Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:48:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja stvarno nemam pojma sta cu da radim  (Pročitano 7906 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Pa ja sam za to da napravite neku promenu. Ja inače ne volim promene, ali kada nešto ne ide i ne ide, valja uraditi nešto, a ne ostati na istom.
Inače, je l' on stariji od tebe?
Mislim...iskreno, ja sam za tu vašu vezu  Smile ali menjate nešto što činite, makar pojam o egzistenciji  Smile
Hm, slab sa kintom...a ne sme da mrda jer je umetnik i tu mu je bolje t.j. perspektivnije  Smile
A on ne treba da se plaši da 'prenese' tu njegovu umetnost na neko drugo mesto, jer valjda to prvenstveno nosi u sebi, i ako mu tu ne ide, treba da ide dalje  Smile Mislim ako sam dobro razumela  Smile A možda mu ide savršeno, inspiracija i sve, baš mu tu odgovara da stvara,  dobri rezultati od finih umetničkih vrednosti, ali bez materijalne strane  Smile



Jeste stariji je 5 godina, a i nace on svojom umetnoscu moze da se bavi i na marsu, nego je prednost veceg grada sto daje vece sanse da se prepozna on kao umetnik. A inace rekao mi je da mu treba jos 3 godine da se sredi i da onda mozemo da se uozbiljimo sto se zajednickog porodicnog zivota tice . Ali ja mislim da ce i meni i njemu biti jos teze za tri godine, jer ja sam matora, a zene posle tridesete imaju rizicnu trudnocu, a meni je svejedno rizicno i da sam radjala pre 10 godina jer sam imala neki zdravsveni problem. A ja jedva cekam da postanem mama.. Smile


bobaK_bl   Smile  jako me je dirnulo tvoje obracanje, i kroz citav tekst si mi promenio toliko vrsta osecanja da nisi ni svestan, treba da ides u pisce sto poosto. U svakom slucaju, mislim da cu tvoj tekst iscitavati svaki dan dok vec nesto ne prelomim... hvala ti.


Ajooj MILF ajoooj kuku, pa ne ubijaj me u pojam dosta mi je jedne muke, sad jos da razmisljam kako sam nikakva, matora i naborana  Smile  U svakom slucaju hvala vam sto mi dajete savete, mogu vam reci da mi znace... a sta cu kad sam zaljubljena i kad je on tako romantican i sladak i jebiga..  Smile

Garant je riba...vole oni biti takvi neodoljivi,a ako jeste i nekakav umjetnik imaju dvije stvari koje su vrh i dno takvih ljudi.Umjetnici koji vole bol i uzivaju u njoj pronalazeci sebi novi motiv za savrseno djelo.Umjetnici koji izadju iz svog svijeta i realno pogledaju niz ulicu,dok pri tome sacuvaju svoj svijet i tek Tebi ga kazu.Prve ne zeni ili ne udaj se,druge uzmi kao dragocjeno i vodi ih, ali nikada nemoj dati do znanja da ih vodis, jer vrlo lako mogu sjebati sve i vrlo lako se dizu

on je devica, a za ove dve vrste si u pravu samo sto ja mislim da je on bas mesavina i jednog i drugog zato me sve to tako i zbunjuje, u sustini ni on sam ne zna sta bi. Jer on je sa jedne strane izrazito realan a sa neke druge stvaarno da se zapitas dal  je lud... Smile a toliki je manipulator da je prosto nemoguce da u bilo kakvoj raspravci isteras svoje, mada ja cesto vise i ne znam koji mi je stav jer on me tako zbuni da je prosto kralj. .mada ima malo i toga da sam mozda ja malo mentol Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
kazu da su djevice nevjerne,ako vjerujes u ljubav to bi mogao biti problem
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Какве везе има да ли је девица, риба, мајмун или ован... Smile

А то да њему као треба три године и може породични живот...тешко се људи мењају...може он основати породицу али навике ће тешко мењати...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.76

A inace rekao mi je da mu treba jos 3 godine da se sredi i da onda mozemo da se uozbiljimo sto se zajednickog porodicnog zivota tice .
U 35 godina.  Smile Neki ljudi stvarno sporo sazrevaju.  Smile

Ako ti smatras da si ti spremna onda su vam prioriteti potpuno razliciti. Tako da jbg, nadji nekoga ko nece da bude spreman u 38 godina za brak i porodicu....

