Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:20:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moja erotska priča na selu  (Pročitano 24757 puta)
20. Dec 2013, 17:41:21
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Browser
Chrome 31.0.1650.63
(((Erotska Priča)))Ja sam momče sa selo i živel sam na selo do svoje 20 godine.   Kad sam imal 13 godina već sam  ga drkal al nema koju pičku da pojebem.   Ja sam još živel na selo a tam nema ni jedna dobra pička jedino ponekad uvatim drugaricu u školu ali i to je bilo sve onako jer je i ona iz selo pa je stidljiva i sve je to bilo škakljivo.  .  .   Vraćao sam se iz škole jedan dan i zamislel sam se i onda jedno dete od 5 godina (koja dolazi ponekad u selo) kaže Ajde dodji da se igramo.  Kvo sam mogal ujdem u avliju ostavim torbu i da se igramo mi se igramo A njena baba nas sve pogledžuje i smeška se.   I ovoj dete kaže ajde da se igramo jurke.   Ne znam kako se to igra???Ona mi obnjašnjava nekude ama mene baš briga i onda reče njena baba ajde ujdi blago babe da jedeš ona uđe u kuću a ja sedoh malo da odanem i baba udje u kuću da da na dete da jede ja sam čul reče deteto u ovim jajima ima dlaka a baba joj odgovori Ono ni pička nevoljaje kad neje rutava i kad je baba izašla pita me baba Jeli sine kako u školu? (to me svaki pital ću ga jebem zašto) i ja kazujem Pa dobro super.   Ima li devojčići?Nema.   A jeli a oces nesto da mi kažeš? oću baba samo pitaj? Jel si jebal neku? Ja sam bio začudjen ali sam bio hladnokrvan i mirno joj odgovorio Nisam ja bi tel i pokušaval sam nešto ali ništa ne narpai.   A jel bi ti volel da baba da pičku.   Ja se mislim pu jebemu mater vidla me kako joj gledam u sisće ustvari o da o da.   Naravno ja reko, ajde ti idi u štalu ja ću dodjem malo kasnije da nas neko ne vidi zajedno.   Deteno i dalje jede ne zna da ću ja da joj jebem babu.   I ja ulazim u štalu baba me čeka ja joj prido ona ripnu na mene tako da sam je držal za dupe, zagrlila me (nosio sam je nisu joj noge bile na podu) noge joj bejoše pod devedeset stepeni a njena pička se sudarala sa mojim kurcem preko drivoljci i cukasmo se imala je osušena usta koja se ljavljaju u tej godina i toj me dodatno napalilo vidlo se da baba zna da se jebe ima iskustvo baba je okrenula glavu da bi ja mogal da joj cukam vrat cukal sam ga tako strastveno tako jako onda sam lagano počel da joj otkopčavam jeleče i otkopčao sam ga taman toliko da se vide njene goleme bujne sise (ja zato i volim babe bre ima za kvo da se uvate a ne ovo danas  dijete nema čovek ruke kude da turi) i bil sam prezadovoljan ne samo kolke su bile OMG te sisće su takoj utegnute nema ni jednan deo osušen kao što joj beše lice i sg sam bio maksimalno napaljen znal sam oduvek da me pale babe a da me ne pale osušene sisće ali sg sam našal to je to eh da je to bilo moguće oženio bih se s nju ma kakve teretane ako devojčići oće dobru figuru neka dojdu na selo na ti motika pa radi.   Nego da se vratimo: bil je to neverovatan prizor sisće koje su ćipele iz jeleka ohhh počel sam da ih mesim da ih ližem a ona turila ruku na moju glavu i provlačila je kroz kosu to babino uff vidi se da si seljak pravi jel znaješ ti da seljaci najlepše jebu zato sam ja i došla na selo ajde seljaku moj ajde, onda sam je natrtio tako da je bila do struka navaljena od napred na tarabu koja razdvaja krave i njihovu hranu[glow=red,2,300] zadigal sam njenu seljačku suknju i počel da je jebem a ruće mi beoše na njene sisće koje sam mesil ona me još više napaljuje oh babino jebi jebi  pa ako bog da pa ostaneš na selo pa da me jebeš svaki dan.  [/glow] ja sam sel na tronožac i uvati je za kukovi stavljaći je na moj kurac i palil sam je još više sedi dedi na kurac tako sela mi na kurac licem prema mene i gledala me u oči i cerila se blago onda ga je osetila duboko i pišta oh oh oh ja viknem ćuti dok te jebem bejosmo odprilike iste visine ali ona sedela  meni u skut moje lice bilo na isti nivo sa njene sisće koje su ćipele iz jeleče počeo sam opet da ih ližem.   Onda sam ustal i stavil sam babu na pod ja sam legal preko nju ali u suprotan smer tako da je njena glava bila tačno kude i moj kurac a njena pička tačno kude moja glava ja sam joj lizal pičku dok je ona u isto vreme meni pušila kada smo završili sa tom pozom ona reče Ja ti njega kvo on znaje.   Onda sam joj zadigal nođe i počel da je jebem u njenu dlakavu pičku i počel sam sg več nenormalnu brzinu dok su njeni opanci samo išli gore dole onda kad smo završili počel sam da je cukam prvo sam je cuknul u opanak pa u vunenu čarapu onda u nogu pa sam sve više išal na gore onda sam stigal do pičku koju sam nekoliko minuta lizal pa sam nastavil na gore cukal sam ju u pupak onda sisće ali postepeno išavši na gore šiju ustanca u usta smo se cukali celi deset minuta ako ne i poviše bilo je tako ohhhhhh cukala se kao nijedna s koju sam se ja cukal do dan današnji  onda sam nastavil na gore da je cukam po lice maramu.   Njoj je bilo jako dobro i cerila se ugrabil sam tu priliku da joj zapušim usta i naglo sam joj nabio kurac u ustanca i dok mi ga je pušila ušla je njena unuka ja joj vrevim izadji sad ćemo mi da dojdemo a baba zbori ujdi pičko babina ona nam se približi a baba vrevi stani tam i gledaj uči se.   Još malko smo se jebali i tu smo završili.  Najbolje jebanje je u selo, i najromantičniji su seljaci.   Jebanje je priroda, a seljaci su najprirodniji, neke seljanke hoce da se ljebu po selo ali ne za pare kao žene iz grada nego zato što im prija.   A seljak kad te stisne znaš da te muško uvatilo bar kako selske devojke pričaju.   Seljak voli da popije ali mnogo voli ženu i seks.   Seljaci su najpre iskreni ne suzdržavaju se da kažu šta misle čak i ako je to nešto čega bi se neke devojke stidele (pogledaj podvučeni tekst).   Zašto sam uopšte napuštao selo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:20:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.