Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Да ли подржавате концерт Дорис Драговић у Београду ???
Да
26.3%  (5)
Не
73.7%  (14)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pukla ko zvecka - Doris Dragovic prodala samo 1000 karata  (Pročitano 7901 puta)
01. Feb 2014, 07:53:19
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
PUKLA U BEOGRADU: Doris Dragović prodala samo 1.000 karata!


Ko zvečka: Dragovićeva se tokom rata hvalila da je 11 Srba poslala u smrt, a sada će, verovatno, doživeti debakl u najvećoj dvorani na Balkanu
Doris Dragović

Još joj mnogo za sreću treba.

Za prvi nastup Doris Dragović nakon 25 godina u Beogradu ne vlada nikakvo interesovanje! Iako već tri meseca traje kampanja za njen koncert 14. februara u Kombank areni, ona je do sada prodala samo 1.000 karata!

Džaba joj marketing

Hrvatska pevačica koja je tokom ratnih sukoba pogrdno govorila o Srbima, i čak se, kako je zabeleženo u knjizi Zdravka Krstanovića „Priče iz Hada“, hvalila kako je 11 srpskih boraca u okolini Petrinje pesmom navukla u smrt, pokušava da publiku privuče i svojim gostovanjima u raznoraznim zabavnim emisijama - ali ne ide!

Kad se pogleda mapa Arene, jasno se vidi koliko je ulaznica ostalo u prodaji - oni koji su do sada rezervisali svoja mesta ladno se mogu smestiti u prostor veličine seoskog doma kulture. Bez guranja. Istina, ima još vremena do Dana zaljubljenih, baš kao što je istina da euforije zbog nastupa Doris Dragović nema.

- Kad u Arenu dolaze pevači iz inostranstva, uključujući i one iz regiona, obično se ulaznice za njihov nastup rasprodaju mesecima ranije. Ali, na primer, karte za nastup Natali Kol su išle loše, baš kao što je slučaj s Doris, tako da je njen nastup tada premešten u Dom sindikata - kaže izvor Kurira blizak organizaciji.
Ulaznice za Dragovićkin koncert prodaju se po ceni od 1.500 do 2.900 dinara, odnosno 6.000 dinara za lože.

Duvaće promaja

- VIP mesta i fan-pit uvek prvi planu, a sada ima mesta koliko hoćete. Planirano je da bina bude na sredini Arene, tako da više od polovine tribina nije u prodaji, a u onom delu koji jeste nivo 400 je zatvoren - naglašava naš sagovornik .
To što srpska publika bojkotuje nekadašnju „kraljicu Torcide“ ne treba da čudi - ona je po završetku sukoba na prostorima bivše Jugoslavije tvrdila kako joj ne pada na pamet da peva u Srbiji.






Cenzura
IZBEGAVA PRIČU O UČEŠĆU U RATU


Doris Dragović je boravila u Beogradu kako bi dala nekoliko intervjua i gostovala u „X faktoru“. Njen menadžment je zahtevao od novinara da pre razgovora dostave pitanja kako slučajno neko ne bi upitao o njenim aktivnostima u ratu. Kad su u dva navrata uspeli da proture to pitanje uživo, poput ekipe „Ekskluziva“, Doris je prekidala intervju ne želeći da o tome govori.

текст преузет са
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Safari 537.73.11
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

Dzabe priprema po novinama,..dzabe sve....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
таман може и оне из Новог Сада да смести у Дом синдиката да се не брука двапут пошто не верујем да је и тамо продала више

ако ништа друго бар ће сви моћи да буду у првом реду  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Nina Badrić se rasplakala u "Areni"! (FOTO) (VIDEO)

Popularna hrvatska pevačica je oduševila oko 10.000 ljudi u "Kombank areni", a tokom odličnog koncerta koji je trajao skoro tri sata publika je horski pevala sa Badrićevom. Velike ovacije su dobili i Toni Cetinski, Željko Joksimović, Sergej Ćetković i Hari Mata Hari koji su bili specijalni gosti







Gibonni održao spektakularan koncert u beogradskoj Areni! (Foto)

Splitski kantautor Džiboni održao je sinoć prvi koncert u Kombank Areni u Beogradu.