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tako da jbg, nadji nekoga ko nece da bude spreman u 38 godina za brak i porodicu....

To su samo price. Kad nije spreman sa 35 neće biti ni sa 38.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nema to veze sa godinama..kao ni sa horoskopskim znakom...
msm na to neko sazrijevanje..

nema tu nekog okvirnog pravila..da sad kazes..e sutra sazrijevam..i mjenjam sve iz korjena... Smile

imas ti ljude...koji zele da ostavljaju utisak zrelih ljudi...bilo gdje...
jer zele da budu zreli...i misle da su zereli...ali smaraju i sebe i druge oko sebe...jer su u sustinu  derista..koja jos nisu upoznala zivot...i ne znaju kad je vreme za zbilju a kad za zajebanciju...
zbilje se tamo gdje ne treba...a kad dodju gdje treba da budu ozbiljni...zaprepaste se koliko je to tesko...
i onda su im svi krivi....sto ne mogu da pirmjene na zivot ono kao ozbiljno sto su kao naucili...

da bi znao sta je zivot..moras bre da ga zivis...i okusis...sa svih strana i da se popisas u vise njegovih coskova...
i ni tada neces sasvim biti siguran u sebe..i svoje znanje i mogucnosti...kad dodju neki teski treni...

neke ljude zivot natjera da brze sazriju...a neki za to nemaju potrebu....cijelog zivota....

u stvari sta znaci biti zreo... Smile

skolovati se..naci  posao...materijalno se situirati...
stambeno se zbrinuti...naci odgovarajucu ljepsu i pametniju polovinu...ozeniti je...oploditi je...cuvati djetesce...vaspitavati ga ....othranjivati ga...
gledati kako odrasta...ostariti ...i umreti... Smile

zar to nije malo dosadno..a.... Smile i ko je reko da to tako mora biti....


sve ja to mogu sve aj to radim....
a i  da ne budem zreo i ozbiljan..po citav dan...
i da ne serem po citav dan i pametujem..i davim i tusim blizu okolinu svojim pravilima i svojom pamecu i smrknutom facom....i sve radim sto mi padne na pamet...naravno kontrolisem to mozgom....
mozak to je ono sto bude u glavi kod nekoga... a kod nekog nema Smile

ali ja znam kad je vreme za sta...kad za zbilju kad za segu...a to kad covjek ne provali nikad nece sazreti.... Smile

to dolazi postepeno...neko kroz zivot to uradi pre..neko kasnije...neko nikad ..
sve ti zavisi i od okoline ali i od nacina zivota i od osoba s kojima provodis vecinu vremena...

nezreli uvijek teze k tome da izgledaju zrelo....
a oni koji su davno sazreli..koji su to morali...shvacaju da u tome nije sustina..."vopraga votazi"...

sustina je udobroj  volji.,..t.i  kad za nesto imas volje..ti to s lakocom postizes...

isto ti je...to raditi...i  sa ozbiljnom facom kao i sa kezom....
samo sto ozbiljan ...prvo to uradi...sto treba...sto on misli da treba...i na tome uvijek insistira....

a neozbiljan..koji skapira sustinu zivota...
on to uradi kad on  hoce...jer zna da se samo mora umrijeti.... Smile
a nista vise se ne mora...nego sve ti je..zavedeno pod....ako hoces... Smile

i ljudi se uglavnom mjenjaju uz druge ljude...zbog drugih ljudi...biti dobar se uci od drugih....
sam  ...zbog sebe....rijetko tko se promjenio...(msm ako ne idemo u krajnosti)

kad zivis od danas do sutra....nikad ne sazres...
a kad nemas o cemu i o komu da se brines..uvijek ces tako da zivis..
sa povremenim izletima u ozbilju...i furanje da si ozbiljan....zavisno od drustvenog miljea u koms e kreces...
ali ako i dalje budes sam..
ta ozbilja opet predje u zajebanciju...ne brigu i nemar za bilo sta pa i za sebe...

svako treba imati nekoga...
trebas imati nekoga..da bi se promjenio....a da bi to neki ljudi shvatili...
neko mora da im  pokaze da ga imaju...posebno ljudima koji su navikli da   nemaju nikog...

