Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lumia 520 pitanje  (Pročitano 4015 puta)
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Isto koristiš oba telefona? Na koliko ti je osvetljenje ekrana na jednom a na koliko na drugom? Aj baš postavi screenshot potrošnje baterije sa s3


U teoriji da...
Malp cesce me na S3 cimaju sa viber porukama, google hangouts-ima i slicnim stvarima, pa cenim da to pravi razliku u potrosnji baterije, sa tim da na s3 imam jacu bateriju od one na 8X.
U principu sam se trudio da podesim da na isti vremenski period aplikacije rade azuriranja, kako ne bi bilo vece razlike, ali je cinjenica da android dolazi u paketu sa vise aplikacija koje se kace na net.
Osvetljenje na 8X ima tri nivoa, low, medium i high, meni je sasvim dovoljno na medium, dok se sa slike vidi na koliko mi je na S3.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot_2013-12-19-13-36-23.png
(130.17 KB, 720x1280)
Screenshot_2013-12-19-13-37-09.png
(137.25 KB, 720x1280)
Screenshot_2013-12-19-13-38-34.png
(50.57 KB, 720x1280)
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
Zastava Obrenovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Samo ako biste mi odgovorili.. Smile
Sta biste vi pre uzeli 720 ili 820
720 mi je mnogo lepsi, a 820 ima vise rama, i cini mi se bolju kameru..
IP sačuvana
social share
Mozda sam lud, ali ne i lud
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Koliko si ti para spreman da das? Po ceni 820 mislim da mozes uzeti ativ s
« Poslednja izmena: 19. Dec 2013, 22:24:12 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
Zastava Obrenovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
[dailymotion][/dailymotion]Pa pazi, na kupujem prodajem, oba kostaju do 200e, tako da je to ta ista suma... Nervira me samo sto je 820 malo deblji, i "nizi" a siri... Ne kamera... 720 je mnogo lep telefon, ali ipak je dosta slabiji...
« Poslednja izmena: 20. Dec 2013, 13:40:23 od MIX100 »
IP sačuvana
social share
Mozda sam lud, ali ne i lud
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Nokia Lumia 520 je best buy low-end uređaj.
Nokia Lumia 620 uz zanemarivo manji ekran u odnosu na L520 donosi prednju kameru i bljeskalicu.
Nokia Lumia 720 donosi veći ekran, bolju kameru i bolji dizajn u odnosu na L620.
Nokia Lumia 820 ima nešto lošiju kameru u odnosu na L720 ali moćniji hardver koji je bitan za manji broj postojećih aplikacija ali će u budućnosti to biti od većeg značaja.
Nokia Lumia 920 izuva iz patika u svemu a može se kupiti nova za 225 eura Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.217 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.