Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:15:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeftine avio kompanije, najveci broj na jednom sajtu  (Pročitano 23930 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Promotivni let završen odlukom o zabrani

Beogradska avio-kompanija „Centavija“, koja je juče imala promotivni čarter let od Beograda do Podgorice, nije dobila dozvole za redovne letove u Crnu Goru, saopštilo je Ministarstvo za pomorstvo i saobraćaj Crne Gore. Avion ove kompanije juče je bez problema oko 11 sati sleteo na podgorički aerodrom i vratio se za Beograd, nakon čega je stiglo obaveštenje iz Crne Gore.

- Dobili smo dozvolu od Direktorata za civilno vazduhoplovstvo SCG, usaglasili smo red letenja sa nadležnom kontrolom i potpisali ugovor sa podgoričkim aerodromom. Takođe, 14. oktobra smo obavestili i crnogorsko ministarstvo o čarter letu koji uvodimo na liniji Beograd - Podgorica, tako da ne razumemo na koje se oni propise pozivaju - kaže Vladimir Ponjević, izvršni direktor avio-kompanije „Centavija“.

„Pošto niste postupili po važećim propisima Republike Crne Gore, obaveštavamo vas da do donošenja odluke po vašoj molbi za odobrenje čarter saobraćaja morate obustaviti vaše letove prema Podgorici“, navodi se u saopštenju Ministarstva pomorstva i saobraćaja Crne Gore. O ovom slučaju su obavešteni svi nadležni. U „Centaviji“ tvrde da je reč o nerazjašnjenim odnosima dve države. Svim putnicima koji su kupili karte za letove ove kompanije biće vraćen novac, ali juče u „Centaviji“ nisu znali da nam precizno kažu kako će se u Podgoricu vratiti dvadesetak novinara crnogorskih medija, koji su stigli u Beograd promotivnim letom ove kompanije.

B. Jelovac

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Neznam dali ste za ovu Avio kompaniju culi ali isto nudi veoma povoljne karte za Srbiju,meni je ova kompanija spas jer sam inace putovao sa Jatom i za ono sto nude definitivno su preskupi.
Evo adresa pa pogledaj te sami....
Ovo je vise ako zelite u Europu iz Srbije ili iz Europe za Srbiju letiti.

https://booking.swiss.com/web/bbf.htm?lang=2&page=BBF
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
„Rajaner“ najgori

Anketa među putnicima


Lou kost kompanija „Rajaner“ proglašena je za najgoru vazduhoplovnu kompaniju na svetu zbog skučenog prostora, neudobnih sedišta, neprijatnog osoblja i kašnjenja.


„Trip advajzer“, onlajn služba za pružanje usluga putnicima, anketirala je 4.000 ljudi postavljajući im pitanja vezana za aerodrome, vazduhoplovne kompanije, probleme prilikom putovanja i najpopularnije destinacije. „Rajaner“ nije jedini jeftini avio-prevoznik koji su putnici kritikovali. Na drugom mestu se nalazi „Izidžet“. „Britiš ervejz“ je najbolji, dok je „Hitrou“ proglašen za najgori aerodrom. Uprkos tome, „Rajaner“ očekuje da će ove godine prevesti 42 miliona putnika, a to znači, kaže u toj kompaniji, „da nešto sigurno radimo kako treba“. Osnivač Majkl O’Liri je uvek oštro kritikovao rivale, dok se osoblje ranije žalilo na niske plate, dugačko radno vreme i na to što su sami morali da kupuju uniforme.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
Neznam dali ste za ovu Avio kompaniju culi ali isto nudi veoma povoljne karte za Srbiju,meni je ova kompanija spas jer sam inace putovao sa Jatom i za ono sto nude definitivno su preskupi.
Evo adresa pa pogledaj te sami....
Ovo je vise ako zelite u Europu iz Srbije ili iz Europe za Srbiju letiti.

https://booking.swiss.com/web/bbf.htm?lang=2&page=BBF

@2005 sve je to lepo! Swiss je naslednik swissair-a i oni su crveni i tako!

