Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:22:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nema smisla  (Pročitano 4196 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
Imao si ti malo poduzu recenicu koja se ne vidi dosta pre toga to si zaboravio da uslikas.... Smile
Ja nemam nameru tebi da se pravdam, mozes misliti da imam nesto licno protiv tebe i da ne spavam nocima ako te ne banujem, zabole me leva mozdana vijuga....
Vecinu posla su sinoc obavljale Ivana i Ezel...javni sam nadgledao s vremena na vreme...tih 10-ak minuta pred kraj smene sam samo pogledao o cemu je rec...video da je neko banovao problematican nick...bacio pogled na javni i vratio se nadgledanju foruma...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung Galaxy S II
Ti i zaljubiska ste u stanju da od javnog napravite mesto iskazivanja vase ljubavi, saljete poljupce, cmoke, da pricate o svemu samo ne o kvizu...

Хахахахахаха Smile Smile Smile
Зашто мене мешаш у ово, кад ја ништа нисам крива? Smile Smile

Али, ако ти толико сметамо.. Ево, више нећемо уопште да се појављујемо на јавном, ни он, ни ја..
За себе 100% знам да нећу, а поразговараћу и са њим... Тако да, уживајте без нас.. Бићемо само на пп-у и у игри... Поздрав..
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 
Jesi mi milion puta skinuo ban od strane igre, milion puta banovao na manje nego sto bi ttrebalo, da ste me trpeli jeste sve je to tacno, ali da sam jedini koji je imao te privilegije nisam, znaci oprastao si i meni ali i drugima banovao si i mene kad si i druge, ovde mi je smetalo samo direktno pravljenje razlike izmedju mene i nje, sve to sto ste mi pre oprastali ja to vise ne radimm 99% korisnika mi kazem kako sam se promenio kako vise ne blebecem po javnom pitaju sta mi je, ostalo je pomenuo si to sto radim sa zaljubiskom to radim ok ako toliko smeta prestau i to nije nikakav problem, to sto kazes da ti se nisam javio hm tvoj kolega je bio na javnom tako da je on dobio poruku sa sadrzajem "Zasto?" nsita vise e posto odg nije bilo pokrenuta je tema,

Ali za ubuduce svaku moju recenicu koja nije vezana za igru smatrajte neprimerenom i sankionisite je banom  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
Ne izvrcite odmah reci...receno je samo da ste i Vi materijal za banovanje...pa moze i neko levi da dodje sada ovde i da soli pamet kako ima povlascenih.
Stvari su sarene...ali najlakse je odmah udri, pljuj, kriminalna organizacija "administratori" terorisu samo mene...ja mukica ne znam sta cu...
Kolezi je stigla poruka u 1:51h...tada je vec vreme za lalanje...osim ako kviz ne gori ili burek nije dovoljno masan...ostajem dok ne dodje sve u normalu.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 129
Zastava Milano
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat
kurac234
ali kakav je to nik, ne verujem, ahahhahhahahahahhahahahahahaah ahhahahahahahahahhahahahahaha  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Rekorder Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ti i zaljubiska ste u stanju da od javnog napravite mesto iskazivanja vase ljubavi, saljete poljupce, cmoke, da pricate o svemu samo ne o kvizu...

Хахахахахаха Smile Smile Smile
Зашто мене мешаш у ово, кад ја ништа нисам крива? Smile Smile

Али, ако ти толико сметамо.. Ево, више нећемо уопште да се појављујемо на јавном, ни он, ни ја..
За себе 100% знам да нећу, а поразговараћу и са њим... Тако да, уживајте без нас.. Бићемо само на пп-у и у игри... Поздрав..


Ne, nije poenta da li mi smeta ili ne...da mi smeta, bili bi ste banovani.
Poenta je da se vama dvoma tolerise mnogo vise i mnogo cesce nego drugima, i da je kranje glupo da se u takvoj situaciji neko od vas dvoje buni kako ste ugrozeni.

Meni to, licno ne smeta...pisite onoliko koliko vam se dopusti, ako tolerisemo malo vise sprdnje po javnom...to je nasa odluka, i stojimo iza nje.

Ali da se na svu toleranciju i sve sto sam JA licno vama dvoma progledao kroz prste, a oboje dobro znate koliko je toga bilo...da se na to zvekete buni i prica da je on ugrozen, a neko drugi povlasten...e to je pljuvanje na ono sto je bio fer i korektan odnos sa moje strane prema vama.



Jesi mi milion puta skinuo ban od strane igre, milion puta banovao na manje nego sto bi ttrebalo, da ste me trpeli jeste sve je to tacno, ali da sam jedini koji je imao te privilegije nisam, znaci oprastao si i meni ali i drugima banovao si i mene kad si i druge, ovde mi je smetalo samo direktno pravljenje razlike izmedju mene i nje, sve to sto ste mi pre oprastali ja to vise ne radimm 99% korisnika mi kazem kako sam se promenio kako vise ne blebecem po javnom pitaju sta mi je, ostalo je pomenuo si to sto radim sa zaljubiskom to radim ok ako toliko smeta prestau i to nije nikakav problem, to sto kazes da ti se nisam javio hm tvoj kolega je bio na javnom tako da je on dobio poruku sa sadrzajem "Zasto?" nsita vise e posto odg nije bilo pokrenuta je tema,

Ali za ubuduce svaku moju recenicu koja nije vezana za igru smatrajte neprimerenom i sankionisite je banom  Smile  Smile

Dobro znas da cg i ne skida ili skracuje banove koje igra da. To sam samo ja dovoljno blesav da vam izlazim u susret i gledam kroz prste.
Sve u svemu...neko drugi privilegije ima kod mene, dok ih ne prokocka.
Da li si to ti, da li zaljubiska, stone, majkl, kmf...
Onoliko koliko ste vi korektni prema igri, i onome sto mi obecate ako vam progledam kroz prste...toliko sam i ja korektan prema vama.
Razlika koja postoji u mom odnosu prema svima vama je nastala samo i strogo kao posledica vaseg ponasanja.
AKo nekome ne tolerisem nesto, to je opravdano ponasanjem tog igraca.

No...Sada znas ko je i zasto skinuo ban, i znas da iza toga sto tebi nije skinut ban ne stoji zavera globalnih razmera, i ovu temu polako mozemo da privodimo kraju.
Ukoliko imas neko dalje pitanje, posalji mi PP, da ne nastavljamo ovde bez potrebe...


[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 
Jesi nam gledao kroz prste aman hvala za to, ali da li si nekad, lupam nas troje pricamo o sportu i ti njih dvoje banujes mene ne, nisi nikad da lupam ja i kmf napisemo da smo siptari njega ban a mene ne, nisi nikad, ovde je direktno napravlejna razlika ista stvar ja ban druga osoba nije, meni to smeta... toliko da zbog te jedne sad evo gubim sve te "povlastice i gledanje kroz prste"  napisem nesto nevezano za igru  ban cao zdravo uzvivajte u radu 

tema lock :*  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
Tu razliku si sam napravio u svojoj glavi...nazalost nemam uvid u log chata da ti tacnu recenicu citiram zbog koje si dobio ban...a nju nisam ni video da je odbanovana, niti sam video chelavog da je ulazio na kviz jer je verovatno sa glavne strane to odradio.
Ali evo prosto uzivam da te banujem...nadam se da si dokazao teoremu...a stone je pod mojom zastitom i ona ce imati sve povlastice ovog sveta...mislim konkviztadorskog...zivot ili smrt  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 23:22:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.