Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula 1 - sezona 2014  (Pročitano 65015 puta)
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Apple iPhone 7 Plus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
http://www.f1-serbia.com/najnovije/marchionne-vettel-je-i-nasa-velika-kocka Bas me interesuje kako ce se Fetel ponasati kad vidi kakav krs ce voziti.
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 600.1.4
mob
Apple iPhone 7 Plus
Zna on da je dosao da vozi krs. Sigurno nije ni ocekivao da ce uzeti titulu u skorije vreme jer to niko nije mogao ni da mu garantuje. Ferrari krece u potpuno novu eru i drago mi je da su sa ovime fakticki rekli da ne ocekujemo nista sledece godine. Dosta je bilo laznog odrzavanja nade tokom predsezone. Sve deluje solidno, izjave iz tima su pozitivne i onda dodjemo na prvu trku i na najbolniji nacin tifozi saznaju da je bolid krs. Ovako su skinuli pritisak sa sebe i to ce im biti itekako potrebno sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ok, slazem se ja da je on svjestan u sta se upusta. Ali za male stvari je vristao u Red Bulu. Pa me interesuje kako ce funkcionisti u krs bolidu, jer je to za njega uglavnom nepoznata situacijia. Sto se tice ostalih konstatacija, apsolutno se slazem Zare. I mene konacno raduje iskren i posten pristup Ferarija, bez nekih nerealnih ciljeva i laznih obecanja. Promjene su bile neophodne i zahtjevaju vrijeme, ali nadam se da ce konacno biti to to.
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Ali za male stvari je vristao u Red Bulu.
Вероватно су те мале ствари уствари биле паре. Овде му је вероватно понуђено више него у Ред Булу, јер Ферари је једини који је ту од 1950 године који је учествовао у свим сезонама и вероватно имају највише пара од свих осталих. И боле ће га уво да ли ће титулу освојити или не ако му дају 30м годишње. Или већ колико. Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Nije stvar u parama, jer u Red Bulu nije zaradjivao nista manje od Kimija i Fernanda. Po meni njegov prelazak je vise stvar nekog prestiza i zelje za nekim novim izazovom. Nije isto voziti za Ferari i Red Bul, pa koliko god taj Red Bul imao uspijeha. Ferari ti je u F1 ono sto ti je san svako igraca u fudnalu Real M. A kontam da mu je i ego malo bio uvrijedjen zbog nacina na koji je bio tretiran prosle sezone.
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
А овде у Ферарију ће се борити за неко 8 место. Ако је баш хтео тако требао је сачекати пар година да се ови мало опораве ако икако могу. Мада не верујем. Једино ако се Жан Тод врати тако могу нешто урадити. Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
А овде у Ферарију ће се борити за неко 8 место. Ако је баш хтео тако требао је сачекати пар година да се ови мало опораве ако икако могу. Мада не верујем. Једино ако се Жан Тод врати тако могу нешто урадити. Smile
Ne slazem se ni sa jednom tvojom konstatacijom. Cisto da se zna.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Ти мислиш да ће нешто да ураде?
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Sezona bez pobjede, uz samo dva podijuma, ako se dobro sjecam, je svakako debakl za Ferari. Losije od prosle sezone ne moze biti i svakako da ocekujem sezonu napretka i bolje rezultate nego u prethodnoj. Oni sami ne obecavaju nista, jer je baza za sledecu sezonu krs bolid. Ali bas kao sto Zare rece fakticki se krece sa nule, djeluju rastereceno i meni to daje razlog za optimizam. Licno i pored svega toga ocekujem bar jednu pobjedu, jer takav brend kao sto je Ferari sebi ne moze i ne smije dozvoliti jos jednu katastrofalnu sezonu.
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.