Ali kad si vec stavio swiss, shto ne stavi alitaliu (koja sad ima promocije), lufthansu (koja isto ima promocije), BA (koji ima promocije)

bolje bi bilo da si stavio te promotivne karte nego stranu za booking Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Konqueror 3.5
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa neznam ti ja tko sada sve ima promotivne karte a tko ne...Swiss sam nasao i vidio da su povoljni pa ce se sigurno netko naci kome treba. Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 98
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Motorola V3i
Po­nu­da u obla­ci­ma


BE­O­GRAD - Osim ka­ra­ta za Cr­nu Go­ru i po ne­ke za po­je­di­na od­re­di­šta u jed­nom prav­cu, re­por­te­ri "No­vo­sti" ni u četvrtak ni­su us­pe­li da pro­na­đu avi­on­ske kar­te "Jat Er­vej­za" po pro­mo­tiv­noj ce­ni.
U agen­ci­ja­ma ko­je ih pro­da­ju, po­put "Tra­vel ha­u­sa", i da­lje tvr­de da kar­te po pro­mo­tiv­noj ce­ni mo­že da do­bi­je sa­mo onaj put­nik ko­ji je "flek­si­bi­lan i sre­ćan". Re­por­te­ri "No­vo­sti" ko­ji su to­kom da­na ob­i­šli ne­ko­li­ko be­o­grad­skih agen­ci­ja us­pe­li su da na­đu sa­mo pro­mo­tiv­ne kar­te za Cr­nu Go­ru (po­vrat­na 101 evro sa tak­sa­ma, u Cr­noj Go­ri tre­ba pla­ti­ti još 15 evra), ali je i tu broj ogra­ni­čen.
Ina­če, "naj­pro­mo­tiv­ni­ja" kar­ta u jed­noj "Ja­to­voj" po­slov­ni­ci do Di­zel­dor­fa, u no­vem­bru, sa tak­sa­ma ko­šta 250 evra. Isti aran­žman sa "Luft­han­zom"je 139 evra!
Pre­tra­gom ne­ko­li­ko si­ste­ma naj­jef­ti­ni­ja "Ja­to­va" po­vrat­na kar­ta do Frank­fur­ta je od 218, Lon­do­na od 220, do Mo­skve od 247 i Pa­ri­za od 260 evra. Ce­ne su sa tak­sa­ma, jer dru­ga­či­je ne mo­gu da se ku­pe. Po­vrat­ne po ce­ni od 99 evra za ove gra­do­ve ni­su mo­gle da se pro­na­đu u oba prav­ca. Mo­že se na­ći po ne­ka kar­ta u jed­nom prav­cu po pro­mo­tiv­noj ce­ni, ali po­vra­tak je po re­dov­noj ta­ri­fi.
- Kar­te u jed­nom prav­cu mo­gu da ku­pe sa­mo dr­ža­vlja­ni ze­ma­lja u ko­je se pu­tu­je, ili na­ši gra­đa­ni sa stal­nim bo­rav­kom, a tu­ri­sti ko­ji, even­tu­al­no idu u Ne­mač­ku da ku­pe ko­la, mo­ra­ju da pla­te po­vrat­nu kar­tu iako je ne­će is­ko­ri­sti­ti - ka­žu u "Kon­ti­ki­je­voj" po­slov­ni­ci, ko­ja pro­da­je avi­o­kar­te.
U agen­ci­ja­ma, ko­je go­di­na­ma pro­da­ju avi­o­kar­te, vla­da enig­ma šta je pro­mo­tiv­no u ne­dav­no re­kla­mi­ra­nim kar­ta­ma "Jat Er­vej­za". Jer ne sa­mo da je ove kar­te go­to­vo ne­mo­gu­će do­bi­ti, već je na­ci­o­nal­na avi­o­kom­pa­ni­ja i pre, uglav­nom, bi­la jef­ti­ni­ja na li­ni­ja­ma gde ima kon­ku­ren­ci­ju.
Re­por­te­ri "No­vo­sti" ni­su us­pe­li da na­ba­ve kar­tu po pro­mo­tiv­noj ce­ni od 69 evra, čak, ni do Sko­plja, gde avi­on uvek od­la­zi pra­zan.
Pro­mo­tiv­ne kar­te, osim za Cr­nu Go­ru, re­por­te­ri "No­vo­sti" ni­su pro­na­šli­ni pu­tem "Ja­to­vog" re­zer­va­ci­o­nog si­ste­ma pre­ko in­ter­ne­ta, ko­ji va­ži za jef­ti­ni­ji od po­slov­ni­ca, jer je pro­vi­zi­ja 10, a ne 40 evra.

ČE­TI­RI ME­SE­CA

"JAT" sa­da pro­da­je pro­mo­tiv­ne kar­te za Cr­nu Go­ru za 39 od­no­sno 49 evra (sa tak­sa­ma 101 evro). Ali, po ovoj ce­ni već če­ti­ri me­se­ca mo­gu da se ku­pe u "Mon­te­ne­gro er­laj­nsu".



