Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve ću ih pobiti: vlasnik menjačnice u ns upucao pljačkaše!  (Pročitano 5653 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
може се погледати али ништа спектакуларно
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung 111111
Pravo i pravda vise nema veze sa zdravom logikom odavno.

I nikad mi nece biti jasna ta definicija prekoracenja odbrane.GLedao sam to i na tv-u kao neki primer..I opet nisam navikao da gomilu sranja pretvorim u zdravu logiku.Primer je bi ovakav..

Lik napda coveka.Puca u njega .. medjutim taj covek iako prima te metkove koraca kao njemu (isto kao stiven sigal)..Ovaj nastavlja da puca..Pogadjaga verovatno negde..I ovaj mu se priblizava uzima pistolj i puca u njega i ubija ga.

E sad..Odbrana je bila dok mu je uzeo pistolj,kada je poceo da puca u njega to je prekoracnje.
Sad to ima smisla nije da nema smisla.
Ali kad dublje razmislis..Odbrana nastaje TEK onda kad ga ja maksimalno onesposobim da moze da mi uzvrati.Tek tada sam se odbranio i obezbedio eventualnu sigurnost.E sad kad je on onesposobljen..NA PRIMER ranjen..i ne mozde da me ugrozi a ja krenem da mu se svetim i pucam u njega da ga ubijem..E to vec ima neku zdravu logiku da bude prekoracenje.

U ovom slucaju ovaj da je vlasnik kada ga je ranio i ostavio da jauce na zemlji..Prisao namestio mu pistolj na celo i krenuo da puca..To bi po meni logicno bilo iz odbrane u napad.
U ovom slucaju..On je pucao da se zastiti i bilo kakav pritvor ili kazna su logicni samo ljudima sa mentalnom retardacijom.

Zasto to kazem ?

Zamislite da je tu bio i neki policajac.Verovatno da bi pucao i verovatno bi isti imali prostrelene rane.
E sad setite se policajca koji je poginuo pre par meseci u bese leskovcu kada su se sreli oni i policajac pri kradji takodje ja mislim menjacnice.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46905
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Iako ga je žena molila da ne puca, čovek rekao "šta nemoj, sve ću ih pobiti"

Ako je ovo samoodbrana onda je i Ante Pavelić heroj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
неће господин видети затвора...и тако треба да буде Smile

Pa,šta je bilo s onim likom što je izbo provalnika na Julinom brdu? (pitam)

Citat
Ubistvo je primena prekomerne sile, kao i nanosenje povreda ili prekoracenje krajne nuzde i nuzne odbrane...

Ti svi izrazi poticu iz americkih serija, a americke serije se baziraju na precedentnom sistemu ili common law koji je krajnje... kako da kazem specifican... ili jos blize - totalna glupost.

Ja da sam sudija,ovo za mene ne bi bio pokušaj ubistva. Ili... ako bih već hteo da budem gmaz i da ga osudim za pokušaj ubistva, onda bih se postarao da i one male bitange koje s 15 godina imaju 90 prijava i seku ljude mačetama... se isto tretiraju kao potencijalne ubice.Boli me baš uvo što su maloletni. Pritom gore. Šta će društvu degenerik koji se već sa 15 godina ponaša kao besni primat? Marš bre u mardelj. Budi srećan što nemamo smrtnu kaznu i što uopšte dobijaš taj smeštaj o trošku naroda koji si maltretirao.


Tako da... sve je to lepo,ta priča o moralu, poštenju, obuzdavanju sebe, umerenosti u upotrebi sile... ali,ako ćemo već da furamo nju,aj onda da je furamo za sve.  Smile A ne da degenerik koji namerno izbode 9 ljudi ili kriminalni pacov koji napada vršnjaka mačetom... se tretiraju kao ''specifični slučajevi'' ili šta ti ja znam... i dobiju smešne kazne...    a čovek koji se branio od tri matora konja (dakle,nisu neki klinci džeparoši,nego likovi koji znaju posao) da se tretira kao pokušaj ubistva.

Ne znam za tebe,ali meni to rezonovanje pojedinaca (i našeg kretenskog pravosuđa) zvuči malo funjarski.   Smile Ako ćemo da se držimo nekih pravila,onda se držimo uvek. A ne kako kome odgovara i kad ko više plati ili prospe suza pred medijima.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2013, 17:08:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Trenutno je u fijoci sa Dacicem... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Mrzi me da objasnjavam... tuzilastvo je ispravno postupilo...
У том случају нека се теби деси слично па ти наравно немој да реагујеш чак ни спрејем, буди исправна и дозволи им да те силују, опљачкају...Можда тако треба..

 -Стварно не капирам шта очекујеш од жртве, да пази на олош који га напада и нишани строго у ноге или да арлаукне "Фриз мадафака!" Smile
 Или "Имам пиштољ, пуцаћу!" док му у исто време фаца гори од сузавца..
« Poslednja izmena: 20. Sep 2013, 23:24:36 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Ово није исти случај самоодбране као код оног-Сашка-ако се сећате који је бранио своју породицу,у свом сопственом дому.
Сваки власник мењачнице је сумњив лик.
Овај власник мењачнице шета оружје на улици.

Овај лик треба да одговара за покушај убиства.
Тужилаштво је у праву.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
 Брате, дал'је сумњив то нема везе са самоодбраном.

Човек се бранио, бранио капираш?  Шта ти је матори, јеси добро?
-Напала тројца, прскају сузавцем, жену му набада...? Тужилаштво у праву?
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Pitam se šta bi bilo da se ovo desilo Marku faking Miškoviću i da ih je čak ranio svu trojicu.


Pa,već posle 6 meseci bi šetao opet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Он ослепео од сузавца а види како му жену набадају?
Жена тако "изнабадана" успева да му каже"немој молим те" а он тако"слеп" их све погоди и још одговара жени"ма шта немој,све ћу да их побијем"..

такс

нешто овде много смрди Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.