Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:28:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: FIFA vs. PES
FIFA
22.4%  (103)
PES
77.6%  (356)
Ukupno glasova: 459
Idi dole
Stranice:
1 ... 67 68 70
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FIFA vs. PES  (Pročitano 63630 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC 
PES=Arkada 
FIFA=Simulacija 
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Apple iPhone
Mozda si mislio suprotno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple Iphone 4s
pogresio covek u pisanju  Smile

suprotno naravno...
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC 
Although Pro Evolution Soccer fans bought last year's game in droves, it was unfortunately an all-time low for the series on the PlayStation 3. Poor graphics, dreadful presentation, and basic online play failed to make the most of the hardware, and it was a step back in gameplay terms. Pro Evolution Soccer 2009 doesn't completely redress the balance, but it's a step in the right direction, with new game modes, an improved editor, and even a Champions League licence. Additionally, this is a more enjoyable game to play thanks to its slower pace, more responsive control system, and simple passing mechanic. Unfortunately these are only small fixes, and though there's a solid game at the core,[glow=red,2,300] it's one that still fails to keep up with the times.[/glow]



http://www.gamespot.com/ps3/sports/pes2009/review.html?om_act=convert&om_clk=gssummary&tag=summary;read-review

PES=Arkada
FIFA=Simulacija 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fifa-pes.jpg
(123.11 KB, 1280x620)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da je veci uzitak igrati Manager Mode u FIFI nego Master League u PES.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung 
nemoj te se ljudi zamlacivati sa internet ocenama jer svi znamo da FIFA ima nenormalnu marketinsku podrsku! lepo ukljucite i odigrajte pa ce te shvatiti da je pes i dalje tata!u ostalom kupite novi screenfun pa ce te videti ocenu fife i ocenu pes.To sto fifa ima mnogo veci duzdet i sto ima licence od mnogih beznacajnih liga..to je bzvz gameplay je bitan,fizika lopte,kretanje igraca...tkaod aje PES i dalje daleko ispred fife
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Glose Core

Zodijak
Pol
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja sam pre igrao mnogo Fifu ali kada sam probao PES,vise nikad,ali ponavljam nikad se nisam vratio na fifu niti cu....Pes je mnogo superiorniji fudbal i realniji a i grafika je mnogo bolja,na fifu su toliko isprane teksture da je to neverovatno (pricam za pc verziju).Pes rules
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja sam ceo svoj zivot vise voleo i igrao FIFU od PES-a...Fifu sam po ceo dan igrao kod kuce,a pes samo kada odem kod rodjaka koji fifu ne moze da smisli...Ali ove godine,sto se mene tice,pes je mnogo bolji.Brate sada konacno golman brani kao covek a ne kao masina! Konacno je moguce da das gol,a da lopta golmanu prodje izmedju ruke i noge...Da ne bude svaki sut super giga multi fels...Da igrac traljavo sutne ako sutira iz okreta,a ne bombu u raslje.
Mnogo je bre realnije.Kada udjes u sesnaesterac a golman se zajebe pa ostane na liniji,tu su sanse da das gol 95% jer se takve situacije i u stvarnosti tesko brane.A u fifi,loptu koja je golmanu u krugu od dva metra oko njega hvata zivu,a tri metra izbacuje u korner...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 
Velika vecina misli da je PES bolji od FIFE....... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


uzivati u zivotu i doziveti stotu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 625
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung d900i
razlozi zbog kojih vise volim pes od fife.1.u fifi lopta prolazi kroz golmana.2.u fifi dajem golove sa pola terena.3.u fifi golovi iz kornera padaju ko ludi.4.jedna pohvala u fifi je pre godinu dve bio nisan na slobodnom udarcu,ko da pucam iz puske  Smile. vi sto volite fifu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 67 68 70
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:28:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.