Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 139 140 142 143 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska Srbije: Stižu domaći sistemi  (Pročitano 629320 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

oni nam ustvari cine...time sto nas ne primaju...

apsolutno... Smile
« Poslednja izmena: 22. Jun 2017, 21:05:02 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Smile

oni nam ustvari cine...time sto nas ne primaju...

apsolutno... Smile

Ne ne cine nam nista.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Formiran prvi logistički centar


Поводом формирања Првог логистичког центра Централне логистичке базе данас је одржана свечаност у касарни „Кнежевац“ у Београду.

Свечаности су присуствовали начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић и чланови проширеног колегијума начелника Генералштаба.

Генерал Диковић честитао је присутнима формирање Првог логистичког центра и пожелео им успешан рад.

– Формирањем логистичких центара желимо да све капацитете којима располажемо, а тичу се логистичке подршке, удружимо и ујединимо и да створимо ефикасније јединице и саставе како би лакше извршавали бројне задатке и да би самим тим реализација била ефикаснија. То је наш циљ, поручио је начелник Генералштаба.

Командант Централне логистичке базе бригадни генерал Петар Латковић указао је на то да је Центар је у пуном капацитету почео са радом 12. јуна и да је формиран од људских и материјалних ресурса расформираних јединица 4. складишног батаљона, 5. логистичког батаљона и 1. сабирно-продајног центра Централне логистичке базе, уз преузимање дела логистичких капацитета Гарде.

Према речима команданта Првог логистичког центра пуковника Томислава Алимпића, формирана је „једна од највећих извршних логистичких јединица Војске Србије“.

– Под једну капу стављене су све функције логистичке подршке. Смањен је број управних органа, а повећан број извршних. Обједињено командовање, скраћени токови информација и убрзано кретање материјала већ су дали позитивне резултате, истакао је пуковник Алимпић и додао да ће новоформирана јединица бити „поуздан ослонац и достојан наследник логистичких јединица те да ће пружити подршку јединицама Војске Србије у изградњи њихових оперативних способности“.

Пре данашње свечаности у касарни „Кнежевац“ одржана је и седница проширеног Колегијума начелника Генералштаба Војске Србије на којој су разматрана питања од значаја за оперативне и функционалне способности Војске Србије.

Начелник Генералштаба, са својим сарадницима, обишао је и приказ из делокруга рада Првог логистичког центра, који су припремили припадници ове јединице.

Команда и део јединица Центра размештени су у касарни „Кнежевац”, док су остале јединице размештене на више локација у гарнизонима Београд и Сремска Митровица. Центар данас располаже са више од 40.000 квадратних метара магацинског простора на 11 локација обједињених у пет складишта, оспособљених за пријем покретних средстава, пратећих погонских материјалних средстава, убојних средстава, резервних делова и артикала хране са тржишта, складиштење истих и издавање и дотур јединицама војске. Како у свом саставу има и транспортне и складишне капацитете снабдевање јединица војске је значајно поједностављено.



Nakon što su naše specijalne jedinice završile desetodnevnu  vežbu "Falkon 17" sa grčkim komandosima u Nišu, danas je završena i vežba " Platinasti vuk 2017" koja je trajala 11 dana u bazi "Jug" i u kojoj su učestvovali pripadnici vojske 9 država- Srbije, SAD, VB, Madjarske, Bugarske, BiH, Crne Gore, Makedonije i Slovenije.


IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija

Citat
Nece.

Znas, tako je i Slobodan M. mislio, da je neki faktor i 99te negde marta,  mu pokazali da nije.

Znamo kako je zavrsio.


ne lupetaj  Smile




« Poslednja izmena: 23. Jun 2017, 08:56:47 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2

Citat
Nece.

Znas, tako je i Slobodan M. mislio, da je neki faktor i 99te negde marta,  mu pokazali da nije.

Znamo kako je zavrsio.


ne lupetaj  Smile






Pa vece je lupetanje da neka balkanska drzava, sa vladom kakva je (polu pismeni ljudi),
koja jedva sastavlja kraj sa krajem predstavlja neku bitnu silu i neki faktor.

I jos trip da neka tamo CIA ili ko vec ne moze da provali namere iste.

Mislim kada se to gologuzija i sirotinja za nesto pitala ?


IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083

Mislim kada se to gologuzija i sirotinja za nesto pitala ?



dešavalo se
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
sto bi kesic rekao - buu daleeee  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ja kad sam govorio da oni nama cine uslugu...ja sam se zezao...

oni ladno sad to zvanicno govore... Smile Smile Smile

zadovoljstvo je ovo gledati...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ALO_SRB_0626_01_1000x0.jpg
(1140.06 KB, 1000x1362)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 139 140 142 143 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:16:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.