Zlatan Stipišić Džiboni prvi put je, nakon 20 godina karijere, nastupio u Beogradu pevajući tri sata pred oko 17.000 posetilaca, a specijalni gosti bili su mu muzičari sa kojima je sarađivao tokom svoje karijere- Vlatko Stefanovski, Damir Urban koji je oduševio publiku pesmom "Budi moja voda" , Londonski gospel hor, kao i Maja Azucena sa kojom je sarađivao na nekoliko albuma.


- Hvala Bogu da se nevini mogu vratiti svojim porodicama kao slobodni ljudi. Zadivljujući je mir i dostojanstvo kojim smo prošli put od optužbe do oslobađajuće presude. Dobro došli kući - poručio je  Zlatan Stipišić Džiboni.




Merlin oborio rekord beogradske "Arene"

Treći koncert Dina Merlina u "Beogradskoj areni" kasnio je skoro sat vremena, ali to nije sprečilo verne fanove popularnog pevača da strpljivo sačekaju najbolji provod u životu. Atmofera je bila fenomenalna, a prema mišljenju onih koji su imali prilike da isprate sva tri koncerta, možda najvatrenija do sada.


- Ma, kakav suživot sa Srbima! Bog ne voli one koji siju nered i on će ih ukloniti pomoću naših pušaka.

Dorodosla Doris nadam se da ces prodati pet arena!!!
« Poslednja izmena: 01. Feb 2014, 09:26:23 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
na kraju se sve svodi na to hoće li neko da sluša njene popevke... meni su smor
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Prvo sam se radovala kad je oluja brisala po Amerikama, pa nas je snasao orkanski spich. Sad se bojim da se radujem, pevace mi Doris na uvce. Karma je kucka - zato - no comment. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Ova je jos i dobra, cuo sam da je Kreketusa skoro na Kopu prodala samo 9 (i slovima devet) ulaznica  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Nina Badrić se rasplakala u "Areni"! (FOTO) (VIDEO)

Popularna hrvatska pevačica je oduševila oko 10.000 ljudi u "Kombank areni", a tokom odličnog koncerta koji je trajao skoro tri sata publika je horski pevala sa Badrićevom. Velike ovacije su dobili i Toni Cetinski, Željko Joksimović, Sergej Ćetković i Hari Mata Hari koji su bili specijalni gosti
...

I dokle brojanje ko je sta reko. Dok ne stasa nova generacija pjevaca ili sta. Da ne slusamo ni Amere, jer su nas bombardovali.

Stoje uz svoje i mi stojimo uz svoje. Razmjene robe i ideja treba da bude pa makar i s Turcima i Njemcima.

Dzibonijeva muzika mi se svidja i platim covjeku koncert. Boli me kurac sta je "jednom rekao" ne kupujem municiju ili srpske glave od njega.

Nedaj Boze Balasevic rekao da mu je hrvatski jezik ljepsi tj. "cistiji"..IJAOO.. istjerajmo ga iz drzeve.

Kusta je cudak  dok ne pocne da prica "Divna je Srbija, nidje nema dirljivih momenata da zene ujutru piju rakiju".. e onda "To Srbine, sta ti je covjek genijalac - vidis kako je nacitan."

Za Novaka bi vecinu bolio tuki da se ne busa o Srbiji.

Najbolje da slusam Milosa Bojanica i Eru, oni su najvece patriote.

==

Doris Dragovic meni, a vjerovatno ni narodu nije bas upecatljiva. Mada je zena i lijepa i lijepo pjeva.. al nije zanimljiva.

Ako se nece lijepom pjesmom zaboravit na sranja, ja stvarno ne znam kako ce.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2014, 17:47:51 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Meh... moje zene (tetke) su je slusale kad sam bila mala.
Gomila pesama o ostavljenim zenama ili prevarenim zenama... ili nesrecnim zenama...
Znam da se i tada pricalo da bas voli Srbe... mislim na muskarce...
Slusala sam je jednom na koncertu... kada sam imala... prf... 10 godina...

I mislim da mi je to dovoljno od nje za citav zivot...

Zaista ne volim taj tip pevacica i muzike... kao ni onu sto se dere My heart wil go on.... and on... and... on...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
mob
Samsung GT-S7580
Ако је текст на почетку тачан, не само да не подржавам, него мислим да су сви ови што су отишли дебили и да је и толико карата превише. 

« Poslednja izmena: 01. Feb 2014, 20:45:14 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.