Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upit o jednom zanimanju, poslu !!! Gdje-sta i kako  (Pročitano 5088 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
jel to isto sto i detektiv ?

kriminalisticko policijska akademija u zemunu mi deluje najpogodnija za to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Samo sto ja nemam drzavljanstvo Srbije, to mi je problem. Da imam, više bih htio zavrsiti taj smijer u Srbiji, nego u BiH
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.146
Pa da,da ti kazem a sutra da me hapsis.........salim se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 32.0.1700.99
da li je moguce da neko nema drzavljanstvo Srbije  Smile  ti ga sigurno nikad nisi ni trazio.. jer to nije dobio samo onaj sto nije trazio..

a odgovor na tvoje pitanje je visa skola unutrasnjih poslova Zemun ili Banja Luka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Hvala, jutros sam i ja citavo jutro trazio po netu,, i vidio sam da je to zapravo Visa skola unutrasnih poslova...

A nemam Srbijansko drzavljanstvo. Imam drzavljanstvo BiH ( tu sam rodjen ) i imam Hrvatsko drzavljanstvo koje sam dobio preko majke, posto mi je mama tamo rodjena Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Ok, al jedino sto me u policiji vuce jeste Kriminalsitickih inspektor u civilu

generalno uniforma nema veze sa tim...i inspektori nose uniforme...i prati ih uniforma kroz cijeli radni vijek...

tesko je doci do tog zvanja...tj tesko je doci do tog radnog mjesta...
bez obzira i da zavrsis studij...lako i brzo....i sa dobrim i pozeljnim prosjekom...
uglavnom ..u svakom slucaju...neko odredjeno vrjeme moras da provedes u uniformi...

imas kod nas poprilican broj sl.lica koja imaju kvalifikaciju za to zvanje ali rade na "ulici"
jednostavno ti potrebni "kapaciteti"  su uvijek puni....
drzave kakve su nam...dobro je da ne pocnu i otpustati sluzbena lica... Smile

tajko da neki koje znam rade i preko 5 godina u sluzbi u svojstvu obicnih policajaca  na ulici...
a jos uvijek nisu imali sansu da predju u"krim".... Smile

 Smile

a i rekao sam ti vec....zelja tvoja uopste ne znaci...da ces proci prijemni.
 kriterijumi su veoma visoki i strogi...u svakom pogledu....
« Poslednja izmena: 12. Mar 2014, 12:44:44 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Znam ja iz cega se sastoji prijemni, iz testiranja motorickih i fizickih sposobnosti i psihicki testovi...

Pritom postoje prijemna pitanja, tipa uvod u pravo, radno pravo i sl...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.146
mob
Samsung 111111
Prvo decko,razumem da si previse mlad i da ce vreme da protekne dok neke stvari shvatis.

Prva stvar,procitaj Bobakov post ponovo.To sto ti radis moze da ima ogromne posledice.Zasto ?
Pa jednostavno,ako ne nadjes posao .. dzabe si krecio.Kapiram da postoji limit i da ako ne preskocis isti kao da nista nisi zavrsio.Ako zavrsis regularni fakultet uvek postoji sansa da se zaposlis ako ne u toj sturuci bar priblizno.

Druga stvar,treba debela veza.Nije problem da polozis neke gluposti,da trcis skaces ili neki test opste informisanosti.Za mesec dana mozes da se dovedes u red.Ali sto treba veza jer primaju malo to ti je najbitnije.
Sto bi se reklo ko da odes na svadbu bez kurac.
Ustvari skoro pa svi upadaju tamo sa vezom..Je ja mislim da primaju 100 coveka.A taj princip je poceo da se primenjuje i na Vojnoj Akademiji.
Trece,i da se zaposlis,nece to biti posao iz filma ili serije.Mozda budes obican terenac koji ce da juri lokalne narkomane..i tako dalje.

Uzmi porazmisli malo,stavi prst na celo.Sta ce ti to u zivotu ? Da zivis od oruzija,stavaljas sebe u rizicne situacije za neke bedne pare.
Ima i lepe strane tog posla ali pet puta pametnije ti je da odes i zavrsis neki jak drzavni fakultet.I dobijes neki lep posao i zivis normalan zivot ako je to ikako moguce u Srbiji.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Gle. prvo da razjasnimo. ja znam da to nije posao iz filma, jedino djeca od 5-6 godina misle da ono sto je u filmu da je to isto tako i u stvarnosti.
Iskreno, znam da se bez diplome danas nista ne moze, a i sa njom je tesko, toga sam svjestna. Taj mi se posao svidja, razumijete, kad nesto volite. Banalan primjer, ja volim da igram kosarku, treniram je. Najveci rizik kao i u svakom sportu da polomis ligamente, i u prevodu si citav zivot "invalid" ali je ljubav takva da je ja idalje igram, i svjestan sam rizika... I ako je taj rizik nasprem ovog posla ravan nuli. Muhamed Ali je obozavao boks. A znao je da moze dobiti batine na svakom mecu, ali njega ni bog nije mogao od toga da udalji.

Inace idem i u srednju skolu koja ima strucne predmete, poput knjigovodstva, pravo, ekonomija, korespondencija i sl.. .Naravno sa srednjom skolom si idalje kanta.. Ali opet,  ne uspije li posao ( policija ), mogu naci neku firmu da vodim knjige, trgovine i sl. .I snacu se da prezivim dok ne dobijem posao.

Takodje, za godinu dana, ako bog da, izlazim na medjunarodni ispit iz engleskog jezika ( radi se u cambridge centru u BL, i ako vec 8 godina idem redovno na kurs, radeći sa oxford knjigama ). Ako polozim taj medjunarodni ispit, imacu zvanje Profesora Engleskog jezika.. Njih ima kao i pravnika, ali opet nikad ne reci nikad. Imam hrvatsko drzavljanstvo, hrvatska je u EU. Pola evrope mi je otvoreno. Takodje preko interneta se mogu naci poslovi u Americi/kanadi , pod nazivom "red target". Ako ste bas vi ono sto oni traze ( prof. engleskoh jezika ). Oni vam daju smjestaj,hranu, platu + mogucnost napredovanja ( tj. da studiras jos nesto ), radni staz, drzavljanstvo.

A to sto se tice veze, svjestan sam. Veza radi cuda. Imam po BL, tj. moj otac ima neke ljude koji bi mogli nesto srediti.

A sto neki znaju, a neki ne, ljudi koji imaju hrvatski pasos, tj. koji imaju hrvatsko drzavljanstvo mogu bez vize da se krecu po citavoj Sjevernoj ali i Juznoj Americi.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2014, 21:49:22 od cojki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.