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 98
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Motorola V3i
Pri­ze­mlji­la ih Pod­go­ri­ca

BE­O­GRAD - Zbog op­struk­ci­je Mi­ni­star­stva za po­mor­stvo i sa­o­bra­ćaj Cr­ne Go­re pr­va re­gi­o­nal­na ni­sko­bu­džet­na avi­o­kom­pa­ni­ja "Cen­ta­via" u četvrtak je ob­ja­vi­la da pri­vre­me­no ob­u­sta­vlja čar­ter sa­o­bra­ćaj.
Či­ni se da je kon­cept evrop­skog otvo­re­nog ne­ba iš­če­zao već na pr­vom ko­ra­ku sa kom­ši­ja­ma Cr­no­gor­ci­ma. Ta­ko je u sre­du po­sle sa­mo jed­nog po­vrat­nog le­ta ka Pod­go­ri­ci iz­ne­na­da sti­gao do­pis cr­no­gor­skog mi­ni­star­stva o za­bra­ni le­to­va "Cen­ta­vi­ji" zbog, ka­ko je na­pi­sa­no, kr­še­nja pro­pi­sa Cr­ne Go­re.
Iz "Cen­ta­vie" ka­žu i da će svi put­ni­ci ko­ji su u sredu ot­pu­to­va­li ovom fir­mom do Pod­go­ri­ce, a pla­ti­li po­vrat­nu kar­tu bi­ti pre­ve­ze­ni avi­o­ni­ma JAT. Ka­ko ka­žu u ovoj kom­pa­ni­ji, ne že­le da put­ni­ci i da­lje sno­se po­sle­di­ce pri­ti­sa­ka ko­je vr­ši Ra­doš Šu­ćur, po­moć­nik mi­ni­stra za sa­o­bra­ćaj Cr­ne Go­re, ko­ji je ob­ja­snio da ne pri­zna­je Di­rek­to­rat za ci­vil­no va­zdu­ho­plov­stvo Sr­bi­je i Cr­ne Go­re. Ina­če, Di­rek­to­rat je po­sle re­fe­ren­du­ma u Cr­noj Go­ri pre­u­zeo sve nad­le­žno­sti, da­je do­zvo­le i ure­đu­je pro­pi­se u obe dr­ža­ve.
- Pred svim me­đu­na­rod­nim in­sti­tu­ci­ja­ma je­di­ni nad­le­žan je naš di­rek­to­rat, sve po­slo­ve vo­di­mo i pred sve­tom ga­ran­tu­je­mo i za cr­no­gor­ske avi­o­ne. Ta­kav je bio do­go­vor sa Cr­no­gor­ci­ma - ka­že za "No­vo­sti" Dra­go­ljub Tr­gov­če­vić, di­rek­tor Di­rek­to­ra­ta za ci­vil­no va­zdu­ho­plov­stvo. - "Cen­ta­vi­ji" ni­je bi­la po­treb­na do­zvo­la za le­to­ve od cr­no­gor­skog Mi­ni­star­stva za po­mor­stvo i sa­o­bra­ćaj, jer još va­že pr­o­pi­si biv­še za­jed­nič­ke dr­ža­ve. Tr­gov­če­vić ka­že da je pro­blem što iz­me­đu dve sa­da odvo­je­ne dr­ža­ve ni­je de­fi­ni­san od­nos oko va­zdu­šnog sa­o­bra­ća­ja, a Di­rek­to­rat Sr­bi­je ni­jed­nom baš zbog ci­vi­li­zo­va­nih raz­lo­ga ni­je do­veo u pi­ta­nje cr­no­gor­ske le­to­ve. S dru­ge stra­ne, za­me­nik mi­ni­stra sa­o­bra­ća­ja Cr­ne Go­re Ra­doš Šu­ćur is­ti­če da će do 1. no­vem­bra bi­ti od­go­vo­re­no "Cen­ta­vi­ji" i da bi do ta­da tre­ba­lo da pre­go­va­ra­ju vla­sti Sr­bi­je i Cr­ne Go­re. Ina­če, Cr­na Go­ra od av­gu­sta ima svoj di­rek­to­rat, ko­ji je nad­le­žan za va­zdu­ho­plov­nu vlast, a deo teh­nič­kih po­slo­va je osta­vljen Sr­bi­ji.