generalno...ljudi se plase obaveza...posebno od obaveza zajednickog zivota...
i posebno ljudi koji su navikli sve sami...
zajednistvo takve vrste...kad je jedno takvo...u dusi samo....
nije niimalo lako...treba mu dusu raspakovati..kod njih je dusa ganc nova - neotpakovana...
mozda je model malo zastario....ali sve se da nadograditi.... Smile

ljudi budu po pet godina u vezi....a da dana duze od 10 dana(na ljetovanju ili zimovanju) duze zajednickog zivota pod istim krovom nemaju...a nekoga ako hoces da dobro upoznas moras s njim da zivis...
da dijelis i dobro i lose..zajedno..o istom trosku...i o istom cejfu..kako god bilo...

i kad pocnu da zive zajedno tek onda skapiraju koliko su razliciti...
neko podnosi sarenilo u ljudima neko ne....

zajebano je to..naviknes na sve kako tebi odgovara...a ono sto meni odgovara...ne mora da znaci i nekom drugom da odgovara..

bez obzira tko to bio...ako ne znas da popustis...i kazes ebi ko ga jebe...
to je samo..stvar..ili bilo sta....to je u sustini ne bitno...ubrzo sve zaseres....

pa onda sam sa sobom..kad si...naviko si da znas gdje je sta...
a kad zenska ruka se tu pojavi..nikad vise nista nece biti tamo gdje ti volis da bude  Smile
to ne znam zasto je tako.... Smile ali je uvijek tako... Smile
to zna covjeka  vise nego ista  frustrirati... Smile 

ali navikne se covjek brzo..i shvati ...
da je pozitivno to sto  nema vise onu slobodu u svom zivotnom  prostoru.. Smile
i lako se na to navikne....dobro..nek ljudi se i na mont everest vole da penju...
ali iako lako se gore ne penju..muce se...i pate....ali i to rade s cejfom...zbog onog bitnog...zbog cilja...
jer to zele....

to je taj period....kad je najteze...posle 6-12 prvih mjeseci zajednickog zivota...do 6 je sve okej....osmjesi su stalno tu...ugadjanja i podilazenja..i to... Smile a onda kad ona kriza..pukne..kad ti treba tvoje ono..mirno mjesto...a nema ga vise..onda pocinjes da pizdis...a to radi i suprotna strana....
i ako tu nema onog najbitnijeg u velikoj kolicini - ljubavi...to moz da pukne ko staklo...
jos ako problemi krenu..ako zivot ili neimastina stisnu,,,,ihhh...to pobjediti samo ljubav moze.-... Smile

mada problemi i kasnije mogu da se jave....a to je ta pretjerana sigurnost..kad covjek vjeruje previse u sebe..i kad je siguran..
on postaje neoprezan..i neke stvari mu lako prodju neopazene...tj uglavnom primjeti sebe...
jer se pojavi... misljenje... da nekoga posjedujes....
a ljudska bica ...su svoja bice....i oni samo sebe i svoj zivot posjeduju...

i mislis da mozes da radis sta hoces...jer bas te briga..imas siguricu kod kuce....
imas kome da se izjadas i s kim dobro i lose da djelis...
a da pri tome ne moras da mislisi kako se to drugo bice osjeca..i da l ono ima kakve probleme...
jednostavno zapostave se ta druga bica u tom nekom suzivotu....jer si siguran da je sve kako treba....
a da bi bio siguran jel sve kako treba..pametan covjek to uvijek i cesto provjerava..to je ta odgovornost... Smile

sigurnost je zajebana...i nema nista na svetu sigurno izmedju dva ljudksa bica(a da se   pri tome ne radi o bicu koje te je rodilo)

ali srecom... dobrom i pametnoim  se na dobro nije tesko privici.... Smile

najvaznije je da znas sta je dobro..i da znas to da cjenis...da se  stvari ne shvatis..kao neciju obavezu....
jer nije ni ona obavezna da tebi pere i kuva i sta znam....i brine o svemu...
ako ne znas...da cijenis dobre stvari..i ne znas da im budes zahvalan na tome...
ti nikad neces  dugo imati nesto dobro....


zajednicki zivot je dobar...
msm kad skapiras da vecinu mrskih stvari... neko drugi za tebe radi... naviknes se brzo .. Smile

dodjes umoran s puta...ne moras da brines..jesi ostavio svinjac...kad si krenuo.... Smile
ako si ga i ostavio:?
dodjes - ono sve cisto ... blista se...milina... Smile
ne moras da cekas bojler...(ako nemas protocni)...da se zagreje.. Smile
ne moras da trazis garderobu..da je peres..peglas....

