Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:40:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nema smisla  (Pročitano 4197 puta)
22. Sep 2013, 02:27:05
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 
E pa ovako, znam da ovo uzalud radim, ali zaista zelim da znam zasto mi je onemogucen pristup javnom chatu,
jer chatom trenutno rukovodi administrator cg_ac koji svoj posao obavlja savesno,
meni jedini moguci razlog za ban jeste deo iz mog teksta cu234 I ac234
iste skracenice je koristila i jedna druga osoba necu da otkrivam ko je u pitanju, razlog zasto ta osoba nije banovana je mozda zato sto je njoj savesni administrator uklonio ban koji joj je dao filter u igrikao
milion puta sam bio banovan i sa i bez razloga, ali ovde se sad jasno vidi primer da je neko povlascen, ja protiv te osobe nemam nista ali trazim od administratora da mi skine ban.

kao po obicaju zakljucacete temu, zato sto niste ljudi nesmete da stane ispred coveka i da se suocite ssa cinjenicama zato sto ste sitne duse treba da vas bude sramota  Smile
« Poslednja izmena: 22. Sep 2013, 02:28:14 od Zvekete_KG »
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
morzeova azbuka se strogo sankcionise, tako da nisi u pravu  Smile
eto stao sam ko covek  ispred tebe, sad se sam zakljucaj  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 
tacno nema muda da odggovorri, jer zna da je nekom skinuo ban i onda mene za nesto banovao a tog drugog nije za to isto, sitne duse bre boli mene taj ac234 za ban ali mrzim takve ljude
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Nokia Asha 302
Ajde decko ne smaraj, popio si zasluzenu bancinu i cao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
Kao prvo ja nisam nikome skinuo ban....mogao si da pitas tu istu osobu ko joj je skinuo ban.
Ja banove servera ne skidam, niti cu ikada bilo kome...dal je neciji nick kurac123 ili picka321 me ne zanima jer ce isti dobiti zasluzni ban.
To sto volite da se frajerisete po ingame chatu a znate vrlo dobro da server banuje za takve stvari me ne zanima.
Ti si dobio ban jer dok je doticna osoba bila banovana lepo si se frajerisao i pripisivao zasluge ac123 ilte kurcu123...da neces oskara da ti urucimo....

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Nokia Asha 302
...  Smiley
« Poslednja izmena: 22. Sep 2013, 19:50:56 od Alokinator »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 
ne ne nee  ta ista osoba dok sam se ja frajerrisao je vec bila bez bana, i na javnom koristila istu skracenicu zbog koje sam ja banovan a ona nije e ako je njoj neko ko je na vecem pozozaju od tebe skinnuo ban tebi se izvinjavam a nek  se taj javi
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
Ja znam ko nije skinuo ban....dobio sam poruku u vezi bana u 1:44...trazio sam nick posto mi nista nije bilo jasno.
U medjuvremenu je taj nick banovan....bacio sam oko na javni i zavrsavao smenu...niti sam video da je odbanovana niti me je zanimalo.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1476
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
BlackBerry 


e a da demantujem da sam ja to pisao dok je doticna bila ban na slici se jasno vidi da kad sam ja to pisao ona nije ban i da je koristila istu skracenicu zbog koje sam ja banovan, mozda skidanje bana nije tvoje delo ali to da sam ja banovan a ona nije e to je vec tvoj cin, razloge za njega nzm mozda to sto je toj osobi skinuo ban neko drugi pa ti nisi hteo da se zameras sa tom osobom a mene komotno mozete kako hocete e pa nece da moze,
ulete mi tvoj komentar, mozdda ti jesi zavrsavao smenu ali zbog iste stvari ja sam banovan doticna osoba nije jel to tvoje delo ili nije reci kratko i jasno ?
IP sačuvana
social share
Ako je vreme novac uskoro ces bankrotirati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Apple iPhone 12, S21
U pitanju sam ja, i u pitanju je stonerose.
Problematican nick je kurac234.

Pitala je devojka zato je banovana, nista nije uradila i nije joj jasno.
Proverio sam i rekao sam joj da je filter u igri banovao do 06:00 posto je psovala u igri.
Objasnila je da je bio igrac sa tim nickom i da ga je pozdravila i iz tog razloga dobila ban.

Proverio.
Nasao tog igraca u igri i trajno ga banovao zbog idiotskog nick-a, njoj sklonio ban, uz napomenu da pripazi sta pise u toku igre, i da nije bitno da li je nekoga uvredila sa tim sta je napisano, vec je bitno koja je rec u pitanju.
Poznato je svima da ponekad skinem banove koje igra da.
Pogotovo one krace, uz opomenu i objasnjenje. Skidao sam mnogima, i zaista nema veze ko je u pitanju, ukoliko je igrac koji ne pravi probleme na javnom, smatram da mu ponekad mogu progledati kroz prste.

Ona nema privilegije, ni povlastice, jer sam isto to radio i drugima, pa i tebi.
Budi iskren, i reci koliko se tebi stvari tolerisalo, ili banova od strane same igre...skinulo.
Mislis da si ti taj koji treba nekoga da proziva, i da isteruje pravdu?!

Ok, ajde idemo drugom taktikom...od danas cu tebe da banujem za svaku glupost, za koju banujem, recimo KMF-a, sirka, majkla...sve one kojima se jako malo tolerise.
Moze?
Svaki put kada na javnom napises nesto sto nije za javni...dobices ban.
Jel znas koliko ces cesto biti banovan? Verovatno vise od svih ostalih...

Ti i zaljubiska ste u stanju da od javnog napravite mesto iskazivanja vase ljubavi, saljete poljupce, cmoke, da pricate o svemu samo ne o kvizu...i ti si nasao za shodno da kazes da neko ima protekcije, da si ti ostecen??

I jos jedna stvar, zasto je njoj skinut ban, a tebi nije...ona je devojka pitala zasto je banovana, objasnila mi situaciju, i skinuo sam joj ban...
Ti nisi. Samo si trebao da se javis, pa bih verovatno skinuo i tebi...


Zli, zli chelavi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:40:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.