PI­SMO

OBA­VE­STI­LI smo evrop­sku ko­mi­si­ju za va­zdu­šni sa­o­bra­ćaj u Bri­se­lu i me­đu­na­rod­nu or­ga­ni­za­ci­ju za va­zdu­šni sa­o­bra­ćaj o ovom in­ci­den­tu - ka­žu u "Cen­ta­vi­ji". - Oče­ku­je­mo i re­ak­ci­ju i po­dr­šku Mi­ni­star­stva za ka­pi­tal­ne in­ve­sti­ci­je.

TAK­SE

JAV­NO pred­u­ze­će Aero­dro­mi Cr­ne Go­re na­ja­vi­lo je u četvrtak da će od 1. no­vem­bra na­pla­ći­va­ti me­đu­na­rod­nu aero­drom­sku tak­su za le­to­ve od Pod­go­ri­ce i Tiv­ta do Be­o­gra­da.
Me­đu­na­rod­na tak­sa ko­šta­će 15 evra.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
„Centavia“ će ubrzo leteti iz Beograda za Podgoricu

„Centavija“, koja posluje po lou kost principu, privremeno je obustavila čarter saobraćaj do Podgorice zbog, kako kažu u toj kompaniji, opstrukcije Ministarstva za pomorstvo i saobraćaj Republike Crne Gore. U crnogorskom ministarstvu kažu da su oni uvođenjem čarter letova i niskim cenama pokušali da zaobiđu propise i otvore redovnu liniju.

O incidentu je već obaveštena Evropska komisija za vazdušni saobraćaj u Briselu i Međunarodna organizacija za vazdušni saobraćaj, a u kompaniji očekuju reakciju i podršku Ministarstva za kapitalne investicije Republike Srbije.

Milan Moković, pomoćnik ministra za kapitalne investicije, rekao je juče za „Blic“ da je „verovatno reč o malom nesporazumu i nervozi pred uspostavljanje zimskog reda letenja koji počinje da važi 29. oktobra“.

- Sve će biti jasnije sledeće nedelje, a problem će sigurno biti prevaziđen - rekao je Milan Moković.

Radoš Šućur, pomoćnik ministra pomorstva i saobraćaja u Vladi Crne Gore, objasnio je juče odluku svog ministarstva.

- Kompanija „Centavija“ je podnela zahtev za čarter letove, a ne za otvaranje redovne avionske linije na relaciji Beograd - Podgorica. Već duže vreme na ovu temu razgovaram sa kolegom Veljom Ilićem i naš sledeći susret biće verovatno naredne nedelje. U interesu i Srbije i Crne Gore je da se razgovori uspešno završe. Rešavali smo i mnogo kompleksnije stvari, pa zašto ne bismo i ovu - kaže Šućur.

V.N./ B.Ć.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Lou kost kompanija više ne radi
„Centavia“ neće leteti

Dva aviona „Centavije“ odletela su juče za London bez putnika i tako najverovatnije okončala kratkotrajnu karijeru jedne od retkih lou kost kompanija u Srbiji.

Kako „Blic“ saznaje, „Centavia“ je juče poslala zvanični dopis Aerodromu „Nikola Tesla“ da sledeće nedelje neće leteti za Podgoricu, a već juče ujutru je bez putnika poslala nazad dva aviona, koja je iznajmila u Velikoj Britaniji.

U „Centaviji“ nisu želeli da kažu da li su prestali sa radom, pravdajući se time da će jedino merodavno biti saopštenje koje će uskoro izdati tim povodom.

„Blic“ je, međutim, pozvao turističku agenciju „Unis turs“, koja prodaje karte ove kompanije, i raspitujući se za „Centavijin“ let za Podgoricu, dobio kratak i jasan odgovor:

- „Centavia“ više ne radi, zbog čega se i njihove karte za Podgoricu više ne prodaju.

U Direktoratu za civilno vazduhoplovstvo „Blic“ je saznao da „Centavia“ zbog tehničkih razloga nije dobila dozvolu za redovni let, već isključivo samo za čarter letove. Bez dozvole za redovne letove „Centavia“ nije bila u mogućnosti da leti po principu lou kost kompanije, kako je prvobitno bilo zamišljeno.

„Centavia“ je tokom ove letnje sezone isključivo radila kao čarter kompanija, ustupajući svoje avione raznim turističkim agencijama koje su mogle da iznajme mesta za svoje korisnike u njihovim avionima. Te cene svakako nisu bile po principu lou kost kompanija, a u „Centaviji“ su se nadali da će po tom principu moći da lete već od septembra, kad budu dobili dozvolu za redovne letove, što se nije dogodilo.

M. Cvejić


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:15:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.