klopa uvijek je tu...uglavnom ukusna i koju volis... Smile

i sto je najvaznije..ne moras se satima zafrkavati telefonom..koju ces od svojih mezimica...na neku foru dovuci u
po noci..kod sebe da se malo ko covjek odmoris i danes dusom... Smile

ne moras ici da trazis nesto sto mislis da nemas... Smile sve ti je tu... Smile Smile Smile  Smile Smile

i sve sto treba da radis je da kazes gdje si bio..sta si radio.... Smile
i naravno da prineses...neki materijalni dokaz i da ga  dostavis..u najkracem mogucem roku....
da sumnja ne proradi..a posto to proradi....to ni smrkom iz glave ne mos  izbiti... Smile Smile
kao dokaz najbolje prolaze ove moderne novcanice,... u razmnim apoenima....Smile Smile Smile
najbolje su od 500..najlakse ih izbroijat... Smile Smile Smile a i zna onda da ti nisi nista sitnio ...i razbacivo se na krizi vakoj... Smile Smile Smile Smile
ali to tek posle...posle par diskretnih pokloncica...

msm..klasika...neke stare ojebine..tj skole...  Smile Smile Smile
stih -dva...cvjetic - omiljeni ...slatkis-omiljeni ...(to ako zaboravis..dzaba ti sve)
i neka intimna krpica... Smile  3-4 zavisno koliko imas namjeru da joj pokazes koliko si je pozelio....i koliko imas snage...i muskosti.. Smile
msm treba imat snage...za poderati tri -cetri...intimna kompletica...krpica.. Smile

a to ipak je malo teze kad zadjes u godine.. Smile mucis se s onim grudnjakom....
razvlacis ga...jebes mu mater u sebi... Smile muke su to... Smile Smile Smile 

zato je mnooogo pametnije sto pre sazreti... Smile Smile Smile ja sam dvaput sazrijevo... Smile

pocetkom dvadesetih...(ne proslog vijeka  Smile nego svojih dvadesetih  Smile)
pa se ispostavilo da sam previse bio sazreo.. Smile
jest jest moze se i to desiti....(a sve sto je previse - ako nisu pare to nije dobro)
pa sam na sve strane dero intimne krpice.... Smile
nisam se mogo zaustaviti.... Smile
pa sam onda zbog toga...godinama moro se trudit da postanem malo neozbiljan... Smile
posto mi nije bas nesto islo dok sam bio ozbiljan  Smile

i onda sam ponovo sazreo....i sad je skoro sve okej..vec eto 6 nekih godina... Smile Smile Smile

e tako..najbitnije je da ti uglavnom ostanes nezero i veseo u dusi.....ali da budes i zreo kad god to treba...
kad nesto treba...tad je to jbg i potrebno..a kad nema potrebe...sto bi onda bio zreo... Smile

i kad je tako...onda nemas potrebe da razmisljas sto tvoj objekt zrelosti...za razliku od mnogih drugih...
stigne i da skuva..opere i ocisti...i da ide i na jedan i na drugi posao...i jos cak ...da te voli... Smile
kad god oces...(msm...ne bas bukvalno..ali uglavnom  Smile)



i nemas nikakvih problema...i ne vidim tko se toga plasi... Smile  Smile

zezam se ja malko.... Smile

ali...ljudi misle da je u plesu vazno pratiti muziku...i onda po muzici plesu...
pocesto svak na svoj nacin..to radi....i normalno je da se tako tesko ustimuju....i izgledaju uglavnom kljakavo...
jer zivot nikad ne svira muziku kakvu mi zelimo...

nemaju ti mentoli pojma...u plesu se prati partnerov korak...a muzika nije toliko vazna....
a pametnom i nije tolko vazno ni tko od vas dvoje vodi ples....vazno je da pleses s onim koga volis....
a zivot nek svira sta hoce....

necem vise....obecavam  Smile  Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Tako da jbg, nadji nekoga ko nece da bude spreman u 38 godina za brak i porodicu....

To su samo price. Kad nije spreman sa 35 neće biti ni sa 38.
Pa taj rad otprilike.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
3 године је много времена.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:48:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.