjunkcija pravi sekstile sa plutonom na ascedentu u vagi, sa konjunkcijom sunce-merkur-venera u vodoliji u cetvrtoj kuci i sa jupiterom u vodoliji u petoj kuci. Elem, pitanje je sledece: kako antares deluje u navedenoj kombinaciji? Thanx
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
cini mi se da je djindjic imao naglasen antares.
misljenja sam da se nekretnice najjace osecaju pod tezim tranzitima, pod uslovom da prave neki jaci aspekt (cesto konjunkciju) sa nekom planetom.
ostavi podatke ako hoces posto ne volim da radim konfiguracije izvucene iz konteksta.
ovde mozes pronaci sve o nekretnicama,dosta zanimljiv sajt.
http://www.winshop.com.au/annew/alphabet1.htm
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
O.K.

Beograd
18.01.1974
22:10h
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Da li bi mi neko mogao reci koji sam podznak?Rodjena sam 26.03.1975., srijeda 12.30. casova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
mesto rodjenja?
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Banjaluka, hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
@ selena

mesec u devici, asc u lavu na prvom stepenu .
horoskop umetnika, imas predispozicije da sjajnu muzicku karijeru/pevanje.
mada cesto promene posla jer ne znas sta bi pre Smiley
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
sad ne znam koliko dobro poznajes astrologiju ali recimo bavljenje politikom ne preporucujem,i uopste visoki polozaji bilo koje vrste,jer saturn u konjunkciji sa mc-om kaznjava svaku gresku vrlo surovo.
ljudi sa saturnom u zenitu cesto vrlo mladi dolaze na vrlo visoke funkcije.
mada u tvom slucaju odlazak bi bio poprilicno bolan.
jaka intuicija, a mislim da mo conj ne u kotaktu sa stelijumom iz cetvrte pre donosi neku sklonost recimo specificnim religijsko/filozofskim ubedjenjima, i da je to vise karakteristika doma iz koga potices sa naglaskom recimo na sestru .
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Ok, ok, ali kako se tu uklapa Antares? Sto se tice samih medjuplanetarnih kontakata u mom natalu, oni su mi izuzetno dobro poznati. Kopkaju me ove stajacice. Ako mozes nesto da mi kazes o vec pomenutom Antaresu, Menkalinamu na Saturnom i Zaniji na ascedentu bio bih ti most grateful. Usput, ako hoces, ostavi svoje podatke, pa da pogledam, nisam gledao niciji horoskop zadnjih godinu dana...
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
@ radamant

na fizickoj ravni mislim da bi antares u tvom natalu vise doneo povrede ostrim predmetima
inace unapredjuje na polju spritizma.
mada mislim da ritualni obredi koji ukljucuju koristenje  elemenata tog tipa  ne donose nista dobro.
da li si clan nekog drustva ili praktikujes nesto tog tipa?
mislim da bi takodje trebao pratiti tranzite jupitera.
mislim da ces uticaj antaresa osetiti kroz dogadjaje u porodici,na relaciji majka otac(ili figura oca)
e sad, postoji nedostatak roditelja u tvom natalu,ne mora se nuzno odnositi na fizicki nivo,emotivni faktor moze biti ne-prisutan.
vrati se u period kada je tr sa pravio opoziciju na trostruku konjunkciju.
sto se samih nekretnica tice najvise obracam paznju na algol posto on u vecini slucajeva "radi".
ostale ne ukljucujem toliko cesto,jer samo visi tipovi stizu do tih izvora.
proveri link koji sam ti ostavila par topika gore.
takodje pokusaj naci stare brojeve astrologusa iz 2001/2002, gde ces pronaci seriju clanaka o  uticajima nekretnica autora bojana jovanovica (obradjeno oko 20-ak najznacajnijih).

poz
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:29:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.