Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:51:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FB profil i kraj veze  (Pročitano 4693 puta)
23. Apr 2014, 10:23:59
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Prvo da pozdravim sve,
Imam veoma veliki proble , u vezi sam vec nekih godinu dana sa devojkom koju sam upoznao preko interneta. Zavoleli smo se ali posle nekih tri meseca ona me blokirala sa svih svojih profila.  Ima ih tri za koje ja znam i neke svoje stranice, cak i internet radio stanicu koja je jedno vreme bila aktivna ali sada ne. . . Po njenim recima ona i njeno drustvo imaju preko 15 profila koje koriste svi zajednicki i koje su napravili da bi fb stranica dobila sto vise lajkova. Sva svoja blokiranja i skrivanja svojih fb profila pravdala je time sto se ne slaze sa mojim stavovima na fb, po njenim recima ga dozivljavam isuvise licno i krut sam po nekim pitanjima. . .  Npr ona udje na igrice pojedine, odmah tu dodju poljupci, srca, ona svakoga voli, svakoga zove "duso, srce" salje one emotivne smajlice. . . . Meni je to zasmetalo u jednom trenutku i onda je nastalo blokiranje. . .  To je trajalo nekih godinu i po dana. . .  Za to vreme sam primetio da su se pojavili neki najbolji prijatelji odjednom kojih nigde nije bilo u periodu dok smo mi provodili zajedno vreme na fb. . .  Navodno nisu mogli da je vide, i odjednom su mogli kada je mene blokirala. .  Kada god se pomene tema da me prihvati za prijatelja onda nastaje histerija, uvrede, optuzivanjei prekid veze. . .  Poslednji put me je optuzila da sam bolestan i nenormalan, uz psovke, vredjanja, i naravno konacni prekid. . .  Ponudila mi je da postanemo prijatelji na fb ali da onda budemo tu ali da od nase veze nama nista. . .  Nisam prihvatio tada, jer nisam zeleo da prekinem vezu, volim je, ali posle neprospavane noci i razgovora sa odredjenim ljudima sam je pozvao sutradan i rekao da prihvatam. . .  Naravno odbila je tada i prekinuli smo, uz nevidjenu histeriju, bes, uvrede i psovke. . .  Interesuje me savet nekoga od vas da li je imao slicnih problema, jer mi je dosta vise sumnje i muljanja. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemas ti veliki problem.

Ali imas nekoga ko te vuce za nos.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
dok smo mi provodili zajedno vreme na fb.
Сајбер веза  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Pazite, vidjali smo se mi, i sve je u najboljem redu, sa tim sto ja ne poznajem nikoga licno iz njenog okruzenja, ne poznaje ona ni iz mog ali kaze njoj to ne smeta, nekoliko puta na igrici ima ona stalnog partnera sa kojima igra odredjene drustvene igre, predstavlja ga kao brata hehe. . .  I navodno igra sa njim jer je ona kao nesto brani od raznih manijaka. . .  Poenta je da je malisan pokusao na sve moguce nacine da sazna u kakvim smo mi odnosima, sto je ona sve negirala, jer navodno ne voli da iznosi privatne stvari iz svoga zivota na fb. . .  A on joj je najbolji drug, iako je mladji po njenim recima dosta od nje. . . Naravno na svom pravom profilu nema aktivnosti a  sa laznjaka koji koristi je hiper aktivna, . . .  Pisao sam dugo sa nekom njenom prijateljicom koja nikada nije htela da se upozna sa mnom, jer nije vreme hehehe. . .  ZBog nje sam i napravio laznjak i ja. . .  Pa udjem sa laznjaka da igram sa njom, ono ponasanje jedno kada sam ja tu a sasvim drugo kada nisam hehe. . .  Na kraju sam ja ispao lud i nenormalan. . .  Ma sve je i meni jasno nego pomislih da cujem jos neki stav o tome. . . A sve u kombinaciji sa teskim zdravstvenim stanjem i plemenitoscu duse. . .  Navodno ili verujem njoj kao osobi ili ne. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Odgovor je kratak ako nemas do 15 godina,sta ti to treba u zivotu...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Evo ga još jedan:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aman, jel ovo ceo svet postao nenormalan bre!?

Samo facebook!
Pa jebo ga ko ga izmisli bre!!!

Smile Smile Smile Smile



I još igrice! Majko milaaaa!!!!
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Ma nije jos jedan hehe... Jajjace je sto ja fb i nisam koristio nesto pre nje hehehe... Nekako sam uleteo u tu pricu jer je ona najvise vremena provodila tamo...I hteo sam da budem sto vise sa njom... Mada posle blokiranja i nisam... Ali riba igra poker, ima silne milione, svi je nesto kao vole i poklanjaju joj cipove hehe... Igra brdo fb igrica i clan je mnogih foruma pod drugim imenima... Ali naravno mene je htela da odvoji , to jest nasu vezu od fb , realni zivot i fb kaze ne mesa... Ali ipak... Nema prijatelstva... I blokiranje... A sa svim svojim frendovima je tako... Pa mi jos pakuje pricu kako niko nije povezan sa njenim profilima pravim i laznim... Ja krenem naravno u proveru i ukapiram da ih ima brdo hehe... Znam i ja odgovor na kraju mi se sve samo objasnilo... Ali ipak zelim jos necije misljenje, cisto da proverim da li sam stvarno lud i nenormalan sto trazim da me prihvati za prijatelja....Ili ipak "moja ljubav mulja i zavlaci godinu i po dana". Inace ja sam zauzet covek... Nisam ni klinac, bavim se tehnikom i jednom vrstom umetnosti... I pocelo je nekako sve da trpi zbog toga... Ona se navodno leci i sve svoje vreme, a najaktivnija je nocu od 10 do ranog jutra heheh, provodi na internetu jer ne moze da radi i koristi joj da se opusti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Ma samo da mi je da neko vidi koja je to erupcija besa kada se spomene... oja histerija... Pa psovke, pa uvrede, ma dreka i vika... Kao vulkan da proradi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Ama opet ti o igricama i facebook-u.
Izjebala te zato što si je "upoznao" preko facebook-a. Kakva je bre to glupost molim te.

Ti potpuno ne znaš ništa o njoj ni sada.

"Ona igra poker i ima mnogo čipa i svi joj šalju."




Jel normalno to bre!?

Auu jebo te....
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Ma znam, znam i gde zivi, i roditelje i brata, iako ne licno ali znam ko su i sta su... Znam dosta detalja iz njenog zivota... Nije to sajber veza ali nekako mnogo fejsbuka tamo i mnogo enigme tamo...Isao sam i kod nje , tamo gde ona zivi, poznata je u svom mestu hehe...Ali ne ide mi u glavu toliko odbijanje i toliki bes kada se spomene fb... I tolika frustracija...U stvari ide ali ne zelim sebi da priznam sve to.... Nekako mi je lakse da verujem u onu dobru stranu i pozitivne osobine... A ima ih  i tekako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:51:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: profil veze kraj

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.