Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Да ли подржавате концерт Дорис Драговић у Београду ???
Да
26.3%  (5)
Не
73.7%  (14)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pukla ko zvecka - Doris Dragovic prodala samo 1000 karata  (Pročitano 7871 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
KARLEUŠA BRANI DORIS DRAGOVIĆ: Drago mi je što će pevati u Srbiji, ona je istinska diva!
- Uvek je izazivala divljenje svojim glasom i lepotom. Izuzetno cenim nju, Severinu, Rozgu, Ninu, Dzibonija, Graša, Masima, Josipu, Terezu... Veliki umetnici - napisala je srpska pevačica na svojoj Fejsbuk stranici

 
Foto: Marko Todorović, TV Hepi
Jelena Karleuša stala je u odbranu Doris Dragović, koja će uskoro održati koncerte u Beogradu i Novom Sadu. Srpska pevačica je na svojoj Fejsbuk stranici napisala je da je Dragovićeva prava diva, a da pored nje ceni i ostale muzičke zvezde iz Hrvatske, poput Severine Vučković, Jelene Rozge, Josipe Lisac i Džibonija.


Izjavu Jelene Karleuše prenosimo u celosti.

“Izuzetno me raduje što će Doris Dragović imati koncerte u Srbiji. Uvek je izazivala divljenje svojim glasom i lepotom. Istinska je Diva i legenda velike Jugoslavije. Izuzetno cenim nju, Severinu, Rozgu, Ninu, Dzibonija, Graša, Masima, Josipu, Terezu… Veliki umetnici. Muzika ne sme da ima mračnu ulogu u nacionalističkim previranjima, u ratovima, mržnji, politici, propagandi… I žao mi je kada vidim da su moje kolege iz svih ex YU republika I IZ SRBIJE, žrtve tog bezumlja” – napisala je Jelena Karleuša i dodala:

“Kao neko ko je mnogo propatio u Srbiji zbog svojih stavova, istine i hrabrosti, i ko je na svojoj koži osetio nepravdu zbog političke “NEkorektnosti”, imam potrebu da javno dam podršku svima onima koji dolaze u Srbiju da pevaju. Ovde se pare NE zarađuju, OVDE PARA, POGOTOVO U MUZICI-NEMA! Ali ima puno normalnih ljudi kojima je do muzike, igre, veselja-ne do mržnje i mraka. Želim vam svima divan dan, okupan smehom i muzikom! OPEN YOUR MIND Vaša JK️”, stoji u izjavi srpske pevačice.

(Telegraf.rs)

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
medveđa usluga...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Pogotovu mi smetaju ovi koji u svojim repertoarima imaju te debilne tekstove , tipa:
"Malo mi za sricu triba
da me zove moja lipa
da mi kazu zlato moje
lipe usne te njegove
vilo moja dalmatinska
zelja se u tilu stiska
bez njega je dusa suva
kao i maslina bez ulja"


Ili ona kravetina sa popularnim filmom, i sva ta Dalmatinska bagra sa tim glupim izgovorom.
Da sam ja neka vlast, trazila bih da se odradi prevod na cirilici, dostavi svima koji su kupili kartu, po sistemu dragog Vojvode.
Tacka.

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Pogotovu mi smetaju ovi koji u svojim repertoarima imaju te debilne tekstove , tipa:
"Malo mi za sricu triba
da me zove moja lipa
da mi kazu zlato moje
lipe usne te njegove
vilo moja dalmatinska
zelja se u tilu stiska
bez njega je dusa suva
kao i maslina bez ulja"


Ili ona kravetina sa popularnim filmom, i sva ta Dalmatinska bagra sa tim glupim izgovorom.
Da sam ja neka vlast, trazila bih da se odradi prevod na cirilici, dostavi svima koji su kupili kartu, po sistemu dragog Vojvode.
Tacka.


Mene samo zanima kako ce ovu da zapeva s publikom u Areni,bice im kao da su imali pregled kod logopeda :

Vrime luga, luzine i leda
vrime skrtog ca ni plivat' ne da
odnilo mi sve ca na nju slici
teplu pismu, dalmatinske rici

A za zivot kad triskaju vali
kad nas tisti, mrvu pisme fali
da sve vrati na kamen skaline
staru klapu, zvuke mandoline

REF.
Nek te cuju nevere i gromi
niz mizerje ca po skinji lomi
stadjun vitri u monturi drace
s pismom stace i pasat' ce

I ne klecaj, odnjisce ne gasi
prosti mrizu da joj kraja nije
pivat' ce te judi iste duse
s obilancom o malinkolije

A za zivot kad triskaju vali
kad nas tisti, mrvu pisme fali
da sve vrati na kamen skaline
staru klapu, zvuke mandoline
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Kao sto sam rekla, ja bi ovo zakonom zabranila.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.107
haha.. pa meni je to simpaticno. Mom bivsem pjevacu u bendu, Beogradjaninu je pape Dalmatino.
Non stop je iz zajebancije tako pricao.

A kako to mislis zabranit.. dodju engleski autori pa ljudi pjevaju na engleskom a dijalekt je grozan i nerazumljiv.

I to ne vidim da nam je u udzbenicima nego na koncertu koje publika (izdajnik Svetog Save) plati sam.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ko ovo jos slusa jbt Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
KARLEUŠA BRANI DORIS DRAGOVIĆ: Drago mi je što će pevati u Srbiji, ona je istinska diva!


Diva brani divu. Smile




POTPUNI DEBAKL DORIS DRAGOVIĆ: Arena prazna, kolege iz Srbije bojkotovale koncert!


Pevačica je jedva skupila 1.500 ljudi koji su želeli da prisustvuju koncertu u Kombank Areni, iako je to bio njen prvi nastup posle 25 godina.









Potpuni debakl.

Za prvi nastup Doris Dragović nakon 25 godina u Beogradu od samog početka nije vladalo nikakvo interesovanje, ni publike, ali izgleda i VIP ličnosti. Pevačica je uspela da privuče pažnju 1.500 ljudi, iako Kombank Arena prima oko 20.000 duša.

Kako je javio Kurirov reporter, Kombank arena nikad nije bila praznija, a ispred VIP ulaza apsolutno nije bilo nikoga.

Doris je koncert počela pesmom  "Marija Magdalena".
"Srce mi veoma jako lupa. Hvala vam najlepše, dragi prijatrelji. Drago mi je što smo se sreli u ovako lepom danu. Želim vam ako još niste, da se večeras zaljubite", pozdravila je Doris beogradsku publiku.

"Čulo se dobrih glasova. Neki bolje pevaju od mene. Mi smi ipak nazvali koncert po istini", rekla je Doris i zapevala "Malo mi za sriću triba".

Na sceni se Doris pridružila mlada zvezda Ilma Karahmet, koja se takmiči u šouu "X factor". Njih dve su u duetu otpevale pesmu "Sudnji dan". Niko od kolega iz Srbije nije došao da podrži Doris Dragović.

Iako već tri meseca traje kampanja za njen koncert 14. februara, ona je prodala nešto više od 1.000 karata.

Podsetimo, Doris Dragović nije prodala više od petsto karata i za svoj osmomartovski koncert u novosadskom Spensu, zbog čega su organizatori bili prinuđeni da njen "spektakl" izmeste u malu dvoranu, čiji je kapacitet oko tri hiljade mesta.

Izvor: Kurir

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Kaze zena sama "Malo mi za sricu triba"...i poslusali je doslo 1500  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.